Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: XXXX Grudziądzka Masa Krytyczna -Świetlna

XXXX Grudziądzka Masa Krytyczna -Świetlna 2017/10/26 16:01 #30695

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Ostatnia w tym roku Masa Krytyczna już jutro! :woohoo:

Liczymy na Wasze wsparcie i wspólny przejazd :ok:

Na najlepiej oświetlonych czekają upominki od Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz :ok:

Do zobaczenia na Świetlnej Masie Krytycznej :woohoo:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

XXXX Grudziądzka Masa Krytyczna -Świetlna 2017/10/22 20:40 #30691

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Trasa Świetlnej Masy Krytycznej wygląda następująco: www.gpsies.com/map.do?fileId=todsidzctfhtvmdx

Pozdrower :)
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Red

XXXX Grudziądzka Masa Krytyczna -Świetlna 2017/10/22 16:08 #30688

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
XXXX Grudziądzka Masa Krytyczna
 - Świetlna - 
...

40 Grudziądzka Masa Krytyczna

 - Świetlna - 

 Szanowne Panie, Szanowni Panowie, Rowerzyści i Cykliści z Grudziądza i okolic, miłośnicy rowerów oraz wszystkiego co jeździ i nie smrodzi, a do tego można się tym świetnie bawić 

 Już w najbliższy piątek przejedzie przez Grudziądz ostatnia w tym roku Grudziądzka Rowerowa Masa Krytyczna. To już ostatnia w tym roku okazja pokazania miastu, że rowerzyści to silna grupa, która zasługuje na uwzględnianie jej potrzeb w budowaniu miasta.

 Ponieważ wiemy, jak ważne dla bezpieczeństwa rowerzysty jest oświetlenie, a październikowa Masa rusza już po zmroku, nazwaliśmy ją tradycyjnie "Świetlną"?. Zachęcamy w niej do posiadania sprawnego oświetlenia roweru, świecąc jednocześnie własnym przykładem. Pamiętajmy, że dobrze widoczny rowerzysta, to bezpieczny rowerzysta.

 Serdecznie zapraszamy wszystkich rowerzystów, którym obojętne nie są losy rowerzystów w naszym mieście. Kolejny raz wesprzyjmy swoją obecnością starania na rzecz praw grudziądzkich rowerzystów. Po raz kolejny pokażmy władzom, że warto dbać o rowerzystów. 40 już raz pokażmy Miastu, że rower to super rzecz. Jeśli chcemy być szanowani, musimy pokazywać że rowerzyści w mieście potrafią się zorganizować.

 A więc ubierzcie się ciepło, zabierzcie znajomych, zamontujcie na rowerach wszystkie świecidełka, jakie znajdziecie w domu i przybądźcie na


Świetlną
Grudziądzką
Rowerową
Masę Krytyczną
.

 Ruszamy 27 października o 18.00 tradycyjnie spod Ratusza i mamy nadzieję, że jak zawsze nie zawiedziecie, przybywając jak zwykle liczną Ekipą 

 Będzie muzyczka i miła atmosfera, a dla najlepiej oświetlonych upominki od Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz 

Do zobaczenia w piątek ((o: 

Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz

Czytaj więcej...
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80
Czas generowania strony: 0.212 s.