Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: A jak to wygląda u innych?

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: A jak to wygląda u innych?

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/07/01 09:42 #24415

Bartek

Bartek Avatar

Pomarzyc dobra rzecz - zobaczcie jak kladzie sie asfaltowa droge razem z ddrem - Holandia.

2014/12/04 19:01 #20585

Matołek

Matołek Avatar

Red napisał:
U nas postawiliby te znaki 10 cm od krawężnika po stronie jezdni. Tu przynajmniej słupy nie naruszają skrajni. :)

Z tym się raczej nie zgodzę, bo akurat o skrajnię jezdni to się u nas dba kosztem skrajni ddr dla przykładu. Tak więc jak już, to stałyby co najmniej pół metra od jezdni, czyli w powierzchni DDRiP w tym przypadku ;)
2014/12/04 18:51 #20584

Red

Red Avatar

matołek napisał:
Fajnie jest się czasem pocieszyć, że inni mają gorzej lub co najmniej podobnie jak my :S
U nas postawiliby te znaki 10 cm od krawężnika po stronie jezdni. Tu przynajmniej słupy nie naruszają skrajni. :)
2014/12/04 18:30 #20583

Matołek

Matołek Avatar

Fajnie jest się czasem pocieszyć, że inni mają gorzej lub co najmniej podobnie jak my :S

Zdjęcie przedstawia ulicę po kompleksowej modernizacji w Ostrowcu Świętokrzyskim. Zdjęcie pochodzi z artykułu: www.wiadomosci24.pl/artykul/znakowy_zawrot_glowy_w_ostrowcu_swietokrzyskim_116789.html

Załączniki:
2014/11/23 17:02 #20424

Citas

Citas Avatar

Nie mogłem znaleźć odpowiedniego wątku, więc zakładam nowy. Myślę, że warto się przyjrzeć rozwiązaniom w innych miastach. Tym dobrym jak i tym złym.
Mój pierwszy przykład to ulica Wita Stwosza w Gdańsku. Niezwykle przyjazna rowerom, a warto zaznaczyć, że niewiele dalej (około 300m) jest ulica Grunwaldzka wzdłuż, której ciągnie się DDR o nawierzchni bitumicznej. Zdjęcie, której wklejam przedstawia jeden kierunek w przeciwną stronę jest dokładnie tak samo.


Załączniki:
Czas generowania strony: 0.142 s.