Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Do ZDM w sprawie nawierzchni modernizowanej ul. Warszawskiej

Do ZDM w sprawie nawierzchni modernizowanej ul. Warszawskiej 2013/09/13 07:56 #10862

  • maku
  • maku Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 241
  • Otrzymane podziękowania: 63
  • Oklaski: 3
Davis napisał:
Sugeruję korzystać z bardziej sformalizowanych form pism ,tak aby nie pozostawiać wątpliwości co do charakteru pisma i jeśli są ku temu podstawy zaczynać pismo choćby tak:
Zgodnie z ustawą o dostępie do informacji publicznej,
na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r.(Dz. U. Nr 112, poz. 1198) zwracam się z prośbą o udostępnienie informacji w następującym zakresie:

Zgadzam się z Davisem wtedy mają obowiązek odpowiedzi w ciągu 14 dni. A jeśli tego nie zrobią to wówczas przysługuje wniesienie skargi do wyższej instancji.
This is a war, and we are soldiers ! Death can come for us at any time... In any place

Do ZDM w sprawie nawierzchni modernizowanej ul. Warszawskiej 2013/09/12 18:26 #10852

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Sugeruję korzystać z bardziej sformalizowanych form pism ,tak aby nie pozostawiać wątpliwości co do charakteru pisma i jeśli są ku temu podstawy zaczynać pismo choćby tak:
Zgodnie z ustawą o dostępie do informacji publicznej,
na podstawie art. 2 ust. 1 ustawy o dostępie do informacji publicznej z dnia 6 września 2001 r.(Dz. U. Nr 112, poz. 1198) zwracam się z prośbą o udostępnienie informacji w następującym zakresie:
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem

Do ZDM w sprawie nawierzchni modernizowanej ul. Warszawskiej 2013/09/12 17:16 #10850

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Ciekawy jestem odpowiedzi na postawione pytania w tej sprawie.

Wszelkie sugestie mile widziane :)

Pismo planuję złożyć w poniedziałek - 16 września 2013
Załączniki:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Czas generowania strony: 0.170 s.