Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/12 00:21 #29423

  • ainak
  • ainak Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 293
  • Otrzymane podziękowania: 565
  • Oklaski: 3
Bardzo fajna organizacja, dużo pracy i zaangażowania i atrakcji.

Niestety rozdanie prawdziwych amuletów, które nie były bez znaczenia i utwierdzanie dzieciaków w ich dobrą moc, to już trochę przekroczenie granicy. Po głębszej analizie okazało się,że znaczenie tych amuletów nie jest tak do końca niewinne i tylko zabawą.
Wiem,że wszyscy mieli jak najlepsze intencje i chodziło tylko o dobrą atrakcję dla dzieciaków, sama przecież brałam w tym udział. Jednak sytuacja trochę zabrnęła za daleko.
W przyszłości trzeba będzie uważać z takimi zabawami, które mogą nieświadomie zaszkodzić.
Za tę wiadomość podziękował(a): syla, Pietrek, Team Bąkowo

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/11 21:24 #29422

  • aja
  • aja Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 222
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 0
Świetny tekst Pietera, który może spojrzeć na rajdy świeżym okiem oraz zdjęcia Davisa ukazujące w sposób niezwykły znane nam dzieci utrwaliły we mnie przekonanie, że to był wyjątkowy rajd bąkowskiego teamu. Jestem pod wrażeniem pracy, którą wykonały osoby zaangażowane w przygotowanie tej nocy legend. Dla Was wszystkich - wielkie i długie brawa!
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, syla, Borci, Davis, pieter, ainak, Kasia, Team Bąkowo

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/11 21:00 #29421

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19


Noc legend bąkowskich - sam tytuł rajdu zobowiązuje ;) chociaż nasz wspólny wieczór rozpoczął się zupełnie 'zwyczajnie' - od ogniska. Jednak gdy słońce zaczęło już zachodzić nadszedł odpowiedni czas, by przenieść się do świata legend i magicznych mocy. Uczynił to wujek Davis opowiadając legendę związaną z pałacem, w którym mieszkają. Jedni z uśmiechem na twarzy inni z przerażeniem wysłuchali jej. Jednak z legendą wiązało się zadanie, które mogły wykonać tylko dzieci zamieszkujące obecnie wspomniany pałac, ale tylko wtedy, gdy będą posiadać odpowiednie amulety. Tu z pomocą przyszła wróżka, którą wywołały dzieci. Podarowała im talizmany chroniące je przed mocami czyhającymi na nich w czasie wykonywania zadania.
Uzbrojeni w talizmany, z mapą w ręku, zapamiętanym tajemnym zaklęciem ruszyliśmy ku przygodzie w ciemnym już lesie.
Diabłu, pilnującemu miecza okrutnego rycerza, nie udało się powstrzymać dzieci, przed zdjęciem klątwy ciążącej na nim, a wręcz przeciwnie. Dzięki amuletom od wróżki, a szczególnie jednemu, diabeł uciekł w otchłań ciemnego lasu. Po przygodzie z diabłem, światło lampionów poprowadziło nas do ukrytego skarbu, który szybko został 'rozgrabiony' przez młodych poszukiwaczy. Z poczuciem dobrze wykonanej misji mogliśmy udać się w drogę powrotną.
Nasza nocna przygoda wywołała wiele emocji u najmłodszych. Trochę starsi traktowali ją z przymrużeniem oka, a wśród najmłodszych, nawet 'największych twardzieli' obleciał strach, bo las niby dobrze im znany, ale nocą... jest zupełnie inaczej. Wtedy to każdy szelest, spadający liść czy mroczna opowieść po drodze sprawiała, że najmłodsi wyjątkowo blisko trzymali się swoich opiekunów i co chwilę sprawdzali, czy nie zgubili magicznych amuletów.


Bardzo serdecznie dziękuję Wam, drogie ciocie i wujkowie za obecność, zaangażowanie, a przede wszystkim cierpliwość i życzliwość :)
Do grona cioć i wujków, którzy chronili przed złymi mocami w ciemnym lesie należeli:
:kiss: Ainak
:kiss: Aja
:kiss: Monika
:kiss: Kasia B.
:kiss: Magda
:kiss: Meg
:kiss: Sylwia
:kiss: Kasia
:silly: Borci
:silly: Davis
:silly: Matołek
:silly: Maku
:silly: Jerzy
:silly: Adam
:silly: Pietrek
:silly: Paweł
:silly: Pieter
:silly: Mir
:silly: Krzysztof W
Możesz więcej niż myślisz :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Monika, syla, Borci, Davis, pieter, Pietrek, ainak, Team Bąkowo

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/11 20:43 #29420

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Mam wielką nadzieję, że dzieciaki miały tylko piękne sny :)


FOTO
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, syla, Borci, pieter, Pietrek, ainak, Kasia, Team Bąkowo

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/11 20:02 #29418

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Dziecięca uciecha na dwóch kółkach-...

Dziecięca uciecha na dwóch kółkach
- "Noc legend bąkowskich" -

            Szybka decyzja i po dziesięciu minutach jestem na miejscu spotkania z grupą cioć i wujków. Fajnie jest widzieć grupę rowerowo zakręconych, którzy jadą po raz kolejny zawieźć dzieciom z Bąkowa trochę ciepła i urozmaicenia. Poczułem ważność tej misji już na samym starcie. To nie było tak, jak na naszych zwykłych wypadach. Jechaliśmy w celu. Ruszyliśmy i po mniej więcej godzinie znaleźliśmy się przed bąkowskim pałacykiem.

Dzieci bardzo spontanicznie okazały swoją radość na widok wjeżdżających rowerzystów, rozpoznając swoich wujków i ciocie z poprzednich wizyt. To, jak te dzieci lgnęły do swoich opiekunów tak mną owładnęło, że mimowolnie stałem się członkiem "rodziny" cioci Alicji. Ach ta ciocia Alicja wśród tych wszystkich podopiecznych, przejętych swoimi sprawami i sprawkami, podsycanymi niespotykaną ruchliwością i energią! Jak to ogarnąć? Zobaczyłem i piszę: da się i do tego z zachowaniem przyjaznych relacji! Podziwiamy, ciociu Alicjo! A do podziwów i zachwytów dodam jeszcze te wynikające z dalszej części wieczoru i właściwie nocy też. To będą podziwy dla Stowarzyszenia (zarządu) i dla "ciepłych" opiekunów.

Przy ognisku wujek Davis zręcznie stworzył atmosferę baśni i grozy, która była wprowadzeniem do nocnego rajdu rowerowego. Dzieci z przejęciem wsiadły na rowery i po ciemku ruszyły na poszukiwanie schowanych skarbów. Przy migocących lampkach grupa znalazła się w środku Borów Tucholskich. Drzewa dziwnie się ruszały, piaszczyste ścieżki miały coraz więcej piachu, a jakieś tajemne siły podrzucały na drogę gałęzie. Nic to, dzieci wspomagane czuwającymi opiekunami chciały osiągnąć cel - znaleźć skarb. Nagle, w pewnej odległości przed nami, przy drodze pojawiły się niesamowite lampiony sączące spokojne, zimne światło. To były tajemne wskazówki. Skąd one w środku lasu? Nieważne - najważniejszy jest skarb, który jest już chyba gdzieś blisko. Grupa zsiadła z rowerów i udała się na koniec oświetlonej dróżki. Mimo wielu przeciwieństw, straszącego diabła, skarb w postaci miecza i skrzyni pełnej złota został znaleziony.

Pisząc tę relację spożywam właśnie złotego talara, a noc w borach oraz przeżycia z nią zwiazane znowuż wracają. Jak te przeżycia były silne dla uczestników, niech świadczą zadawane już w ośrodku pytania: czy te baśnie opowiadane przy ognisku są prawdziwe, czy wypowiadane zaklęcia pomagają i czy ten diabeł ciągle tam w lesie jeszcze siedzi? Niestety, w obawie o spokojny sen poszukiwaczy dementowałem istnienie tajemnych mocy, ale wierzcie mi, naprawdę robiłem to niechętnie.

Na zakończenie dziękuję ciociom i wujkom za stworzenie niesamowitej atmosfery i dostarczenie dzieciom tak wspaniałych przeżyć, których z pewnością szybko nie zapomną. A może to nie będzie ostatnia uciecha na kółkach? Przyznam się, że patrząc na tę małą rodzinę z Bąkowa ogarnęły mnie pewne myśli, które z pewnością Was też będą nurtować.

Do zobaczenia na kołach.
Pieter.

Czytaj więcej...
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Monika, syla, Borci, Davis, Pietrek, ainak, Kasia, Team Bąkowo

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/09 15:12 #29413

  • Meg
  • Meg Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 180
  • Oklaski: 2
15. Meg
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Borci, Kasia

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/09 00:06 #29412

  • Monika
  • Monika Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 158
  • Otrzymane podziękowania: 304
  • Oklaski: 6
Kto dołączy do drużyny cioć i wujków?

1. Borci :P
2. Jerzy :silly:
3. Kasia B)
4. Sylwia B)
5. Matołek :woohoo:
6. Davis :silly:
7. KrzysztofW :)
8. aja
9. Pietrek :ok:
10. ainak :ok:
11. Kasia B. :cheer:
12. dart8 :cheer:
13. MIR :cheer:
14. Monika :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Borci, Kasia

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/08 22:44 #29411

  • MIR
  • MIR Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 21
  • Otrzymane podziękowania: 19
  • Oklaski: 0
1. Borci :P
2. Jerzy :silly:
3. Kasia B)
4. Sylwia B)
5. Matołek :woohoo:
6. Davis :silly:
7. KrzysztofW :)
8. aja
9. Pietrek :ok:
10. ainak :ok:
11. Kasia B. :cheer:
12. dart8 :cheer:
13. MIR :cheer:
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Borci, Kasia

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/08 22:14 #29410

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19
Kto dołączy do drużyny cioć i wujków?

1. Borci :P
2. Jerzy :silly:
3. Kasia B)
4. Sylwia B)
5. Matołek :woohoo:
6. Davis :silly:
7. KrzysztofW :)
8. aja
9. Pietrek :ok:
10. ainak :ok:
11. Kasia B. :cheer:
12. dart8 :cheer:
Możesz więcej niż myślisz :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Borci

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/08 21:19 #29408

  • ainak
  • ainak Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 293
  • Otrzymane podziękowania: 565
  • Oklaski: 3
Kto dołączy do drużyny cioć i wujków?

1. Borci :P
2. Jerzy :silly:
3. Kasia B)
4. Sylwia B)
5. Matołek :woohoo:
6. Davis :silly:
7. KrzysztofW :)[/quote]
8. aja[/quote]
9. Pietrek :ok:
10. ainak :ok:
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Kasia

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/07 16:30 #29399

  • aja
  • aja Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 222
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 0
KrzysztofW napisał:
Kto dołączy do drużyny cioć i wujków?

1. Borci :P
2. Jerzy :silly:
3. Kasia B)
4. Sylwia B)
5. Matołek :woohoo:
6. Davis :silly:
7. KrzysztofW :)
8. aja
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Borci, Kasia

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/06 07:45 #29394

  • KrzysztofW
  • KrzysztofW Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 15
  • Otrzymane podziękowania: 19
  • Oklaski: 0
Kto dołączy do drużyny cioć i wujków?

1. Borci :P
2. Jerzy :silly:
3. Kasia B)
4. Sylwia B)
5. Matołek :woohoo:
6. Davis :silly:
7. KrzysztofW :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Borci, Kasia

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/05 16:56 #29391

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Kto dołączy do drużyny cioć i wujków?

1. Borci :P
2. Jerzy :silly:
3. Kasia B)
4. Sylwia B)
5. Matołek :woohoo:
6. Davis :silly:
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Borci, Kasia

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/05 11:04 #29390

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Kto dołączy do drużyny cioć i wujków?

1. Borci :P
2. Jerzy :silly:
3. Kasia B)
4. Sylwia B)
5. Matołek :woohoo:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): Borci, Kasia

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/05 10:32 #29389

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19


Rajd pt. NOC BĄKOWSKICH LEGEND coraz bliżej, dlatego też czas przedstawić szczegóły :

10 września 2016 r.

15.20 - Zbiórka na placu przed mostem
15.30 - wyjazd do Bąkowa
ok. 17.00 - ognisko i przedstawienie legendy związanej z Bąkowem
ok. 19.30 - nocny rajd w poszukiwaniu skarbu
ok. 22.00 - powrót do Bąkowa

Jak to bywa na naszych rajdach planowana godzina powrotu jest orientacyjna i może ulec zmianie.

Liczymy, że jak zawsze uda nam się zebrać 15-sto osobową drużynę cioć i wujków, którzy będą czuwać nad bezpieczeństwem najmłodszych.


Przypominam o zabraniu ze sobą sprawnego oświetlenia roweru.
Możesz więcej niż myślisz :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Borci, Davis

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/05 09:44 #29388

  • syla
  • syla Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 53
  • Oklaski: 1
Kto dołączy do drużyny cioć i wujków?

1. Borci :P
2. Jerzy :silly:
3. Kasia B)
4. Sylwia B)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Borci, Kasia

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/09/03 17:32 #29384

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19
UWAGA !!!


Jutro tj. 04.09.2016 o godz. 8.00 z placu przy wjeździe na most jedzie Jerzy do Bąkowa sprawdzić stan techniczny rowerów przed wspólnym rajdem i dokonać ewentualnych drobnych napraw.
Może ktoś dysponuje jutro wolnym czasem i pomoże Jerzemu?
Możesz więcej niż myślisz :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/08/30 15:40 #29371

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19
Kto dołączy do drużyny cioć i wujków?

1. Borci :P
2. Jerzy :silly:
3. Kasia B)
Możesz więcej niż myślisz :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Borci

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/08/30 09:51 #29370

  • Borci
  • Borci Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 49
  • Otrzymane podziękowania: 96
  • Oklaski: 0
Kto dołączy do drużyny cioć i wujków?
1. Borci :P
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Kasia

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/08/28 10:11 #29354

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19



Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie!

10 września 2016 (w sobotę) już po raz czwarty spotkamy się z zaprzyjaźnioną ekipą z Team Bąkowo na rajdzie rowerowym.
Jest to ostatni rajd z cyklu "Rowerowa uciecha na dwóch kółkach" finansowanego ze środków z programu "Inicjuj z FIO".

Tym razem zabierzemy naszą Ekipę na rajd nocny, który poprzedzony będzie grami i zabawami na terenie DD w Bąkowie, dlatego też, wyjazd do Bąkowa zaplanowany jest popołudniu. Jednak dokładną godzinę i więcej szczegółów podamy wkrótce.

Tradycyjnie, już dziś, poszukujemy 15-sto osobowej drużyny cioć i wujków (pełnoletnich opiekunów), która pomoże nam czuwać nad bezpieczeństwem dzieci.

Kto dołączy do drużny cioć i wujków?
Możesz więcej niż myślisz :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Borci, Krzyś, MARCINHD

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/08/01 13:07 #29186

  • syla
  • syla Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 53
  • Oklaski: 1
Każdy wyjazd jako rowerowej cioci pozostawia we mnie mnóstwo wrażeń, doświadczeń i przemyśleń ... ten był szczególny - DZIĘKUJĘ bardzo Dzieciom, Opiekunom, Ciociom i Wujkom B)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, j23, Kasia

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/08/01 09:36 #29185

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19



W Bąkowie, tuż po godzinie 9-tej wybiegła nam na powitanie wesoła gromadka dzieci gotowych do kolejnego rajdu. Szybka organizacja: pakowanie prowiantu, podział na dwie grupy: szybszą - młodzieży z Team Bąkowo i wolniejszą - naszych najmłodszych podopiecznych i ruszamy w drogę.

W czasie drogi nad jezioro pogoda do tych "plażowych" nie należała. Było ciepło ale pochmurnie, nawet przez chwilę postraszyła nas delikatna mżawka. Jednak po przyjeździe nad jezioro zaczęło się rozpogadzać i wkrótce mogliśmy cieszyć się piękną słoneczną pogodą.

Nadszedł czas długo wyczekiwanej kąpieli. Dzieciaki "uzbrojone" w pompki do wody stoczyły regularną bitwę wodną nie tylko między sobą, ale także nie oszczędziły opiekunów. Dodatkowo wiele radości sprawiła im możliwość pływania w kołach, na dmuchanych materacach. Szaleństwa w wodzie jeszcze bardziej cieszyły, gdy do wspólnej zabawy dołączyli opiekunowie. Czas nad jeziorem szybko minął i nadszedł czas powrotu.

Trasa w obie strony, przez leśne czy polne drogi do najłatwiejszych nie należała, jednak ekipa Team Bąkowo dzielnie ją pokonywała. Jedni dysponowali niekończącymi się pokładami energii i w drodze powrotnej mieli jeszcze siłę ścigać się z ciocią Alą, innym w chwilach krótkich kryzysów pomagali wujkowie. Również to oni szybko eliminowali drobne awarie w rowerach czasie rajdu. Drobne otarcia i stłuczenia po upadku, opatrzone przez ciocie w mgnieniu oka przestawały boleć i nasi młodzi rowerzyści meldowali gotowość do dalszej jazdy.


Ciocie i wujkowie, serdecznie dziękuję Wam za opiekę, pomoc, wewnętrzny spokój, magiczne chwile rozmowy, w czasie których to jedno dziecko było w centrum uwagi opiekuna, a także za wspólną zabawę w czasie której w oczach dzieci było widać ogromną radość a uśmiech nie znikał z twarzy.

Do naszej drużyny cioć i wujków należeli:

B) Ainak
B) Syla
:laugh: Davis
:laugh: Jerzy
:laugh: J23
:laugh: Krzys80
:laugh: Matołek
:laugh: Pietrek
B) Kasia


Chciałabym również podziękować w imieniu swoim jak i dzieci:

:ok: panu ratownikowi, za wzmożone czuwanie nad naszym bezpieczeństwem w wodzie

:ok: pani Ilonie, z restauracji "Złoty Róg" nad jeziorem Czarownic, za lody, którymi nas poczęstowała

:ok: panu Leszkowi z restauracji "Biały Orzeł" za smaczny obiad oraz możliwość bezpiecznego przechowania rowerów w czasie posiłku

Ciepło i życzliwość tych osób bardzo mile nas zaskoczyło. Obyśmy w czasie naszych rajdów, spotykali jak najwięcej takich osób.


Już dziś serdecznie zapraszam opiekunów na kolejny rajd "Noc Bąkowskich Legend", który odbędzie się we wrześniu.
Wzorem zeszłorocznej Nocy Świętojańskiej, będzie to nocny rajd, poprzedzony zabawami na terenie DD w Bąkowie.
Możesz więcej niż myślisz :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, syla, j23, Bartek, Team Bąkowo

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/08/01 00:18 #29181

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Słońce, plaża i woda, (ze wskazaniem na woda) :woohoo:

Tak było tym razem galeria B)
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, syla, j23, Kasia, Team Bąkowo

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/07/31 11:45 #29171

  • Team Bąkowo
  • Team Bąkowo Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 9
  • Otrzymane podziękowania: 56
  • Oklaski: 2
Na całodniowej wycieczce można było zaobserwować jak mocno niektóre dzieci są okaleczone przez doświadczenia z przeszłosci. Hałas, wybuchowość, walka o miejse w szyku rowerowym, były z jednej strony demonstracją "zauważ mnie", a z drugiej "taki już jestem i takiego mnie kochajcie". Gdy swobodnie się czujemy to puszczają hamulce tzw. dobrego zachowania. Za Tą wycieczkę bardzo dziękuję Rowerowym Ciociom i Wujkom za uśmiech i cierpliwość, opiekę podczas upadków i defektów rowerowych, za wodne szaleństwa (szczególnie wujkowowi Davisowi za walkę z ciężarami w wodzie), wypasione biesiadowanie pod skrzydłami orła, nowe-kolejowe ścieżki rowerowe i wymianę doświadczeń pedagogicznych. Obstawienie tak liczebnej grupy, wymagających dzieci, było poważnym wyzwaniem z którym rewelacyjnie, z pełnym sukcesem poradziliśmy sobie. Pozdrawiam Alicja.
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, krzys80, syla, j23, Davis, Pietrek, ainak, Kasia

Rowerowe ciocie, rowerowi wujkowie - 2016 2016/07/29 21:36 #29158

  • aja
  • aja Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 222
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 0
Życie niestety pisze własne scenariusze - w sobotę muszę znaleźć się w zupełnie innym miejscu, w zupełnie innych okolicznościach ... :(
Czas generowania strony: 0.431 s.