Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Problem techniczny :(

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Problem techniczny :(

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/04/13 19:46 #22890

Ewellka

Ewellka Avatar

Najpierw napisałam odpowiedź. Kliknęłam Wprowadź i już pokazało komunikat na czerwono. Ponieważ nie chciało mi się pisać drugi raz to zrobiłam kopiuj i problem był nadal ten sam.

Wiele razy zdarzała mi się ta sytuacja, że po napisaniu wiadomości pojawiał się ten czerwony komunikat :-(

No ale sprawa wyjaśniona wiec temat można zamknąć.

Dziękuję ;)
2015/04/13 14:46 #22855

Matołek

Matołek Avatar

Z komunikatu wynika raczej, że swoją odpowiedź wklejasz, a nie wpisujesz. Czy mam rację? Wklejanie tekstu jest dozwolone, ale musi zawierać znaki kodowane w tym samym standardzie. Jest też sprytny sposób ominięcia tej niedogodności, ale o tym w następnej kolejności.
2015/04/13 12:19 #22834

Ewellka

Ewellka Avatar

Po wpisaniu odpowiedzi na posty innych uczestników pojawia się napis na czerwono:


Illegal mix of collations (latin2_general_ci,IMPLICIT) and (utf8_general_ci,COERCIBLE) for operation '=' SQL=SELECT m.id FROM j25_kunena_messages AS m INNER JOIN j25_kunena_messages_text AS t ON m.id=t.mesid WHERE m.userid='1703' AND m.ip='89.229.243.235' AND t.message='


I ni jak nie mogę napisać odpowiedzi :(

Ktoś wie jak tego się pozbyć?
Czas generowania strony: 0.124 s.