VIII Grudziądzka Masa Krytyczna

Już w najbliższy piątek

Rowerowa Masa Krytyczna w Grudziądzu

 Jesteś tak jak my aktywnym rowerzystą?

 Tak samo jak my pragniesz dobrych dróg dla rowerów?

 Dysponujesz chwilą w piątek pomiędzy 18 a 19?

Bądź spontaniczny i zrób z nami Rowerową Masę!

Przejedźmy się wspólnie po mieście i pokażmy wszystkim tłum rowerzystów - niech widzą, że jest nas dużo i że rower to fajna i mocna rzecz.

Co trzeba mieć? - Rower i dobry humor. Żadnych opłat, a każdy rowerzysta to gość honorowy. Im nas więcej tym lepiej, a bez Was nasza Masa nie będzie udana!

Koniecznie przyjedź i namawiaj znajomych, wzmocnij naszą rowerową ekipę!

Zaraź innych rowerem i niech stanie się w Grudziądzu rowerowa moc!

Pamiętajcie też, że Masa Krytyczna w Grudziądzu to impreza cykliczna, która odbywa się od marca do października w każdy ostatni piątek miesiąca o 18.00. Ruszamy zawsze spod Ratusza. Nie zastanawiaj się - weź rower i po prostu przyjedź. Jeśli nie dałeś rady lub zapomniałeś tym razem, spróbuj za miesiąc, bo Twoja obecność jest bardzo ważna!

 Więcej informacji, ulotki, plakaty, trasę przejazdu i mapkę znajdziesz w zakładce Masa Krytyczna po lewej i w wątku na naszym Forum.
 Patronat medialny nad imprezą sprawuje portal eGrudziadz.pl

z rowerowym pozdrowieniem
matołek Smile


Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 3 ).
Opublikowano: 2013/04/26 22:29 przez Piotruss #7471
Piotruss Avatar
Mimo iż pogoda nie zapowiadała wysokiej frekwencji, to na starcie pojawiło się 125 osób,to twarda grupa i jak trzeba to potraficie zjawić się tam gdzie Was potrzeba i za to serdecznie dzięki. Dziękujemy Grudziądzkiej Policji za zabezpieczenie przejazdu Masy, dzięki Wam rowerzyści czuli się bezpiecznie na drodze. Dziękujemy wszystkim Mediom Regionalnym, Portalom Internetowym za pomoc w promocji naszej imprezy i liczymy na dalszą współpracę.A zatem wielkie brawa dla wytrwałych i do zobaczenia na IX MK - 31-go maja przypomnę URODZINOWEJ,na szerszą relacje zapraszam na www.facebook.com/eGrudziadzpl?fref=ts
który prowadzi patronat medialny nad imprezą.
Opublikowano: 2013/04/22 14:38 przez matołek #7437
Matołek Avatar
Do zobaczenia Stokrotko :)
Opublikowano: 2013/04/22 14:28 przez stokrotka #7436
stokrotka Avatar
ja się pisze na to :) do zobaczenia:)