Wspieraj Rowerowy Grudziądz z Fundacją FaniMani

Wspierajcie Rowerowy Grudziądz
z Fundacją FaniMani

 

Szanowni Rowerzyści!

         Czy wiecie, że robiąc zakupy w Internecie możecie przy okazji wspierać naszą organizację? Co ważne - nie ponosicie z tego tytułu żadnych kosztów! Dlatego zwracamy się do Was z serdeczną prośbą o wspieranie Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz właśnie tą drogą 

  Kliknij tutaj i zobacz jak to działa.

  Kliknij tutaj, aby robiąc zakupy wspierać Rowerowy Grudziądz

Nie musisz się rejestrować, nie płacisz za zakupy ani grosza więcej. Robisz zakupy jak zawsze, a część zapłaconej przez Ciebie kwoty wraca do nas w postaci darowizny. Dodatkowo możesz korzystać z licznych kodów rabatowych, dostępnych na FaniMani.pl, dzięki czemu możesz kupować jeszcze taniej 

 FaniMani to organizacja, która zajmuje się wspieraniem organizacji społecznych, takich, jak nasza i dzięki swoim partnerom robi to coraz skuteczniej. Przyłączmy się do akcji i my 

 

z rowerowym pozdrowieniem
Matołek 


Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 3 ).
Opublikowano: 2017/05/30 22:18 przez Kasia #30287
Kasia Avatar
Na konto stowarzyszenia wpłynęła kolejna darowizna z FaniMani.
Wszystkim, za dotychczasowe wsparcie, serdecznie dziękujemy :ok:

Zachęcam również kolejne osoby do udziału w akcji. Ponad 900 sklepów internetowych wspiera już FaniMani, przez co pomaganie staje się coraz łatwiejsze.

Skąd mam wiedzieć, że sklep, w którym chcę zrobić zakupy bierze udział w akcji?

Lista sklepów dostępna jest na fanimani.pl/sklepy/ i tam wybierając odpowiedni sklep aktywujemy darowiznę. Jednak wyszukiwanie wybranego sklepu może być uciążliwe, dlatego też jest łatwiejszy sposób.

Wystarczy zainstalować przypominajkę ze strony: fanimani.pl/aplikacje/ Po wejściu na stronę internetową sklepu, który bierze udział w akcji, wyświetli się pasek, przez który aktywujesz darowiznę.

Jak aktywować darowiznę?
Wystarczy kliknąć w pasek, który pojawił się na stronie, wybrać Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz, jako wspieraną organizację i kliknąć przycisk przejdź do sklepu.
Zajmuje to dosłownie chwilę, a dla nas każdy podarowany grosz jest ważny.
Opublikowano: 2016/08/03 00:38 przez Matołek #29194
Matołek Avatar
Witajcie!

Czy pamiętacie, że Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz może otrzymać od Was darowiznę za każdym razem, gdy kupujecie coś w internecie? I to zupełnie za darmo! Sklep, w którym zrobicie zakupy, przekaże część ich wartości na nasze konto. Nie tylko nie zapłacicie nic więcej, ale możecie skorzystać z całkiem fajnych promocji i rabatów :ok:

Jedyne, co trzeba zrobić to:

1. Wejść na fanimani.pl/stowarzyszenie-rowerowy-grudziadz/ i kliknąć "Wspieram"
2. Wybrać sklep, w którym chcesz zrobić zakupy.
3. Zrobić zakupy tak jak zawsze - Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz otrzyma część wartości Twoich zakupów. To naprawdę proste!

Korzystanie z serwisu fanimani.pl jest całkowicie bezpłatne, zatem możecie śmiało korzystać z niego podczas każdych zakupów w internecie i wspierać ważne cele.

Dziękujemy za Twoje wsparcie
Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz
:ok:
Opublikowano: 2016/03/05 19:38 przez Matołek #27338
Matołek Avatar
Na chwilę obecną wygląda to mniej więcej tak :woohoo:Byłoby super zobaczyć kolejne wpisy :woohoo: