Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pytanie

dzieki 2006/05/26 12:37 #1068

  • wilczek_87
  • wilczek_87 Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 49
  • Oklaski: 0
Wielkie dzieki. Mysle ze poradze sobie w terenie i nie zabladze:) Heh i ja tez jestem kierowca ale potworami nie jezdze:) PZDR

Odp:Pytanie 2006/05/25 22:09 #1064

  • nasedo122
  • nasedo122 Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 39
  • Oklaski: 0
.....( a tak na marginesie,to jestem pieszym,rowerzystą i kierowcą i jeżdzę również wszelakimi \"potworami\" :) ) POZDRAWIAM

Odp:Pytanie 2006/05/25 22:06 #1063

  • nasedo122
  • nasedo122 Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 39
  • Oklaski: 0
jezdzilem tam troche czasu temu.Dojezdzalem do Dolnej Gropy,potem kierunek Gorna Grupa(na krzyzowkach w Dolnej w prawo),(lub jak tez mówia\"Grupa bloki\"lub\"Grupa).W kazdym bąc razie dojerzdzałem do stacji pkp,za stacją przez przejazd kolejowy(droga piaszczysto-szutrowa) i dalej tą droga przez lasy.Troche kilometrów....jadąc do samego konca dojedzie się do Nowych Marz.A po drodze jest wiele \"odbić\".Jednym z nich dojechac mozna do żwirowni i miejsca zbrodni hitlerowskiej-w miejscu starej żwirowni jest cmentarz,na którym spoczywają prochy ludzipomordowanych przez hitlerowców..Zaznaczam,że opisuje z pamięci,a rowerkiem jeżdziłem tam parę lat temu,wi,ec nie wykluczone,że mogło coś się zmienić.

Pytanie 2006/05/24 15:17 #1061

  • wilczek_87
  • wilczek_87 Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 49
  • Oklaski: 0
Nasedo122 pisze o zwirowni za Gorna Grupa. Czy jest jakas mozliwosc ominiecia krajowej jedynki na odcinku od Gornej Grupy do tego zjazdu przed Nowymi Marzami?? Sama mysl o tirach i innych potworach ktore moge tam spokac odbiera mi ochote. Licze na szybka pomoc :) PZDR
Czas generowania strony: 0.171 s.