Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Litwa, Łotwa, Estonia :)

Odp:Litwa, Łotwa, Estonia :) 2006/08/19 20:57 #1414

  • wilczek_87
  • wilczek_87 Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 49
  • Oklaski: 0
Ajjjj kusisz dziewczyno kusisz:) ale niestety... Od wrzesnia chyba do roboty, a poza tym z kasiorą byloby chyba ciezko. Ale zycze powodzenia :) Pozdrawiam:)

Odp:Litwa, Łotwa, Estonia :) 2006/08/19 02:44 #1411

  • aniusia
  • aniusia Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 11
  • Oklaski: 0
heh no to moze jeszcze raz sprobuje :))
wyjazd ze wzgledu na pedalowanie po innym regionie przesunal sie na poczatek wrzesnia :)

Start: 6 wrzesnia z malborka
Trasa: kaliningrad, litwa,lotwa i estonia
czas: 3 tygodnie
Km: ok 1800????

gdyby ktos jednak sie skusil niech pisze :) narazie jade tylko z Pawlem z Katowic :)

Odp:Litwa, Łotwa, Estonia :) 2006/07/12 20:18 #1277

  • .:t IMO n:.
  • .:t IMO n:. Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 167
  • Otrzymane podziękowania: 40
  • Oklaski: 3
Pomysł uważam za genialny, koniecznie odwiedź Petersburg!
Znam Łotwę ze strony mariny jachtowej w Rydze i jeżeli wszędzie tam jest tak sympatycznie i klimatycznie to bajka... Estonia, Litwa też bomba, Ojciec planował się tam wybrać na rower i nawet próbował mnie namówić, ale mnie zwyczajnie odpycha od obładowanych rowerów.
Słyszę o przygodach takich jak Twoja i naprawdę chciałbym wziąć w czymś takim udział, ale ta niechęć do skrępowanych ruchów mnie poraża. To nie jest dla mnie, ale to może być coś dla wielu z was! Sam nie pojadę, ale was naprawdę namawiam!

Mam nadzieję, że wyjdzie ci genialna wyprawa i podrzucisz adminowi – kierownikowi fotki ;)

Pozdro dla odważnych :evil:

Litwa, Łotwa, Estonia :) 2006/07/12 18:42 #1275

  • aniusia
  • aniusia Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 11
  • Oklaski: 0
No i nadszedl czas, kiedy po raz kolejny planuje cos ze soba zrobic w wakacje i dac znow wycisk mojemu rowerkowi. Po Bornholmie, Rugii, N-E Niemczech i Kaszubach padło tym razem na trase o wiele dluzsza tzn. Litwa, Łotwa i Estonia. W zasadniczej formie chce odwiedzic te kraje, przejechac tyle km, zeby moc pozniej stwierdzic, ze widzialam bardzo duzo, lecz jesli sie uda mozliwe ze zachacze o helsinki, sankt petersburg i obwod kalinigradzki. Wszystko zalezy czy znajde czas zalatwic wize rosyjska. A tu po co pisze? Chyba z nadzieja ze jednak znajda sie napalency, ktorzy maja czas i checi wyruszyc ze mna na poczatku sierpnia na jakis miesiac. Chetnych zapraszam do dyskusji na GG: 3344809, maila: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w tym miejscu na forum.
Pozdrawiam i zachecam do odwagi w podjeciu takiej decyzji B)
Czas generowania strony: 0.177 s.