Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Trasy rowerowe w terenie

Odp:Trasy rowerowe w terenie 2006/08/30 18:25 #1440

  • balonis
  • balonis Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
niestety ale nie możemy tą niedzielę może w nastepną odewijcie się jak będziecie chcieli jechać za tydzień

Odp:Trasy rowerowe w terenie 2006/08/30 09:47 #1439

  • Jogi
  • Jogi Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 4
  • Oklaski: 0
Może ustawimy się na niedzielę, to pokażecie jakąś ciekawą trasę, np tą przez Zakurzewo, Rogóźno Zamek itd.??

Odp:Trasy rowerowe w terenie 2006/08/29 23:11 #1438

  • Jogi
  • Jogi Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 4
  • Oklaski: 0
Tak tak Wojtek, pojeździmy, wy w tlenowym a ja w sile :laugh: a wtedy nici z bazy...:evil:

Odp:Trasy rowerowe w terenie 2006/08/12 23:49 #1373

  • deus
  • deus Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 6
  • Oklaski: 0
Witam , wlasnie zaczynamy budzic sie z rocznego uspienia spowodowanego z roznych przyczyn, trzeba zgubic te przeszlo 20kg nadwagi , zaczynamy od wrzesnia dlugie jazdy w tempie przemian tlenowych trzeba zaczac wylewac fundamenty (baza) potrwa to kilka miesiecy pod przyszloroczne maratony, jezeli ktos chce pojezdzic niezobowiozujaco z emerytami to zapraszamy. (a moze uda sie zbic jakis team) kontakt GG-530570 lub Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. pozdrawiam deus

Trasy rowerowe w terenie 2006/08/08 20:19 #1361

  • balonis
  • balonis Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 22
  • Otrzymane podziękowania: 1
  • Oklaski: 0
Jeżeli ktoś szuka tras rowerowych w terenie to zapraszam na linka www.rower.com/atlas.php?op=ViewReg&id=2 Opisałem tam kilka tras w okół Grudziądza jeżeli ktoś nie chce sam tam smigać to zapraszam od września zaczynamy tymi trasami trenować chętni mogą się podłaczyć. Pozdrawiam Borek(balonis):woohoo: :evil: :silly:
Czas generowania strony: 0.160 s.