Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Nowy most w Kwidzynie podobno został wreszcie otwarty. To nowe możliwości!

Nowy most w Kwidzynie podobno został wreszcie otwarty. To nowe możliwości! 2013/08/05 22:12 #9978

  • marcin
  • marcin Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 65
  • Otrzymane podziękowania: 4
  • Oklaski: 0
Dziś byłem rowerem przejechać się po nowym moście. Całkiem fajny, droga pieszo rowerowa moim zdaniem wystarczającej szerokości (oddzielona od jezdni barierką) sporo rowerzystów spotkałem na samym moście. Most wyższy od naszego, wydaje mi się że może być ciekawie podświetlony po zmierzchu.
Trasa (w stronę Kwidzyna) przy wale wiślanym do Korzeniewa, powrót przez ciekawy odcinek od miejscowości Opalenie do Nowego, dalej tez przy wale po drugiej stronie Wisły. Łącznie około 90 km.

Nowy most w Kwidzynie podobno został wreszcie otwarty. To nowe możliwości! 2013/07/26 23:23 #9772

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Wreszcie został otwarty most w Kwidzynie. Otwiera to również dla pasjonatów rowerowania z Grudziądza. Możemy teraz zjeżdżać z Kaszub i Kociewia zupełnie nowymi drogami (promy rzadko ostatnio pływały). Na początek trzeba zrobić kółeczko między dwoma mostami. Może jutro albo w niedzielę?
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".
Czas generowania strony: 0.137 s.