Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Wirtualneszlaki.pl - szlaki kujawsko-pomorskie. Darmowe mapy offline

Wirtualneszlaki.pl - szlaki kujawsko-pomorskie. Darmowe mapy offline 2015/04/13 06:37 #22823

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
Matołeczku....... Wracając do rozmowy w dniu wczorajszym w rejonie punktu widokowego o Szlakach rowerowych w naszym rejonie i nie tylko ...... widzę że Bartek już kiedyś zapodał link do tej strony więc nie będę dublował tematu,a tylko go odkurzę :)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek

Wirtualneszlaki.pl - szlaki kujawsko-pomorskie. Darmowe mapy offline 2015/01/10 11:33 #21141

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Tylko po co czekac az do sierpnia. Ja chetnie tez pojade jakos we wiosne bo chetnie zobaczylbym ten obiekt. tylko zaznaczam ze nie na poczatku wiosny.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

Wirtualneszlaki.pl - szlaki kujawsko-pomorskie. Darmowe mapy offline 2015/01/10 10:15 #21140

  • j23
  • j23 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • turystyka i rower - dwie nierozłączne pasje.
  • Posty: 575
  • Otrzymane podziękowania: 626
  • Oklaski: 0
krzys80 napisał:
W moście Babilon intryguje również ograniczenie wysokości dla pojazdów na niego wjeżdżających, o co chodzi?
1) Nazwa wzięła się od nazwy pobliskiej wsi.
2) Myślę, że po to aby mogły przejeżdżać tylko samochody osobowe.
Krzysiu z Cekcyna jest bliżej - może w sierpniu spróbujemy?
Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni.
Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli.

Wirtualneszlaki.pl - szlaki kujawsko-pomorskie. Darmowe mapy offline 2015/01/10 09:55 #21139

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Nazwa intrygująca!!! Dlaczego Babilon? W zeszłorocznej wyprawie do dębu Bartek odwiedziliśmy pobliski most zwodzony w Swornych Gaciach.

W moście Babilon intryguje również ograniczenie wysokości dla pojazdów na niego wjeżdżających, o co chodzi?

Te dwie zagadki motywują mnie aby ten most odwiedzić i na nie odpowiedzieć.

Myślę, że uda Nam się 2015 roku tam dotrzeć :)

Iceman dziękujemy za dobry pretekst!
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM

Wirtualneszlaki.pl - szlaki kujawsko-pomorskie. Darmowe mapy offline 2015/01/10 08:09 #21138

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
Babilon kojarzy mi się z Irakiem :) ale mostek wydaje się dość ciekawy.... mam słabość do drewnianych obiektów mostowych :whistle: więc chyba warto podjechać i explorować ten mostek i tamte okolice.... może ekipa z zeszłego roku która tam śmigała coś powie w tej materii? a może wiosną zaplanujemy tam wyjazd?
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Wirtualneszlaki.pl - szlaki kujawsko-pomorskie. Darmowe mapy offline 2015/01/09 13:29 #21137

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Trafiłem ostatnio na fajną mapkę szlaków rowerowych w okolicy Tucholi i Borów Tucholskich.

Wrota Borów


Polecam włączyć warstwę z panoramami 360 stopni i pojawiają nam się na mapie najciekawsze obiekty wraz z opisem i panoramą. W moje oczy rzucił się m.in. "Most Babilon" był tam ktoś już?
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD

Wirtualneszlaki.pl - szlaki kujawsko-pomorskie. Darmowe mapy offline 2014/08/17 10:33 #17961

  • chunk
  • chunk Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 161
  • Otrzymane podziękowania: 229
  • Oklaski: 4
Będę planował wizytę w G-dzu dam znać szybciej i się zgadamy mam nadzieje :)

Wirtualneszlaki.pl - szlaki kujawsko-pomorskie. Darmowe mapy offline 2014/08/17 10:25 #17959

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Troche tak i nie - program czyli Locus jest ten ale mapy sa kujawsko-pomorskiego tylko za darmo. Reszte trzeba sobie kupic np cala Polske lub inne kraje. Tylko ja cala Polske i szlaki rowerowe polskie mam - wiec jak juz to sciagnac sobie Locus free na telefon ze sklepu Play - wrzucic te mapy co sa na wirtualneszlaki.pl zgodnie z instrukcja.A jesli ktos chce cala Polske to dac mi znac - umowimy sie jakos i wrzuce calosc oraz wytlumacze pare knyfow jakie mozna osiagnac przy pomocy tego programu.
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): Kama

Wirtualneszlaki.pl - szlaki kujawsko-pomorskie. Darmowe mapy offline 2014/08/17 08:51 #17953

  • chunk
  • chunk Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 161
  • Otrzymane podziękowania: 229
  • Oklaski: 4
To są te mapy o których mi kiedyś mówiłeś? ;-)

Wirtualneszlaki.pl - szlaki kujawsko-pomorskie. Darmowe mapy offline 2014/08/16 11:30 #17933

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Portal wirtualneszlaki.pl ktory tworzy dosc fajne mapy szlakow w naszym regionie postanowil udostepnic je za darmo. Wiecej informacji i instrukcja instalacji w ponizszym linku

wirtualneszlaki.pl/aktualnosci/uwalniamy-mapy-na-wakacje

Mapy i szlaki udostepnione dotycza kujawsko-pomorskiego - jesli ktos chce cala Polske to prosze o kontakt na priv.
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Ewellka, sldtwa, MARCINHD, chunk
Czas generowania strony: 0.212 s.