Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Real-Lidl przejazd

Real-Lidl przejazd 2013/09/21 20:03 #11063

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
MARCINHD napisał:
kilkanaście minut temu wracając z udanego wyjazdu rowerowego do Kwidzyna wracałem już między lidlem a realem po nowej ścieżce asfaltowej :) chyba że to chodnik :P :whistle:

Wczoraj jeszcze nie była ukończona. W soboty też pracują. My pojechaliśmy do Kwidzyna, a "krasnoludki" w tym czasie kończyły pewnie ścieżkę rowerową.
To dobra wiadomość. Wreszcie będzie normalny przejazd na tym newralgicznym dla rowerzystów odcinku ścieżki.

Real-Lidl przejazd 2013/09/21 18:36 #11056

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
kilkanaście minut temu wracając z udanego wyjazdu rowerowego do Kwidzyna wracałem już między lidlem a realem po nowej ścieżce asfaltowej :) chyba że to chodnik :P :whistle:
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Real-Lidl przejazd 2013/09/18 21:17 #10976

  • Pietrek
  • Pietrek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 376
  • Otrzymane podziękowania: 262
  • Oklaski: 1
ja odkąd ściągnęli kostkę jeżdżę z mniszka do centrum przy obwodnicy, jest niby kilometr dalej ale udało mi się ostatnio dotrzeć do centrum w 22 minuty, a żeby było śmieszniej autobus jedzie 27 :-) i chyba do tamtej trasy już nie wrócę ze względu na to, że traci się sporo czasu na światłach no i jechać asfaltem odcinek na wiadukt to trochę za duży ruch a chodnikiem to znowu piesi lub ewentualnie jakiś policjant się może przyczepić :unsure: a kalinkową to znowu trasa staję się o kilometr dłuższa.
Sukces jest w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują.

Real-Lidl przejazd 2013/09/18 20:47 #10975

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
jeden był uparty, a kolega jego był bardziej normalny.......... dyskusja trwała kilka minut...... bez zbędnych spięć :) ;)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

Real-Lidl przejazd 2013/09/18 20:45 #10973

  • Elvis
  • Elvis Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 83
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 0
Była ostra dyskusja czy bardziej spokojnie? :evil:
Śmigam tamtędy prawie codziennie i się zastanawiałem kiedy trafię na patrol Policji, który będzie chciał mi wlepić mandat za złamanie zakazu. Jakoś nie trafiłem na nich... przynajmniej na razie B)

Real-Lidl przejazd 2013/09/18 16:59 #10959

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
dzisiaj miałem dość mało miłe spotkanie z Policjantami....... mianowicie wracając z znakowania roweru ( nie ukrywam że od nich ;) ) na wysokości Lidla oczywiście świadomie ignorując znak zakaz ruchu rowerom ( bo jak inaczej mam dojechać do domu ) pojechałem na wprost napataczając się z moim szczęściem na Patrol drogówki :P słowne przepychanki, etc ..... na szczęście bez mandatu :) kawałeczek dalej zapytałem drogowców układających kostkę - kiedy spokojnie i bezpiecznie pojedziemy tym odcinkiem drogi........... usłyszałem miłą informację : max za 2 tygodnie :)
Pozdrawiam
HaDe :)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Czas generowania strony: 0.170 s.