Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: budowa trasy średnicowej

budowa trasy średnicowej 2014/05/14 17:12 #15153

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
dziękuję..chociaż do pełnej satysfakcji brakuje mi tam jeszcze zebry lub dwóch pionowych linii ")
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

budowa trasy średnicowej 2014/05/14 17:10 #15152

  • cynik
  • cynik Avatar
gratuluję sukcesu :)

budowa trasy średnicowej 2014/05/14 13:57 #15147

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
cynik napisał:
ZDM to powolna maszyna, tam nic nie idzie załatwić od ręki, nie liczcie na szybkie decyzje, najpierw muszą się zebrać rady, komitety, rozpatrzyć celowość wniosku. Przy okazji remontu ulicy Wybickiego zamknięto wjazd z ulicy Kościuszki w ulicę Pułaskiego, odcinając tym samym dojazd do zakładów usługowych znajdujących się na tej ulicy. Moja walka ze ściągnięciem znaku "zakaz ruchu" trwała 14 dni !!!!!!!!!!!!!! Dzwoniłem codziennie. Co gorsza znak ten wisiał zgonie z projektem tymczasowej organizacji ruchu, zatwierdzonym przez pełnomocnika prezydenta ds inwestycji drogowych ( Pani Łazarczyk / Pan Mrugała ), a Pan Bederski nie potrafił mi wyjaśnić celowości powieszenia tego znaku na tej ulicy.


a jednak szanowny Cyniku się udało :) co prawda miło by było gdyby pojawiły się tutaj chociaż linie pionowe..... ale znaki D-6 to juz pewien sukces.... za co dziękuję ZDM.
Załączniki:
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Ewellka, Pietrek, kaytekrx4

budowa trasy średnicowej 2014/05/14 09:39 #15142

  • cynik
  • cynik Avatar
ZDM to powolna maszyna, tam nic nie idzie załatwić od ręki, nie liczcie na szybkie decyzje, najpierw muszą się zebrać rady, komitety, rozpatrzyć celowość wniosku. Przy okazji remontu ulicy Wybickiego zamknięto wjazd z ulicy Kościuszki w ulicę Pułaskiego, odcinając tym samym dojazd do zakładów usługowych znajdujących się na tej ulicy. Moja walka ze ściągnięciem znaku "zakaz ruchu" trwała 14 dni !!!!!!!!!!!!!! Dzwoniłem codziennie. Co gorsza znak ten wisiał zgonie z projektem tymczasowej organizacji ruchu, zatwierdzonym przez pełnomocnika prezydenta ds inwestycji drogowych ( Pani Łazarczyk / Pan Mrugała ), a Pan Bederski nie potrafił mi wyjaśnić celowości powieszenia tego znaku na tej ulicy.

budowa trasy średnicowej 2014/05/14 09:37 #15141

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
Pan Łukasz XXXXX z ZDM zapewnia że o 10.00 jadą wytyczyć przejście dla pieszych , a do 15.30 będzie temat zamknięty - z gotowym przejściem dla pieszych .... zobaczymy :)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

budowa trasy średnicowej 2014/05/14 08:43 #15140

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
przepraszam za niedopatrzenie...znak jest jeden i to przed wiaduktem,( bez celu) a nie za nim.... już dzwoniłem do ZDM gdyż na miejscu zostałem " lekko wyśmiany" że oczekuję cudów.
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

budowa trasy średnicowej 2014/05/14 07:19 #15139

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
MARCINHD napisał:
chcecie się także wypowiedzieć w ZDM w tej kwestii?
proszę bardzo:

Sekcja Inżynierii Ruchu
Oznakowanie pionowe i poziome
Organizacja ruchu (0-56) 45-10-396


i postawiono znaki :) zawsze to więcej niż nic :) na pasy, oraz linie nie mamy co liczyć niestety w tym miejscu....mam tylko skromną nadzieję że nikt nie najje się strachu tak jak ja w tym miejscu ostatnio.....
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

budowa trasy średnicowej 2014/05/13 07:41 #15118

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
chcecie się także wypowiedzieć w ZDM w tej kwestii?
proszę bardzo:

Sekcja Inżynierii Ruchu
Oznakowanie pionowe i poziome
Organizacja ruchu (0-56) 45-10-396
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

budowa trasy średnicowej 2014/05/12 20:31 #15113

  • milo
  • milo Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 60
  • Otrzymane podziękowania: 17
  • Oklaski: 6
Nie powstrzymuj się. Dzwoń. Te ratuszowe mendy i tak mają wszystkich i wszystko głęboko w d...
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek

budowa trasy średnicowej 2014/05/12 19:55 #15110

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
więc wesprzyjcie mnie w tej kwestii zanim zadzwonię do TVN24 :) i oni wypunktują to niebezpieczne miejsce :)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

budowa trasy średnicowej 2014/05/12 19:51 #15108

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Moim zdaniem to bardzo ważny niebezpieczny problem. Cały czas monitujmy w ZDM, dzwońmy itp. Jeśli nic się nie zmieni, chyba mamy miejsce zakończenia majowej masy krytycznej i wtedy musi się coś zmienić!!!!
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD

budowa trasy średnicowej 2014/05/12 16:39 #15101

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19
Marcinie, do godz. 15.20 nic się nie zmieniło.
Jeżdżę tamtędy praktycznie codziennie do i z pracy (samochodem). To co tam się dzieje w godzinach porannego i popołudniowego natężenia ruchu to przekracza wszelkie wyobrażenia. Ci odważniejszy błąkają się pomiędzy samochodami, a Ci ostrożniejsi, bardziej lub mniej cierpliwie czekają na jakaś lukę w ruchu samochodów, by móc przedostać się na drugą stronę.
Możesz więcej niż myślisz :)
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD

budowa trasy średnicowej 2014/05/12 14:09 #15100

  • kaytekrx4
  • kaytekrx4 Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 101
  • Otrzymane podziękowania: 46
  • Oklaski: 2
Ostatnio miałem okazję iść tamtędy pieszo i niestety muszę potwierdzić, że nie ma żadnych jasnych oznaczeń, jak przedostać się w obrębie budowanego wiaduktu. A przechodzenie przez jezdnię od strony Mniszka trudno nawet komentować, bez refleksu byłoby niemożliwe, zaś liczenie na uprzejmość kierowców to jak liczenie na wygraną w totka...

budowa trasy średnicowej 2014/05/12 12:34 #15098

  • Piotruss
  • Piotruss Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • :p
  • Posty: 364
  • Otrzymane podziękowania: 34
  • Oklaski: 9
Od dawna jadąc w stronę Mniszka autem zauważałem jak za rusztowań czychał rowerzysta by przedostać się na drugą stronę kierowcy się nie zatrzymują ponieważ nie ma żadnego oznakowania a w godzinach szczytu można czekać i czekać aż pojawi się z dziesięcioro rowerzystów i wyjdą na jezdnie dopiero kierowca się zatrzyma.
Łotrus

budowa trasy średnicowej 2014/05/12 11:29 #15097

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
w dniu dzisiejszym starając przekroczyć się drogę z kierunku Mniszka w kierunku Miasta przed nowo budowanym wiaduktem trasy średnicowej zostałem wyzwany, zmieszany z błotem.... i przy okazji dostało się kobiecie z wózkiem która starała się przejść także na drugą stronę w kierunku salonu renault .....nie wytrzymałem......... jako mieszkaniec naszego miasta zadzwoniłem do ZDM gdzie Pani mi z uporem maniaka wciskała informację, że jako piesi i rowerzyści mamy osobny tunel do przejścia ;))) W końcu kiedy udało mi się wyjaśnić, że zgadza się.... ale mi cały czas chodzi o to co piesi i rowerzyści mają zrobić po jego minięciu w kierunku Mniszka zapadła cisza.......... więc zapytałem czy zadzwonić do TVN24??? bo oni podejmą taki ciekawy temat,,,,usłyszałem że Pani jedzie zaraz na miejsce budowy i postara się aby pojawiło się za nowo budowanym wiaduktem oznakowanie chociaż pionowe. ZOBACZYMY
proszę o informację od koleżanek i kolegów rowerzystów jeżeli ktoś zauważy że coś się ruszyło w tej materii za wiaduktem w kierunku Mniszka :)
HD :whistle:
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Czas generowania strony: 0.214 s.