Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/30 23:31 #17576

  • Anonim
  • Anonim Avatar
MOJE OGROMNE GRATULACJE !!!

Sylwia B)

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/30 21:42 #17571

  • Hajen
  • Hajen Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 0
Z mojej strony serdeczne podziękowania wszystkim uczestnikom oraz sponsorom gadżetów dla dzieciaków.Cichym bohaterem jest Devis, za fotorelację.
Wszystko o rajdzie zostało już praktycznie napisane.
Te kilka godzin na rowerze z dzieciakami dało mi pozytywnego kopa, trzeba cieszyć się daną chwilą .
Załączniki:

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/30 11:21 #17559

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Krzyś, Hajen

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/30 10:55 #17557

  • Lolek
  • Lolek Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 142
  • Otrzymane podziękowania: 61
  • Oklaski: 0
Bardzo się cieszę, że mogliśmy wziąć udział w tak pięknej inicjatywie. Troszkę się obawiałem, czy sobie poradzę, ale pierwsze chwile w Bąkowie rozwiały wszelkie obawy. Dzieci były cudowne i roześmiane przez cały dzień. Mimo trudności trasy, którą musiały pokonać, uśmiech ani na chwilę nie zniknął z twarzy. Myślę, że wszyscy przekonaliśmy się, jak niewiele potrzeba, żeby sprawić dzieciom wielką radochę. Super przeżycie i zachęcam kolejne osoby z forum do uczestnictwa w następnych rajdach. To na pewno będzie jeden z dni, które zapamięta się na długo. Dziękuję najmłodszym bohaterom tej wycieczki, pani Ali oraz naszej dzielnej ekipie ;) .
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzyś

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/30 09:36 #17550

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19
matołek napisał:
Dziękuję Kasiu za świetną relację, w której brakowało mi tylko opisu wspaniałej roli Cioci Kasi :) :

Wujkowie, tak fajnie zajęli się dzieciakami :), że ciocia Kasia nie była tam wcale potrzebna :P Ale jak już tam była, to też się przydała, w czasie drogi opowiadała na różne pytania, zadawane przez dziewczynki, bawiła sie z nimi na placu zabaw.

Jedno z trudniejszych pytań (jak dla mnie) jakie mi zadano brzmiało: dlaczego jest tylko jedna ciocia a tylu wujków??

Ciocie i wujkowie, którzy nie mogli się pojawić na wczorajszym rajdzie (Ci co byli już wiedzą), ciocia Ala planuje jeszcze jeden podobny rajd dla dzieci (nawet i do Grudziądza z wyjazdem po śniadaniu). Wstępnie planowany termin to któryś z dni 8-10 sierpnia lub ewentualnie jakiś inny byleby nie dalej niż do 14-stego sierpnia (więcej informacji na ten temat zna J23). Liczymy (w szczególności ciocia Ala) na równie wspaniały wasz odzew. Bez was, raczej taki rajd nie odbędzie się.
Jednak o tym niebawem, w osobnym wątku.
Możesz więcej niż myślisz :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, wojtino, Lolek, Krzyś

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/30 09:04 #17548

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
I ja chciałbym wszystkim podziękować.
:) Wujkom i Ciociom za sprawne i odpowiedzialne przeprowadzenie zabezpieczenia tego rajdu z najmłodszymi dziećmi z Domu Dziecka w Bąkowie.
:) Sympatycznej Pani Ali opiekunki i wychowawczyni gromadki milusińskich dzieciaczków za pomysł rajdu i dużą wiarę w nasze możliwości.
:) Gratulacje i uznanie za wytrwałość dla najmłodszych uczestników wycieczki rowerowej nad jezioro Rybno i na plac zabaw do Lipinek.(może od tego powinienem rozpocząć)jestem pełen podziwu,takie małe dzieci na tych małych rowerkach taki kawał drogi to można tylko porównać do mojej rekordowej trzysetki.

Tak to było niezwykłe i nie zapomniane doświadczenie które będę długo pamiętał.
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Lolek, Krzyś

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/30 08:27 #17547

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Hej Ciociu i Wujkowie. Ze łzami w oczach czytałem Wasze opisy żałując, że nie mogłem być z Wami. Choć godziny akcji trochę wymagające, to jednak niezawodnie zebrała się cała drużyna :) Normalnie jesteście wielcy :woohoo: Bardzo Wam dziękuję za przeprowadzenie tej pięknej akcji, którą z pewnością warto będzie powtórzyć, nawet nieraz :)

Dziękuję Kasiu za świetną relację, w której brakowało mi tylko opisu wspaniałej roli Cioci Kasi :)

Davis, fajne fotki :) Jakbyś miał więcej, to wrzuć proszę do galerii:
1. Galeria: www.rowerowygrudziadz.pl/index.php/galeria-fotek-mainmenu-32/wypady-wyjazdy-rajdy/category/393-2014-07-29-akcja-ciocia-i-wujkowie
2. A tu instrukcja, jak dodawać fotki: www.rowerowygrudziadz.pl/media/kunena/attachments/62/Jakdodawazdjciadogaleriifotek.pdf (dla lepszej jakości, najlepiej dodawać w pełnej rozdzielczości, tylko wtedy dłużej lecą :))

Pozdrawiam serdecznie :silly: :silly:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): Lolek, Krzyś

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/30 07:53 #17545

  • maciejPH
  • maciejPH Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 174
  • Otrzymane podziękowania: 117
  • Oklaski: 0
Gratuluję (jak przeczytałem) wspaniałego wyjazdu wszystkim uczestnikom wyprawy, głównie dzieciom i bezinteresownej cioci jak i wszystkim wujkom.
Czytając opis Kasi łza w oku się zakręciła (z radości oczywiście).
Jak zwykle w takich sytuacjach - uśmiech każdego dziecka bezcenny. Żałuję, tylko, że nie mogłem być z Wami.
Za tę wiadomość podziękował(a): Lolek

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/30 07:11 #17544

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Inicjatywa bardzo udana.

Wielkie Gratulacje Dla Uczestników.

Warto dać coś dobrego bezinteresownie od siebie i wraca to podwójnie, nie tylko w postaci satysfakcji i radości dzieciaków.

Cieszę się bardzo :) , że się udało!!!
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM
Za tę wiadomość podziękował(a): wojtino, Lolek, Krzyś, maciejPH

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/30 00:59 #17542

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
B) No ja to chyba już nic nie mogę dodać pięknego wpisu = podziękowania Cioci Kasi i ślicznych fotek Wujka Davisa !!!
:side: Pozdrawiam Wszystkie Dzieci z Bąkowa :P
Pozdrawiam Panią Alicję za jej zapał i organizację tego rajdu naszych milusińskich :woohoo:
Wszyscy byliście wspaniali ! :silly:
Dziękuję za zaproszenie do Waszego Bąkowa i nie raz tam się spotkamy jeszcze, dziękuję za uśmiechy dzieci, piękne akrobacje w basenie - jesteście tacy fajni !!! wszyscy !!!
B) Bicycle for fun B)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, wojtino, Davis, Lolek

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/30 00:50 #17541

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
to jeszcze wujek Przemek na swojej maszynie :P
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzyś

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/30 00:40 #17540

  • j23
  • j23 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • turystyka i rower - dwie nierozłączne pasje.
  • Posty: 575
  • Otrzymane podziękowania: 626
  • Oklaski: 0
Dzięki wszystkim uczestnikom - zwłaszcza tym na rowerkach (myślę, że większość by wymiękła, a oni dali radę i jeszcze mieli siłę poszaleć w Bąkowie).
Dzięki dla Alicji za pomysł - ja osobiście zdobyłem nowe doświadczenia. :silly:
Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni.
Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli.
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, wojtino, Lolek, Krzyś

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/30 00:36 #17539

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzyś

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/30 00:35 #17538

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19
Serdeczne podziękowania dla wszystkich wujków, którzy uczestniczyli w dzisiejszym rajdzie i włożyli dużo serca, by sprawić jak najwięcej radości najmłodszym uczestnikom a byli to:

:) Krzyś - wujek z brodą, który skradł serca młodych uczestniczek rajdu. Całą drogę odpowiadał na stawiane przez nie pytania, czasami wcale nie takie łatwe ;)
:) Davis - wujek fotograf, który 'sfocił' cały rajd. Dzieciaczki początkowo niechętnie dawały się fotografować, jednak od połowy wycieczki zaczęły domagać się kolejnych zdjęć ;)
:) Wojtino - wujek z kamerą, który zadbał o kolejną pamiątkę z wyprawy, nagrywając wypad oraz sprawnie zwalniał ruch samochodów na odcinkach, które musieliśmy pokonać szosą.
:) Hajen - wujek Przemek, który na czas rajdu zamienił swój rower na nieco 'nowszy' model, by dzielnie pokonywać kolejne kilometry trochę za małym sprzęcie. Wujek jednak nie zmartwił się tym faktem, wręcz przeciwnie, radość z jazdy była ogromna, tylko musiał uważać, by za bardzo nie poobijać sobie kolan :P
:) Lolek - to był raz wujek Lolek, raz wujek Bolek, a nawet czasami był wujkiem Bolkiem i Lolkiem, który dzielnie czuwał nad bezpieczeństwem naszych najszybszych rowerzystów, którzy na swoich małych rowerkach, ku naszemu zdziwieniu, poruszali się z takimi prędkościami, że niejeden niewprawiony rowerzysta nie nadążyłby za nimi.
:) J23 - wujek Grześ, który przewiózł kilka kilometrów na swoim bagażniku strudzoną rowerzystkę.
:) Lef - wujek, który dzielnie na swoim ramieniu przewiózł rowerek strudzonej rowerzystki a później razem z Lolkiem gonił najmłodszych rowerzystów. W drodze powrotnej zamienił się również na rowery, z jednym z uczestników.

Jestem pełna podziwu dla uczestników rajdu, którzy, pomimo tak upalnego dnia, z wielką radością pokonywali kolejne kilometry. Tym większa była ich radość, gdy w czasie rajdu mogli liczyć na uwagę i pomoc 'upatrzonego' wujka czy cioci, ponieważ na ośmioro młodszych dzieci + starszy - kierownik rajdu :), przypadało siedmioro wujków i ciocia.

Po powrocie do Bąkowa, dzieci wcale nie chciały puścić nas do domu. Wraz z panią Alą poczęstowały nas kawą, herbatą i ciastkami, za co raz jeszcze serdecznie dziękujemy. Po wytłumaczeniu, że mamy jeszcze daleko do domu a robi się już późno, mogliśmy wrócić do domu.

Wrażenia z takiego rajdu niezapomniane. Radość dzieci bezcenna :)
Możesz więcej niż myślisz :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, wojtino, Davis, Lolek, Krzyś

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/30 00:15 #17537

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Dziękuję wszystkim za dzisiejsze przedsięwzięcie, zamieszczam kilka fotek "przedgaleriowych"
















Załączniki:
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, wojtino, Pietrek, Kasia, Lolek, Krzyś

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/29 14:42 #17529

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Widzę, że akcja rozwija się jak należy :) Bardzo się cieszę, normalnie jesteście kochani :woohoo: Z niecierpliwością czekam na relację i fotki :woohoo:

Pozdrawiam z Zieleńca (Góry Bystrzyckie) :silly: :silly:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/29 10:38 #17527

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Ktoś musi to wszystko "sfocić", więc będę i ja :)
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, wojtino, Kasia

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/29 09:44 #17525

  • Lolek
  • Lolek Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 142
  • Otrzymane podziękowania: 61
  • Oklaski: 0
Jadę z Wami ;) .
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, wojtino, Kasia

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/29 07:43 #17524

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
Będę na 100 procent :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/28 21:43 #17521

  • Hajen
  • Hajen Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 0
ok.ogórki poczekają. :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, wojtino

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/28 21:32 #17520

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19
Szczerze, to nie wiem.
Trasa przewidziana jest na ok. 30 km + postoje, w tym 2 dłuższe + wolne tempo. Przewiduję, że ok. 19 może zakończyć się rajd + powrót. Jednak to są tylko moje przypuszczenia :)
Możesz więcej niż myślisz :)

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/28 21:06 #17518

  • Hajen
  • Hajen Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 0
Na 99 % jadę z wami.(1 % na dziwne zrządzenie losu).
Jakaś przybliżona godzina powrotu?Muszę ogórki na działce zerwać ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Kasia

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/28 14:19 #17513

  • schabik
  • schabik Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 143
  • Otrzymane podziękowania: 81
  • Oklaski: 1
Ja jednak nie pojadę :(

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/28 12:11 #17511

  • j23
  • j23 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • turystyka i rower - dwie nierozłączne pasje.
  • Posty: 575
  • Otrzymane podziękowania: 626
  • Oklaski: 0
Będę na 100%
Podstawowe narzędzia zawsze mam przy sobie. trzeba przyjąć, że na sprawdzenie 1 roweru potrzeba 10 minut (15x10=150 - czyli 2,5 godz. / powinny więc być do przeglądu 3 osoby). Nie wiem co z dętkami.
Kontrolnie wezmę łatki i w "komis" ze sklepu dętki w różnych rozmiarach. :)
Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni.
Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli.
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, wojtino, Kasia

Poszukiwani chętni do obstawy rajdu dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie 2014/07/28 10:23 #17510

  • Kasia
  • Kasia Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 594
  • Otrzymane podziękowania: 813
  • Oklaski: 19
Rozmawiałam z Panią Alicją i byłaby bardzo nam wdzięczna, jakbyśmy przed wyjazdem zrobili szybki przegląd rowerów ok. 15 sztuk, dlatego prosiłabym szczególnie Panów o zabranie potrzebnego sprzętu.

Trasa rajdu przewidziana jest nad jezioro Rybno - tu dłuższy postój z kąpielą w jeziorze. Powrót przez Lipinki - tam postój z zabawą dzieci na placu zabaw. Trasa w większej części prowadzić będzie leśnymi duktami, jednak będziemy musieli przejechać kawałek szosą i tu głównie będziemy musieli zatroszczyć się o bezpieczeństwo najmłodszych.

Dzieciaczki cieszyłyby się bardzo, gdyby na czas rajdu miały swoją 'ciocię' lub 'wujka', którzy poświęciliby im też trochę uwagi.
Mam nadzieję, że pomimo wczesnej godziny wyjazdu, w środku tygodnia, zbierze się nas mała grupka, która sprawi, że dzieciaczki będą długo, z uśmiechem na twarzach wspominać ten rajd :)
Możesz więcej niż myślisz :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, wojtino
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.392 s.