Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Kręć kilometry - wykręć stojaki dla Grudziądza

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Kręć kilometry - wykręć stojaki dla Grudziądza

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2019/05/03 16:48 #32214

Matołek

Matołek Avatar

iceman150 napisał:
Mam nadzieję, że Alfa także zrozumie potrzebę dbania o rowerzystów.


Wydaje mi się, że lody zostały przełamane :)

iceman150 napisał:
Może udałoby się postawić stojaki rowerowe na zadaszonym poziomie parkingowym?


Niestety. Pani dyrektor mocno tkwi w przekonaniu, że tubusy nie są przeznaczone dla rowerów :S
2019/05/01 10:30 #32206

iceman150

iceman150 Avatar

Gratuluję wytrwałości. Mam nadzieję, że Alfa także zrozumie potrzebę dbania o rowerzystów.
Może udałoby się postawić stojaki rowerowe na zadaszonym poziomie parkingowym?
2019/05/01 10:10 #32205

Matołek

Matołek Avatar

No to mogę z czystym sumieniem ogłosić, że dopełniłem obietnicy i dopiąłem sprawę do szczęśliwego finału :ok:

W końcu więc mamy nasze wspólne, rowerowe trofeum, walecznie wykręcone w kampanii Kręć Kilometry 2016 :ok:

Dziękuję wszystkim za pomoc w wyborze lokalizacji :ok:

Dziękuję Zarządowi Dróg Miejskich za dobrą współpracę :ok:

A co do Alfy, to jestem z panią dyrektor w stałym kontakcie i obecnie na etapie wyboru stojaków. Tak więc i w tym zakresie jest spora szansa, że coś dobrego z tego wyniknie :)

Pozdrower :silly:
2019/04/30 21:32 #32203

Marcinelli

Marcinelli Avatar

Pięknie się prezentują nad Rudnikiem


Załączniki:
2019/04/29 22:02 #32196

krzys80

krzys80 Avatar

I nawet już rowerzyści korzystają
Załączniki:
2019/04/29 10:00 #32189

Matołek

Matołek Avatar

Melduję, że przy placu stycznia już stoją, a w rudniku będą montowane dzisiaj. Taką informację otrzymałem z ZDM-u plus foto:


Załączniki:
2019/03/31 19:11 #31961

Matołek

Matołek Avatar

Informuję o zmianie lokalizacji jednej z trzech piątek stojaków - na życzenie Fundacji All For Planet. Fundacja miała zastrzeżenia co do lokalizacji przy basenie, ponieważ jest on czynny wyłącznie sezonowo - ok. 2 miesięcy. Uzgodniłem z ZDM-em, że staną one przy plaży MORiW - jedna piątka wewnątrz, druga na zewnątrz. Tam przynajmniej ludzie kręcą się cały sezon.

Pozdrower :side:
2019/03/21 14:44 #31867

Matołek

Matołek Avatar

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za odzew i pomoc w wyborze miejsc. Nie ukrywam, że jest to już dla mnie troche męczący temat, ale trzeba dociągnąć go do końca :)

Było sporo propozycji, ale musieliśmy mieć na uwadze takie czynniki jak:

- Fakt, że jest to nasze wspólne trofeum, które chcielibyśmy mieć w jakichś miłych zakątkach, lub takich, do których często zaglądamy.

- Przykre doswiadczenie z montażem na terenie prywatnej firmy (patrz Alfa).

- Upierdliwy konserwator zabytków.

Wybaczcie więc, że pominęliśmy takie lokalizacje jak Geotermia, Szpital czy Kaufland. Mogłoby się bowiem okazać, że będziemy czekali kolejne lata, a chcemy zakończyć sprawę jeszcze tej wiosny.

Oto, co przy Waszej pomocy ustaliliśmy z Zarządem Dróg Miejskich:

:) Plaża Miejska - za bramą wewnątrz ośrodka - zamiast, albo obok postawionych tam niedawno wyrwikółek,

:) Basen odkryty MORiW, również wewnątrz w okolicy bramy. Do tego z miejsca postoju nad Trynką przenieść stację naprawy rowerów, to przynajmniej jej znowu nie rozkradną. Po godzinach pracy jest tam ochrona, więc możnaby nie zamykać bramy.

:) Ostatnie 5 stojaków w miejsce trzech obecnych, a nieco za nisko wmontowanych przy Placu Stycznia - naprzeciw budek spożywczych. Jest to dość centralne miejsce Grudziadza, a konserwator zabytków się nie czepi.

Mamy nadzieję, że zaprzyjaźniona rowerzystom instytucja, jaką jest MORiW podejdzie przyjaźnie do pierwszych dwóch lokalizacji, ale jesteśmy dobrej myśli :)

Pozdrower :side:
2019/03/17 19:58 #31850

Red

Red Avatar

1. Plaża Miejska MORiW - najlepiej za bramą ośrodka w miejscu obecnych wyrwikółek lub w pobliżu
2. Szpital
3. Basen na ul. Kalinkowej lub odkryty MORiWu, ewentualnie Solanki
2019/03/17 09:42 #31848

Anonim

 Avatar

Przy pawilonie w Tarpnie
na wysokości postoju taxi między Bursą, a stacją G-dz Przedmieście
2019/03/17 09:40 #31847

Bar-tek

Bar-tek Avatar

Ależ mnie tu dawno nie było... Hu..hu... Były różne powody, ale nie to jest istotne.
Jeśli chodzi o stojaki rowerowe, to zaproponuję Basen przy Kalinkowej. Są tam co prawda wyrwikółka z których chyba nikt nie korzysta, a rowery przypinane są do kraty lub poręczy przy schodach.
2019/03/17 09:01 #31846

iceman150

iceman150 Avatar

A na stojaki też przypinają? Bo kiedyś pamiętam, że wszyscy przypinali do barierek a stojaki 10m dalej stały puste :-)
Jeśli obecnie są wykorzystywane to faktycznie jest to dobra lokalizacja, ponieważ sporo rowerów tam się przewija.
2019/03/17 08:56 #31845

biker

 Avatar

Na targowisku handlowym i to koniecznie, wystarczy przejść się we wtorki, lub piątki i zobaczyć, że ludzie doczepiają rowery do barierek obok trynki.
2019/03/17 08:53 #31844

iceman150

iceman150 Avatar

I to są poważni ludzie biznesu...

Co do moich propozycji to przypomnę szpital lub solanki.
2019/03/17 08:25 #31843

Adi

Adi Avatar

Może Solanki ?,przy Kauflandzie też nie ma..
Czas generowania strony: 0.185 s.