Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 100 lat niech żyją nam - a kto? Andrzej, Wojtek i Paweł :)

100 lat niech żyją nam - a kto? Andrzej, Wojtek i Paweł :) 2016/04/26 21:40 #28085

  • Ewellka
  • Ewellka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 349
  • Otrzymane podziękowania: 181
  • Oklaski: 5
Troszku mnie tu nie było i sporo spraw przegapiłam, więc pragnę nadrobić zaległości i z głębi rowerowego serca pragnę przesłać spóźnione życzenia urodzinowe dla Andrzeja, Wojtka i Pawła.

W Dniu w którym piszę te życzenia swoje święto obchodzi również Hnacik także Chłopaki życzę Wam zdrowia a także braku przykrych upadków, suchych i gładkich asfaltów, wiatru zawsze w plecy, i ogólnie dużo sił i zdrówka do kręcenia korbą a także spełniania tych pozytywnie zakręconych marzeń i oby nigdy Was nie opuszczał hart ducha :)

Spełniania Marzeń i wszystkiego Naj naj naj... :)



Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek, Krzyś

100 lat niech żyją nam - a kto? Andrzej, Wojtek i Paweł :) 2016/04/22 12:46 #28019

  • Hardy
  • Hardy Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Posty: 1314
  • Otrzymane podziękowania: 587
  • Oklaski: 4
Spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowym solenizantom" - Wojtkowi, Andrzejowi i Pawłowi - ode mnie również :)

PS. Bartek piękny prezent Wam uwidocznił - mieć taki rower, do tego z przydatkami... :P
Za tę wiadomość podziękował(a): Krzyś

100 lat niech żyją nam - a kto? Andrzej, Wojtek i Paweł :) 2016/04/21 16:53 #28000

  • ainak
  • ainak Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 293
  • Otrzymane podziękowania: 565
  • Oklaski: 3
Ja również życzę wszystkiego najlepszego, wielu wspaniałych wypraw rowerowych i spełnienia marzeń. Najlepszego
Za tę wiadomość podziękował(a): wojtino, pawel

100 lat niech żyją nam - a kto? Andrzej, Wojtek i Paweł :) 2016/04/21 11:43 #27998

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
więc i ja pożyczę Wam poza FB i tutaj Najlepszego...niech korby się kręcą.... a szkiełka (te w oponach :whistle: ) Was niech omijają ;)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): wojtino, pawel, Krzyś

100 lat niech żyją nam - a kto? Andrzej, Wojtek i Paweł :) 2016/04/21 08:10 #27996

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
B) Dołączam się również do taaakich życzeń,
ale chłopaki zostawcie coś dla nas ...
B)

B) No to zapewne wkrótce będziemy mieli
rajd trzech tenorów A + W + P ??? B)

B) Pozdro i zoba B)
B) !Caramba! B)
B) Bicycle for fun B)
Za tę wiadomość podziękował(a): wojtino, pawel, sldtwa

100 lat niech żyją nam - a kto? Andrzej, Wojtek i Paweł :) 2016/04/20 21:21 #27990

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
Dzięki Wam Bartkowie za miłe życzenia...myślisz Bartku że tego tamten tamten ten tego ten...można...takie zdjęcie... :blush:

100 lat niech żyją nam - a kto? Andrzej, Wojtek i Paweł :) 2016/04/20 21:07 #27989

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Facebook podpowiedział mi ,że trójka naszych zacnych rowerzystów ma dzisiaj urodziny :woohoo: Korzystając z okazji chciałbym (niektórym po raz drugi ale pal licho) złożyć najserdeczniejsze życzenia wspaniałych chwil na rowerze, dużo zdrowia, spokoju w życiu i spełnienia najmniejszych i największych marzeń :P

B) Andrzeju
B) Wojtku
B) Pawle

... i takich widoków na rowerze :evil: Składa Iza z Bartkiem....

Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): wojtino, Hardy, pawel, Pietrek, sldtwa, Krzyś, Aneta
Czas generowania strony: 0.194 s.