Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Znaleść drogę do...

Odp:Znaleść drogę do... 2007/10/29 09:09 #2388

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
Od Krotoszyn do wonnej faktycznie droga jest bardzo sympatyczna :) wąska i równa chwilowo prowadzi nawet tuż obok lasu :) jeszcze fajniejsza jest droga przez Szwarcenowo gdzie jedzie się jakiś czas pomiędzy lasami i po drodze mija dwie rzeczki :) niestety jest to droga powiatowa a więc asfalt nieco gorszy i ruch większy ;) i tak w Wonnej trzeba było na nią wyjechać i podróżować do samej Iławy chyba że znalazłeś inne rozwiązanie ;) osobiście droga od Wonnej do Iławy nie uważam za dobrą do podróżowania rowerkiem :P jeździło się po lepszych.
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.

Odp:Znaleść drogę do... 2007/10/27 15:40 #2386

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
:) Zapomniałem dodać że na miejsce i godzinę zbiórki nikt się nie wstawił,byłem sam.W towarzystwie może bym nie dał się pokonać.:) :)

Odp:Znaleść drogę do... 2007/10/27 15:35 #2385

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
:) Niestety wiatr wiał prosto w oczy,ale bym skłamał gdybym powiedział że przeszkadzał.Pogoda była prawie idealna,ale i tak poległem. W Krotoszynach wsiadłem do pociągu i wróciłem do domu.
Dlaczego? Zawiodło to czego najmniej się mogłem spodziewać-GOLEŃ czyli noga,czyli kolano,pieprzone kolano.

:) Zdążyłem jednak ZNALEŻĆ DROGĘ z Krotoszyn do Wonnej.Na mapie zaznaczona jest jako droga gruntowa,a w rzeczywistości, sprawdziłem jest piękny głaciutki asfalcik, jak marzenie.

:) Jeszcze tam wrócę, muszę tą trasę dokończyć,zwłaszcza że tam są drogi i tereny po których rowerem jeszcze nie jeżdziłem,postanowione i kropka.Pozdrawiam wszystkich Wojtino:)

Odp:Znaleść drogę do... 2007/10/26 23:58 #2384

  • ziutuchna
  • ziutuchna Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 20
  • Oklaski: 0
Życzę szerokiej drogi i wiatru w plecy :)

Znaleść drogę do... 2007/10/26 12:08 #2382

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
:( Na zakończenie sezonu turystycznego(jutro ostatni dzień czasu letniego),proponuję małą wyprawę całodzienną w kierunku Iławy:)

:) cel główny wyspa na jeziorze Jeziorak-Wlk.Żuława.Cel zasadniczy,poznanie alternatywnej drogi do Iławy.

:) cel bliższy jeż.Karaś

:) godz. wyjazdu-8:02

:) miejsce zbiórki-ul.Miłoleśna pod kasztanem

:) długość trasy-ok.70km

:) przebieg trasy-Pastwisko-Marusza-Str.Folwark-Okonin-Mełno-Boguszewo-Świecie-Linowo-Sumin-Biskupiec-Krotoszyny-Wonna-Karaś-Iława

:) tempo-zbliżone do rekreacyjnego.Zakładam dotrzeć na godzinę 12:00,tak żeby mieć dwie godziny na podziwianie miasta i jeziora Jeziorak.

:) powrót Iława PKP 14:22-16:16 G-dz

:) koszt ok.20zł

:) trasa wiedzie drogami głównie asfaltowymi ale o malym natężeniu ruchu.

:) :) :) Zapraszam wszystkich chętnych i spragnionych rowerowania na miejsce i godzinę zbiórki.Ja będę bez względu na wszystko.
:) jeszcze żebym nie zapomniał-trasa biegnie praktycznie wzdłuż torów.Jest to zaletą bowiem można w każdej chwili wsiąść do pociągu(byle jakiego) i wrócić do Grudziądza.
Czas generowania strony: 0.186 s.