Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: majowy weekend ...

Odp:majowy weekend ... 2008/04/21 17:23 #2429

  • ziutuchna
  • ziutuchna Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 20
  • Oklaski: 0
Bywa i tak :(
Jeśli nie znajdzie się nikt chętny na ten lub inny wypadzik, to pojadę ale z ludkami z innego miasta :), chociaż wolałabym jechać z kimś znajomym, zawsze to pewniej się człowiek czuje ...
ale świat podobno do odważnych należy :laugh:

swoją drogą Pojezierze Brodnickie też jest ciekawym miejscem na taki wypadzik :) Tobie życzę udanego zlotu :silly: i do zobaczenia rajdzie :)

Odp:majowy weekend ... 2008/04/21 16:29 #2428

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Propozycja bardzo dobra!!!

Tylko majowy weekend mam już zaplanowany na Pojezierzu Brodnickim oczywiście na rowerze na dużym zlocie turystów.

Inicjatywie życzę powodzenia

Pozdrawiam i do zobaczenia na rowerkach mam nadzieję 27.04 na rajdzie do Nowego.
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM

Odp:majowy weekend ... 2008/04/20 22:56 #2426

  • ziutuchna
  • ziutuchna Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 20
  • Oklaski: 0
Ja proponowałabym inny dojazd, też PKP, ale w nocy (wyjazd 30.04.08) i przez Bydgoszcz w Częstochowie jesteśmy o 6:20. Natomiast powrót Kraków 10:05 -> Grudziądz 19:38.
Lepszego połączenia nie znalazłam :), bowiem i tu i tu są tylko dwie przesiadki ;) za to czas jazdy dość długi :unsure:

Odp:majowy weekend ... 2008/04/20 18:19 #2425

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
Faktycznie jest problem,kolej jeżdzi nie tylko coraz wolniej ale i coraz mniej.Pamiętam że było dobre połaczenie, jeszcze niedawno zniego korzystałem.:(

Odp:majowy weekend ... 2008/04/20 18:02 #2424

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
:) Propozycja jest świeta tylko, jak dla mnie, nieosiągalna. Dlaczego? Ktoś musi pracować, żeby ktoś mógł jeżdzić rowerem. :) Co za pech:silly: Ale będę kibicował żeby się udało zorganizować grupkę i wyjechać.:) A dojazd jest łatwy-pociągiem 4:36 do Torunia przez Inowrocław-Zduńską Wolę do Częstochowy, za chwilę podam szczegóły:)

majowy weekend ... 2008/04/20 17:32 #2423

  • ziutuchna
  • ziutuchna Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 20
  • Oklaski: 0
Zbliża się I dłuuugi weekend majowy bo aż 4-y dni !!! i można by gdzieś pojechać.
Ja proponuję Jurę Krakowsko-Częstochowską, jedyny problem tj. dojazd ......, ale i to jest do załatwienia ;)
pozdrówki

p.s.
tj. tylko propozycja, więc jeśli ktoś ma inną to niech pisze.
Czas generowania strony: 0.162 s.