Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: "Setka z rana, jak śmietana" - małe co nieco na sobotę

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: "Setka z rana, jak śmietana" - małe co nieco na sobotę

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/06/01 09:44 #15779

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Wojtku załóż konto np tu: plus.google.com/ i wtedy po załadowaniu filmiku tam..... możesz udostępnić sam link :)
pozdrowerki
2014/06/01 09:38 #15778

wojtino

wojtino Avatar

Dzięki wszystkim za wspaniałą wycieczkę na mosty w Kozłowie. Wyszły fajne filmiki z tego wypadu ale niestety tak jak się obawiałem nie dają się przesłać, podejrzewam że za duże pliki na mój sprzęt. :angry:
2014/06/01 00:12 #15772

Hardy

Hardy Avatar

I ja dziękuję wszystkim za dzisiejszą wycieczkę :) Nie zaprzeczę, że dzisiejsze kocie łby, a zwłaszcza powrót wałem z Chełmna do Grudziądza, wytrząsł mi pewne miejsce ;) Dzięki temu czuję, że to miejsce posiadam :)

PS. O meksykańskiej pizzy nie wspomnę. W każdym razie już nie będę się łasił na jakieś "zagramaniczne" wynalazki kulinarne :silly:
2014/05/31 23:40 #15770

Matołek

Matołek Avatar

Bardzo dziękuję wszystkim za to dzisiejsze, bardzo przyjemne rowerowanie. Trasa super, towarzystwo też :woohoo: a zboczenie z kursu wyszło nam uważam na dobre :P
2014/05/31 23:25 #15769

Lolek

Lolek Avatar

Załączniki:
2014/05/31 23:23 #15768

Lolek

Lolek Avatar

Załączniki:
2014/05/31 23:22 #15767

Lolek

Lolek Avatar

Dziękuję wszystkim uczestnikom dzisiejszej 90-tki, setę przebiliśmy na Nightshating ;) Kolejny rowerowo udany dzień.
Kilka fotek z wypadu.





Załączniki:
2014/05/31 21:59 #15764

maku

maku Avatar

Dzięki :)
2014/05/31 20:32 #15763

Gall

Gall Avatar

Dziękuję wszystkim za super wyjazd. "Trasa Wiślana" po wałach z Chełmna do Grudziądza rewelacyjna. Natura zrobiła swoje, nawet w nadmiarze. Szkoda, że urzędnicy nie dopasowali się do tego poziomu i infrastruktury ani śladu. Boję się, że niestety tak już zostanie i to wielkie dobro dane od natury nie będzie sensownie wykorzystane.
2014/05/31 18:57 #15761

Davis

Davis Avatar

Dziękuję Panowie za kolejny rowerowo spędzony dzień. :)
2014/05/31 18:40 #15758

sldtwa

sldtwa Avatar

Kilka godzin beztroskiego rowerowania za nami.
Plan w zasadzie wykonany, "Setka" okazała się co prawda "dziewięćdziesiątką", bo przez roztargnienie nie obraliśmy kursu na Leosię, przez co i wiadukt i diabelski kamień... diabli wzięli :evil: :evil: :evil:
Tempo dość żywe sprawiło, że mogliśmy sobie pozwolić na beztroskie tracenie czasu, z czego korzystaliśmy (w Belnie, Kozłowie i przede wszystkim w Chełmnie) , bo pogoda nas dziś dopieszczała.
Drogę z Chełmna do Grudziądza w całości odbyliśmy osławioną już Wiślaną Drogą Rowerową. Autorytatywnie stwierdzam, że od 5 lat,kiedy jechałem tamtędy po raz pierwszy (jeszcze nielegalnie) nic się tam nie zmieniło. I najpewniej nie zmieni. Urzędnicy przecież już hucznie trasę otworzyli, sprawozdania zamknęli w przepastnych szafach, zainkasowali premie, no i... odeszli do działań na innych odpowiedzialnych odcinkach... :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Dokładnie o czasie i dokładnie przed burzą zjechaliśmy do domu.

W przejażdżce udział wzięli:
Mateo :laugh: :laugh: :laugh: Pieter :laugh: :laugh: :laugh: Gall :laugh: :laugh: :laugh: Wojtino :laugh: :laugh: :laugh:
Maku :laugh: :laugh: :laugh: Matołek :laugh: :laugh: :laugh: Davis :laugh: :laugh: :laugh: Lolek :laugh: :laugh: :laugh:
ŁukaszN :laugh: :laugh: :laugh: Hardy :laugh: :laugh: :laugh: sldtwa :laugh: :laugh: :laugh:


Wyprawa oprócz dokumentacji foto będzie być może miała również dokumentację filmową. Sam jestem ciekawy, czy Wojtino zarejestrował moment, kiedy Hardy zionie ogniem po zjedzeniu placka meksykańskiego w Chełmnie. A swoją drogą dziadek, który "obtrąbił" nas w Grupie miał jednak szczęście. Gdyby zrobił to w Chełmnie byłby już teraz tylko garstką popiołu... :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Dziękuję wszystkim za wszystko i do następnego

sldtwa
2014/05/31 08:47 #15750

sldtwa

sldtwa Avatar

Ok, 20 minut dla Davisa i Hardego. Wyjazd o 9.20 :)
2014/05/31 08:25 #15749

Davis

Davis Avatar

Też mam kłopot z wyrobieniem się, poproszę o dodatkowe 20 min. jeśli to możliwe :)
2014/05/31 08:23 #15748

Hardy

Hardy Avatar

Co jest ważniejsze? Mycie okien czy zdrowotny wypad rowerowy? Może Hamlet by odpowiedział... :whistle:

Gdzieś cholera się schował, nie odpowiada. Sam muszę zdecydować. Nie będę hamletyzował. Jestem od zawsze zwolennikiem złotego środka Arystotelesa. A więc - jedno i drugie jest ważne, trzeba pogodzić.

Decyduję - dokończę mycia, a potem jadę. Może zdążę na 9-tą. Jeżeli nie, zróbcie krótką,odpoczynkową przerwę w Grupie, to Was dogonię :)
2014/05/31 08:09 #15747

maku

maku Avatar

Setki z rana nigdy nie odmawiam. Do zobaczenia
Czas generowania strony: 0.178 s.