Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 8.06.2014 Leśna wyprawa przez Nowe - lajtowa dla leniwych:)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 8.06.2014 Leśna wyprawa przez Nowe - lajtowa dla leniwych:)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/06/09 21:45 #16166

Pietrek

Pietrek Avatar

Bartek napisał:
Ciesze sie ,ze wycieczka sie udala - chociaz jest mi przykro ,ze nie moglem pojechac :unsure: Lekarz kazal mi odstawic rower na conajmniej tydzien:/

Może troszkę nie w temacie wycieczki, ale jeśli ten ból to po jeździe rowerem, to też tak miałem w nowym rowerze, ból z przodu kolana, i wydawałoby się że dobrze ustawiałem wysokość siodełka według modrych rowerowych porad np. Tutaj a także wychylenie w przód lub w tył. I okazało się w testach, że tak prosta operacja jak opuszczenie siodełka o jakieś 1,5 cm rozwiązała problem :woohoo: teraz nawet przy dużym wysiłku nogi nie bolą :) tak więc polecam przetestowanie.
2014/06/09 20:31 #16153

Hajen

Hajen Avatar

Dzięki za akceptacje mojej osoby w tym rajdzie.
Wycieczka suuuper i na pewno nie raz będę z wami razem kręcił.

Zapisuje się już na kolejną 19-20 lipca.

Przemek
2014/06/09 10:46 #16110

wojtino

wojtino Avatar

To był chyba najbardziej obfitujący w tym roku weekend w propozycje rowerowych wyjazdów. Szkoda że nie można się roztroić a właściwie to nawet podzielić na czworo,takich umiejętności nie posiadam. To że żałuję że nie mogłem być z Wami to już nie muszę chyba dodawać :kiss:

Miło jest mieć świadomość i możliwość wyboru z której propozycji skorzystam. To świadczy że nasze środowisko rowerowe się rozwija jest nas coraz więcej, wzrasta różnorodność propozycji a co za tym idzie przyciąga coraz więcej osób. Tak trzymać :woohoo: :woohoo: :woohoo:
2014/06/09 10:35 #16107

Bartek

Bartek Avatar

Ciesze sie ,ze wycieczka sie udala - chociaz jest mi przykro ,ze nie moglem pojechac :unsure: Lekarz kazal mi odstawic rower na conajmniej tydzien:/
2014/06/09 10:08 #16104

Danka

Danka Avatar

Bardzo żałuję, że mnie z wami nie było, niestety zawaliły mnie dokumenty...
Udało mi się jednak wyciągnąć mojego Pięknego i moich przyjaciół na krótki rowerowy wypad nad Tarpinę i leniuchowanie w cieniu :P
Może następnym razem się uda :)
Pozdrawiam wszystkich radośnie :cheer:
2014/06/09 09:51 #16102

Lolek

Lolek Avatar

Było jak zwykle super. Dziękuję wszystkim uczestnikom, za miło spędzony czas.

Pozdrawiam i do następnego :woohoo:
2014/06/09 01:57 #16094

Kama

Kama Avatar

Dzięki wszystkim za mile spędzony dzionek :laugh:
Dziś każdy znalazł coś dla siebie...oprócz rowerowania rzecz jasna... ;)

















Pozdrawiam :)
Załączniki:
2014/06/08 23:12 #16090

Monika

Monika Avatar

Dziękuję za aktywnie spędzony dzień w sympatycznym towarzystwie.

Było jak zwykle "bardzooo... lajtowo". Jeziorka także się dzisiaj przydały.

Ale 3 gumy :ohmy: to chyba trochę za dużo na jeden wyjazd :whistle: Całe szczęście, że niektórych to ominęło :P

Pozdrawiam i do zobaczenia :)
2014/06/08 22:38 #16088

Kasia

Kasia Avatar

Dziękuję wszystkim, za wspólnie miło spędzoną niedzielę :)

Przy dzisiejszej pogodzie trasa leśnymi ścieżkami była idealna a kąpiele w jeziorach ratowały życie :P

Do zobaczenia na kolejnych wypadach.
2014/06/08 22:18 #16086

Hnacik

Hnacik Avatar

Dzięki za skromne pedałowanie po dłuższej przerwie mam nadzieje że teraz będę miał więcej czasu żeby popedałować z wami
Pozdrawiam .. ..
2014/06/08 22:10 #16085

Hardy

Hardy Avatar

Ładna, niedzielna wycieczka, połączona z kąpielami w jeziorach :)

Dziękuję koleżankom i kolegom za wspólnie spędzoną niedzielę "na łonie natury":)

PS. Bartek, jezioro Łąkorz nie nadaje się do pływania, ani nie ma miejsca na ognisko. Można tylko popluskać się przy brzegu, dalej jest bardzo płytkoo i wszędzie glony smyrgają pływaka od dołu.
Natomiast drugie miejsce - nad jeziorem Radodzierz - jak najbardziej :)
2014/06/08 22:07 #16084

Ewellka

Ewellka Avatar

Łza w oku się kręci, że nie mogłam dziś z Wami jechać.
Pogodę mieliście cudowną. Pewnie wszyscy pięknie opaleni :-)

Mam nadzieję, że następnym razem domowe obowiązki pozwolą mi się wyrwać ;-)
2014/06/08 21:44 #16081

sldtwa

sldtwa Avatar

No,piękna grupka się zebrała.
Aż szkoda, że z rańca nie doczytałem, że przesunęliście godzinę na 10.15.
Ok. 9 dokonałem ekspertyzy mojej d... po wczorajszych ekscesach i doszedłem do wniosku, że w ułańskiej żurawiejce o ułanach z Grudziądza jest dużo prawdy :laugh: Nawet pomyślałem: "szkoda, że nie zapisałem się na Bartkowy wypad do Nowego". :laugh:
No szkoda :)
Ale za to wyciągnąłem na rower moją córkę... i wiążę z tym duże nadzieje :laugh:
A wszystkich uczestników dzisiejszej wyprawy do Nowego pozdrawiam :woohoo:
2014/06/08 21:08 #16080

MARCINHD

MARCINHD Avatar

dziękuję wszystkim za dzisiejsze rowerowanie :) ekipa super, trasa jeszcze lepsza.. dzięki Bartku za propozycję przejazdu Twoim szlakiem ( mam nadzieję że już czujesz się lepiej)
Nie obyło się oczywiście bez przygód....
1-sza guma Milo :(
2-ga guma Kama :(
3-cia guma ja.... koło stacji Lukoil czyli pod domem prawie... :angry:

poza tym warto pośmigać tym szlakiem jeszcze raz i pomyśleć o "lepszym" lokalu w Nowym nad Wisłą w kwestii posiłków i jakości oraz głośności muzyki :woohoo:

ekipa w składzie:
:lol: Kaja
:lol: Kama
:lol: Milo
:lol: Decybel
:lol: Matołek
:lol: Monika
:lol: ŁukaszN
:lol: Kasia
:lol: Hnacik
:lol: Lolek
:lol: Lef
:lol: Hardy
:lol: Przemek - nowy kolega
:lol: MARCINHD - czyli ja :evil:

do następnego.....
2014/06/08 19:33 #16077

ŁukaszN

ŁukaszN Avatar

Dzięki wszystkim za mile spedzoną niedzielę.Musiałem być szybciej w Grudziądzu :) .Dzięki i do następnego! :lol:
Czas generowania strony: 0.206 s.