Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/23 10:13 #17397

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Specjalne podziękowania kieruję oczywiście do naszych fotoreporterów: Papuzi i Pietera. Dzięki Wam możemy wciąż na nowo przeżywać radości tego weekendu. Dzięki! :laugh:

Oba albumy znajdują się tu: www.rowerowygrudziadz.pl/index.php/galeria-fotek-mainmenu-32/wypady-wyjazdy-rajdy/category/377-2014-07-19-20-robotno-2014
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/22 23:36 #17392

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Link do fotek wrzuconych przez papuzię: www.rowerowygrudziadz.pl/index.php/galeria-fotek-mainmenu-32/wypady-wyjazdy-rajdy/category/380-foto-papuzia

Podziękowania za fotki proszę oczywiście klikać pod postem Papuzi :laugh:

Dzięki Papuzia :woohoo:

Czy ktoś jeszcze chciałby podzielić się swoimi foteczkami? :woohoo:

Pozdrower :woohoo:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): Pietrek, Krzyś

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/22 22:08 #17379

  • Papuzia
  • Papuzia Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Wszystko jest możliwe
  • Posty: 231
  • Otrzymane podziękowania: 88
  • Oklaski: 7
:) WIELKIE DZIĘKI DLA ORGANIZATORA jak zawsze wszystko dopięte na ostatni guzik w każdym względzie.Łobuzia pisała za nas więc nie będę się powtarzać powiem tylko było PIKNIE z przygodami i oto właśnie chodzi :)!!!!
ps. idą zdjęcia :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Pietrek, sldtwa, Krzyś, ŁOBUZIA, Hajen

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/22 16:57 #17370

  • Hajen
  • Hajen Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 54
  • Oklaski: 0
Brawa dla organizatora za przygotowanie tak fajnej trasy.Podziękowania dziewczynom z wozu technicznego oraz dla Bartka za użyczenie samochodu.
Wszystkim uczestnikom za miło spędzone chwile . Frankowi który swą postawą motywował do wysiłku.
Do zobaczenia na kolejnej trasie.
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/22 10:40 #17365

  • Gall
  • Gall Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 139
  • Otrzymane podziękowania: 167
  • Oklaski: 3
Również dziękuję wszystkim za kolejny udany wypad. Szczególne podziękowania należą się oczywiście Kierownikowi za super organizację i liczne atrakcje, Maryli i Marcie za wsparcie (co ja tak rymuję?) Bartkowi za transport, i niesłusznie pomijanemu w podziękowaniach Pieterowi za perfekcyjne wcielenie się w rolę "utrwalacza" wyprawy. Jeszcze trochę i zdetronizuje Matołka.
PS Zdjęcie Bogdana - "światowca" który nie był w Grudziądzu - bezcenne.
PS II Zakłócanie dumań to nasza specjalność, więc pewnie trafi się jeszcze
okazja do powtórki.

Wiesiek
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, sldtwa, Krzyś, Marysia O., chunk

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/21 22:13 #17360

  • ŁOBUZIA
  • ŁOBUZIA Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 160
  • Otrzymane podziękowania: 185
  • Oklaski: 3
:laugh: Tak-rodzina Papuziowo-Łobuziowa ( jak to określiła Danka) również serdecznie dziękuje za mile spędzony czas.
Super wyprawa rowerowa ,aczkolwiek nie do końca... w naszym przypadku, ale bardzo miło już ją wspominamy i zapewne długo będziemy . Młodzieży równięż się podobało.
Świetna organizacja , fajni ludzie- już trochę niektórzy znani, a inni nowo poznani , aż żal było wracać. My mogłybysmy tak ciągle wędrować, ale niestety nie jest to możliwe. Trochę odskoczyłysmy od grupy w drodze powrotnej( ale chyba nikt tego źle nie odebrał, mamy nadzieję),tak to już z nami bywa, że zmieniamy czasem plany :silly: Niestety aura nam je równięż pozmieniała , lecz co tam. Dzięki burzy i ulewie poznaliśmy miłe małżeństwo ,zostaliśmy serdecznie ugoszczeni- i mamy zaproszenie na kolejny biwak w razie potrzeby. Także już myślimy o powrocie i zobaczeniu tych miejsc które chcieliśmy...
Nasze rowerowanie zakończyliśmy w Brodnicy ,a potem to już wróciliśmy ćwicząc aerobic (tak pokazało endomondo)w pociągu :laugh: było wesoło , jeszcze raz DZIĘKI i do miłego...
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, Papuzia, sldtwa

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/21 21:08 #17359

  • pawel
  • pawel Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 156
  • Otrzymane podziękowania: 205
  • Oklaski: 0
Serdeczne podziękowania za możliwość wzięcia udziału w takiej fajnej wyprawie.Franek super zadowolony i pyta kiedy następny wyjazd :) .Panie Andrzeju DZIĘKUJEMY. Dziękuję też całej ekipie za ekstra klimat i wszystkie słowa Wsparcia dla młodego rowerzysty.
Marysia O.-szczerze PRZEPRASZAM za moje gapiostwo.
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa, ŁOBUZIA, Gall, Marysia O.

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/21 16:07 #17355

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Dzięki wszystkim za ciepłe słowa na temat Kierownika :laugh: (a co? każdy potrzebuje, żeby go czasem pochwalić, no nie? :laugh: ) i za cenne uwagi dotyczące organizacji takich wyjazdów.
Marysia O. pisze, że za szybko, że moje "pędzenie" pozbawiło wielu ludzi "szwajcarskich widoków".
Przyjmuję to z pokorą :) Źle się czuję w roli Kierunkowego (który wie gdzie) i dyktującego tempo (czyli wie jak?).
Wolę tę drugą rolę. Jak tylko znajdę się na czele, zaraz chce mi się jechać "swoim tempem" no i ... wiadomo:) Sorry. Tym bardziej, że wszędzie byliśmy na czas i mogliśmy jechać zdecydowanie wolniej.
No i cenne spostrzeżenia dot. "wozu zabezpieczenia". Na dwudniowe wypady dużej, zróżnicowanej grupy, jest absolutnie niezbędny. Jeszcze raz podziękowania dla Bartka za samochód i dla Maryli z Martą za zapewnienie obsady.
Myślę też, że organizacja 2-3 takich "dwudniówek" mogłaby na stałe wejść do letniego kalendarza naszych wypadów. Organizacyjnie jest to dosyć proste, a w odległości 60-80 km od Grudziądza mamy całe mnóstwo atrakcyjnych celów (Bory Tucholskie, Zalew Koronowski, Warmia, Pojezierze Brodnickie, Pojezierze Iławskie...itd., itd.) - Jeżdżenia na lata... :woohoo:
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, pieter, Pietrek, Lolek, Krzyś, ŁOBUZIA, Gall, chunk

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/21 12:54 #17350

  • Danka
  • Danka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 324
  • Otrzymane podziękowania: 236
  • Oklaski: 5
Ja również dziękuję za wspólne rowerowanie, miało być króciutko, ale nie żałuję swoich decyzji, to była pierwsza dłuższa moja wyprawa w tym roku.
Dziękuje wszystkim za wsparcie w nieco trudnych chwilach. Sprawa już się ponaprawiała.
Dzięki za organizacje panu Andrzejowi a także za wparcie Gallowi i Krzysiowi podczas mojego robienia tyłów oraz rodzinie Papuziowo - Łobuziowej za ciepłe przyjecie ;) Odnalazłam z dziewczynami wspólne klimaty - zamiłowanie do Biedronki i lumpików :P

Dla wtajemniczonych koszulka się doprała:)


Po tej wyprawie wiem, że taki rodzaj spędzania wolnego czasu najbardziej mi odpowiada. To był jeden z najfajniejszych weekendów tego lata. Dodatkowo okazało się, że są jeszcze dobrzy ludzi na tym świecie. W drodze powrotnej podczas burzy poznaliśmy bardzo fajne małżeństwo, które zapewniło nam dach nad głową i różne smakołyki z działki :)

Chce więcej rowerowych wypraw :) Myślałam, że przez mój nie najlepszy stan zdrowia nie dam rady, jednak jak się coś bardzo kocha to wszystko da się zrobić :cheer:

Do zobaczenia wkrótce.
ogarnęła mnie rowerowa euforia :)
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, Papuzia, sldtwa, Krzyś, ŁOBUZIA, Gall, Marysia O.

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/21 11:07 #17348

  • schabik
  • schabik Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 143
  • Otrzymane podziękowania: 81
  • Oklaski: 1
Żałuję, że mnie z wami nie było :( A Franek to jest gość!!! ;) Powinien dostać jakąś nagrodę za wykręcone kilometry :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa, ŁOBUZIA

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/21 11:03 #17347

  • Iza
  • Iza Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 27
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 2
Również pragnę podziękować za dwa dni wspaniałej przygody. To był strzał w dziesiątkę!!!
Wspaniała pogoda (również ta deszczowa), świetna organizacja i super towarzystwo.
Żadna górka nie jest już mi straszna.
Pozdrawiam wszystkich uczestników i do rowerowego zobaczenia B) B) B)
Za tę wiadomość podziękował(a): krzys80, pieter, sldtwa, Krzyś, ŁOBUZIA, Gall

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/21 10:02 #17343

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Dziekuje wszystkim za wspolna wycieczke. Oby wiecej takich - podnosza sie juz glosy niezadowolenia z powodu braku organizacji takowych przez Stowarzyszenie.
Wyjazd zorganizowany perfekcyjnie - te drobne zawirowania w trasie to zaden blad. Trasa nie powiem bo byla dosc trudna i wymagajaca kondycyjnie - za jej pokonanie w obydwie strony naleza sie slowa uznania dla wszystkich pan i oczywiscie dla 9-letniego Franka :blink: a takze dla mojego kolegi Adama ktory zrobil swoja zyciowke w ten weekend :woohoo: Mam nadzieje Adamie ,ze sie nie zrazisz do wyjazdow - w drodze powrotnej grzales jak szalony ;)

Coz wiecej dodac - dzieki raz jeszcze i do zobaczenia na nastepnych wypadach :evil: :evil:
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa, Krzyś, ŁOBUZIA, Gall

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/21 09:02 #17341

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
:P Widzę, że też lubisz być turystą ,,szwędaczkim'' - tu zajrzeć, tam zawitać, to obejrzeć tzw. zwiedzanie ,,z namysłem'' /o widzisz? ciekawe cóż to ... :woohoo: /
Pozdro B) na trasie z nami !!!
B) Bicycle for fun B)
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa, Marysia O.

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/21 08:20 #17340

  • Marysia O.
  • Marysia O. Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 50
  • Otrzymane podziękowania: 366
  • Oklaski: 32
Dziękuję wszystkim za cudną wyprawę w piękne, choć rowerowo trudne tereny.
Kierowniku sldtwa ; ;) - gdybyś tak nie pędził obiecane "szwajcarie" nie umykałyby niezauważalnie :)
Ja wiem, że one tam są, bo je wiele razy widziałam, ale jadący po tych drogach pierwszy raz mogli ich nie dostrzec gnając ze stałą prędkością 21+ :) Wszyscy oczywiście moglibyśmy jechać i dwa razy szybciej, ale... Ale i tak było super :)
Cieszę się, że poznałam nowych grudziądzkich i nie tylko grudziądzkich "roweromaniaków". Przestajecie być dla mnie tylko nickami lub nazwiskami, które znam z GSR-u albo z endo.
Szczególnie cieszę się, że poznałam Łobuzię, Papuzię, Izę, Magdę, Dankę i Ainak, czyli jeżdżące rowerem kobiety (solidarność płci :) )
Pieter i ..Gall? (Wiesiu?) - dzięki za miłe zakłócanie dumań na pomoście :)

Pozdrawiam wszystkich uczestników wyprawy ROBOTNO 2014
Już żałuję, że następna wyprawa z wami to pewnie dopiero za rok...
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, Pietrek, Danka, Iza, sldtwa, Krzyś, ŁOBUZIA, Gall, chunk

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/21 08:03 #17339

  • chunk
  • chunk Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 161
  • Otrzymane podziękowania: 229
  • Oklaski: 4
Zaiste było zacnie :)
Sldtwa i krzyś bardzo pięknie spuentowali tą eskapadę, nic dodać nic ująć. Ja ze swojej strony i w imieniu mojej szanownej małżonki dziękuję za możliwość udziału w tym spektakularnym wydarzeniu :) :) :)
Do następnego!
Pozdrawiam!
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, Krzyś, ŁOBUZIA, Gall, Marysia O.

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/20 23:46 #17337

  • Elimelek
  • Elimelek Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 44
  • Otrzymane podziękowania: 64
  • Oklaski: 0
gratulacje :)
ks. Tomasz Zmuda Trzebiatowski
Za tę wiadomość podziękował(a): Pietrek, sldtwa, ŁOBUZIA, Gall, Marysia O.

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/20 23:18 #17336

  • Pietrek
  • Pietrek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 376
  • Otrzymane podziękowania: 262
  • Oklaski: 1
Również dziękuję organizatorowi za bardzo fajną wycieczkę, jeśli przyszłości byłaby następna postaram się o zarezerwowanie sobie dwóch dni :) bo warto, szczególnie jak sie jedzie w tak zgranym fajnym towarzystwie :) Po mimo wad wcześniejszego powrotu :unsure: jest też kilka zalet mojego jednodniowego pobytu np. ustanowienie nowej "życiówki" w przebytych kilometrach, a nazbierało się ich 160, jak i najdłuższej jazdy nocą :woohoo:. Doceniłem też zalety lampki z neoluxa, jest moc :woohoo: Lolkowi dziekuję za towarzystwo w drodze powrotnej. Co do Alladyna to najwidoczniej też spodobało mu się w Robotnie i ewidentnie próbował nas zawrócić :laugh: ale dzięki temu trasa była urozmaicona pięknymi widokami Brodnickiego Parku :).
Sukces jest w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują.
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa, Krzyś, ŁOBUZIA, Gall, Marysia O.

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/20 22:41 #17335

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Lolek, Iza, sldtwa, Krzyś, ŁOBUZIA, Gall, Marysia O., Hajen, chunk

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/20 22:16 #17334

  • Lolek
  • Lolek Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 142
  • Otrzymane podziękowania: 61
  • Oklaski: 0
Wielkie podziękowania dla organizatora i całej ekipy za udaną wycieczkę. Pokonywanie kolejnych kilometrów w takim towarzystwie to czysta przyjemność ;) .
Pietrkowi dziękuję za wspólną drogę powrotną. Udało się wrócić pomimo tego, że jego "Alladyn" ewidentnie chciał żebyśmy noc spędzili w lasach Brodnickiego Parku Krajobrazowego :laugh:
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa, Krzyś, ŁOBUZIA, Gall

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/20 21:29 #17333

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Super, że wycieczka się udała :woohoo:

Gdyby ktoś miał ochotę na gorąco podzielić się zdjęciami, to utworzyłem galerię: ROBOTNO 2014 a w niej podgalerie z uprawnieniami do wczytywania dla osób, które chciałyby swoje zdjęcia wgrać. W tej chwili lecą zdjątka od Pietera :)
Jak ktoś by miał życzenie, żeby utworzyć mu galerię, do której będzie mógł wgrać swoje zdjęcia, poproszę o cynk na Prywatną Wiadomość :)

Pozdrowerek :silly:

Ps. Zmontowałem na szybko instrukcję dodawania fotek:

Plik załącznika:

Nazwa pliku: Jakdodawaz...otek.pdf
Wielkość pliku:308 KB
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, sldtwa, Krzyś, Gall

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/20 20:40 #17332

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
:woohoo: Również pragnę gorąco podziękować, na pierwszym miejscu organizatorowi tj. SLDTWA oraz jego osobistej ekipie wraz z Bartkiem.
:woohoo: Wyprawa zasługuje na miano pierwszorzędnej, porządnej turystyki plenerowej z licznymi, w tym pogodowymi atrakcjami.
:woohoo: Miejsce obozu było niezmiernie urokliwe, las, namioty, ognisko, kąpiele w jeziorze i nieskażona ludzką ręką przyroda to mocne atuty tej wycieczki.
:woohoo: A-ha zapomniałem o ekipie, którą stanowili wspaniali kompani dwóch kółek, wraz licznymi Gracjami na czele i młodym 9-letnim adeptem naszej ,,Akademii Rowerowania''.
:woohoo: Robonto znałem już wcześniej i tym bardziej go cenię, czysta niezmącona woda pozwala obserwować pływające : mały narybek, karaski, kijanki, stado rodziny młodych kaczuszek tuż przy brzegu a ponadto piękną młodą parkę ,,ptaków miłości'' wraz z młodym łabądkiem, które podpływały podczas naszego porannego śniadania akcentując znamiennie swoją obecność celem zaproszenia ich na posiłek. :woohoo: /łabędzie to wg Naszego króla Zygmunta Augusta właśnie ptaki miłości, który sprowadził je do Polski dla swej Lubej Barbary Radziwiłowny/. :woohoo:
:blink: :dry: Nasi dwaj koledzy korzystając z okazji przebili nas swymi pragnieniami doznań i stali się jedynymi tam ,,kinomanami rogwieżdżonego nieba'', w mieście czegoś takiego nie zaznacie !
:P Jednego czego można powiedzieć niemal nie zaznaliśmy prawie - to kontakt z komarami - były też bardzo wyrozumiałe.
:blink: Pomyśł był naprawdę przedni, logistyka nader doskonała, ekipa międzymiastowa Istne ,,Polskie Trypolis'' : Świecie + Grudziądz + Nowe !!!
:angry: :angry: :angry: Żałowaliśmy też, że te dwa dni tak szybko umknęły, ale przygoda i doznania kontaktu z przyrodą były przednie i tego ani nam nikt nie zabierze, ani nie zapomnimy nigdy i jest to nasze !!!
:) Jeszcze raz pozdrawiam wszystkich uczestników i uczestniczki tej weekendowej wyprawy - no i do rychłego zobaczenia - zrobimy następne !!! Rychło !
B) Bicycle for fun B)
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, Lolek, sldtwa, ŁOBUZIA, Gall, Marysia O., chunk

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/20 20:18 #17331

  • ainak
  • ainak Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 293
  • Otrzymane podziękowania: 565
  • Oklaski: 3
Dziękuję wszystkim za super wyjazd, szczególnie za transport sakiew, z nimi nie jedną górkę musiałabym podejść;-)
Szczególne podziękowania dla Krzysia za Troskę;-)
Pozdrawiam wszystkich
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa, Krzyś, ŁOBUZIA, Gall, Marysia O.

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/20 19:10 #17329

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Czas na relację:
W wyprawie udział wzięli, za co wszystkim bardzo dziękuję:

Marcin (Chunk) :woohoo: i
Ola z Nowego :woohoo:
Krzyś :woohoo:
Iza :woohoo:
Bartek :woohoo:
Adam Kacperek :woohoo:
Marysia O. :woohoo:
Pieter :woohoo:
Gall :woohoo:
Ainak (Ania Kunicka) :woohoo:
Paweł i :woohoo:
Franek (ze Świecia n/Wisłą) :woohoo:
Magda :woohoo:
ŁukaszN :woohoo:
sldtwa :woohoo:
Hayen :woohoo:
Droid :woohoo:
Papuzia :woohoo:
Łobuzia :woohoo:
Danka :woohoo:
Mateusz :woohoo:
Joachim :woohoo:
Ola :woohoo:
Klaudia :woohoo:
Pietrek :woohoo:
Lolek :woohoo:
Citas :woohoo:
================================
Maryla i Marta - nasz serwis medyczno-techniczno-transportowy


Pierwszego dnia wszystko rozwijało się zgodnie z planem. Upał niemiłosierny, tempo dość żwawe, nawiedziliśmy klasztor oo. Kapucynów, zwiedziliśmy celę, w której przetrzymywany był Prymas Wyszyński, i zwiedziliśmy sanktuarium bł. Marii Karłowskiej w jabłonowskim zamku.
Potem Jabłonowo ugościło nas smaczną grochówką, a my odwdzięczyliśmy się okolicznościowym albumem, o który zadbał Krzyś (oddzielne podziękowania!).
Potem na skutek roztargnienia Kierownika dorzuciliśmy kilka kilometrów do naszej trasy (w sumie zamiast planowanych 72 trzeba było przejechać 78) :laugh: w końcu jednak brnąc w piachu po osie :laugh: dobrnęliśmy nad upragnione Robotno. Tam normalka: wojskowe namioty, kąpiel, kajaki, ognisko,kiełbaski i... bułki, dużo bułek :woohoo: :woohoo: :woohoo:
Pieter z Gallem postanowili spędzić noc na łózkach pod niebem gwieździstym, co uczynili. Chrapali tak mocno, że blady strach padł na okoliczną faunę i florę, o złodziejach nie wspominając.
Jedynym cieniem wieczoru była złowróżebna przepowiednia druhny Komendantki, która stwierdziła, że za odmowę wokalnych popisów przy ognisku czeka nas jutro niezła pompa.
Oczywiście nikt jej nie uwierzył :evil:
Ranek przywitał nas pełnym słońcem. Pełni nadziei ruszaliśmy w drogę powrotną. Już wkrótce okazało się, że Opatrzność ma dziś wobec nas szczególne plany i zamierza je zrealizować.
Już w Ładnówku dopadła nas pierwsza w tym dniu rzęsista ulewa, z błyskawicami i piorunami. Schronienia udzielił nam betonowy przystanek autobusowy (takiego tłoku na pewno jeszcze nie przeżywał) i gościnny balkon jednego z domów. Ci którzy uznali,że poszukają kolejnego przystanku... nie znaleźli :( :woohoo:.
A potem było już tylko ciekawiej. Rzęsiste ulewy dopadały nas jeszcze 5 (słownie: pięć) razy, ostatnia w Okoninie. Pomiędzy nimi grzało nas słońce, tak mocno, że zdążyliśmy się spocić, ale za krótko, żeby (cytat jednego z uczestników:) "wyschły nam gacie" :woohoo:
Mimo to na grochówkę do Gruty przyjechaliśmy z aptekarską punktualnością,o 14.00.
Potem szybko śmignęliśmy do Grudziądza,który przywitał nas pełnym słońcem :laugh:
W czasie całej wyprawy nikt nie nabił sobie nawet guza. Nie złapaliśmy nawet jednej pany. Normalnie nudy... :laugh: :laugh: :laugh:
Bardzo dziękuję Maryli i Marcie naszemu serwisowi (medyczno-techniczno-transportowemu), a Bartkowi za udostępnienie wozu technicznego :woohoo:
Wyobrażacie sobie, jak wyglądałyby nasze sakwy po pięciu ulewach? :woohoo: Doceńcie :laugh:
Szczególne brawa i uznanie dla Franka,który mimo swoich 9 lat, wczorajsze 115 km i dzisiejszą 60-tkę łyknął jak... prawdziwą bułkę z masłem :laugh:, a na obozie był pierwszy do prac porządkowych.

Jeszcze raz wszystkim dziękuję za ten wspólnie spędzony weekend.

Pełny serwis fotograficzny (z wątkami tematycznymi, np. "Lody") zamieści Pieter, jeśli tylko się z nimi upora :laugh:
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, Pietrek, Danka, Lolek, Iza, Krzyś, ŁOBUZIA, Gall, Marysia O., Hajen, chunk

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/19 14:11 #17316

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
W wyniku kompromisu miałem wziąć udział w pierwszym dniu wycieczki ale dopiero wstałem odsypiając ciężką noc. Sorry taki mamy klimat.
Szkoda że nie mogłem ale życzę wszystkim uczestnikom szampańskiej zabawy i dużo wspomnień. :)

19-20 lipca 2014 roku - ROBOTNO 2014 2014/07/19 06:12 #17310

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
udanego wyjazdu :))
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa, Krzyś
Czas generowania strony: 0.350 s.