Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 17 sierpnia 20014 - dookoła jezior Czrnych

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 17 sierpnia 20014 - dookoła jezior Czrnych

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/08/18 13:41 #17978

Matołek

Matołek Avatar

Dobrze, że się Pieter odezwałeś, bo już zaczynałem się o Ciebie martwić po tych wszystkich czarnych i czerwonych kulkach, co to sobie je wczoraj na naszych oczach zaaplikowałeś :lol: jakkolwiek je tam nazywałeś :P
2014/08/18 12:47 #17977

pieter

pieter Avatar

Super eskapada. Może mamy nowych kompanów do jeżdżenia ;) ?. Pozdrowienia dla Anety i Andrzeja. A trasa była urozmaicona; ścieżka wokół jezior rewelacyjna (momentami wcale jej nie było :woohoo: ), korzenie, badyle, szyszki, rowki i dołki, a obok, na krzaczkach wisiały borówki czyli czarne jagody i brusznice, czyli czerwone borówki. A cyrwone jagody, co już wiedzą uczestnicy buszowania, to truskawki. Zaboccie se, bo kie bydziecie sie brali w Zakopane, to jok noloz - cobyście na targu nie byli, jak te cepry bejdoki, hej.
2014/08/18 10:38 #17976

Mateo

Mateo Avatar

Także dziekuje za wyjazd,fajne buszowanie po lesie i bonus dookoła płotu.
Do następnego ;)
2014/08/18 00:20 #17974

Hardy

Hardy Avatar

To się cieszę, że deszcz Was nie złapał :) O 10-tej, kiedy wjeżdżaliście, na północy widziałem ciężkie, burzowe chmury.
Tej niedzieli dla każdego było coś miłego :) Wy połączyliście rowerowanie z widoczkami i piachami, ja, w towarzystwie, rowerowanie z tym, co dla latem najważniejsze - z pływaniem :) Współczuję, gdyż, jak się domyślam, nie dane Wam było pokąpać się... co w sierpniu jest odstępstwem od natury :whistle: :evil:
2014/08/17 23:08 #17973

Kasia

Kasia Avatar

Dziękuję wszystkim za rowerowe spędzenie niedzieli.
Jezioro, szczególnie to północne bardzo urokliwe. idealnie nadające się do długiego przesiadywania na pomostach i wsłuchiwania się w odgłosy otaczającej przyrody. Co też uczyniliśmy :)
Trasy leśne piękne. Jednym uroku dodawały kwitnące wrzosy, innym to, że przedzieraliśmy się przez wąskie ścieżki z widokiem na jezioro :woohoo:
Wypad uznaję jak najbardziej za udany. Reklamacji z mojej strony nie będzie :P (No może małe zastrzeżenia do wiatru bym miała, czasami jednak trochę utrudniał życie)
Do zobaczenia na kolejnej wprawie :)
2014/08/17 22:30 #17972

Pietrek

Pietrek Avatar

Dziękuje za namawianie mnie do wyjazdu :-) , było bardzo fajnie, nie taki las straszny, trawy nie gryzłem na szczescie :P trasa bardzo urozmaicona momentami nawet piaskownica :-) czyli dla każdego coś miłego. Czas płynął bardzo szybko w fajnym towarzystwie. Jeziorka zwiedziliśmy z każdej strony i wytyczaliśmy nowe szlaki :-) Dziękuje Kierownikowi za zdjęcia i organizacje wycieczki :-)
Ps. pies był ale był bardzo leniwy i nawet nie ruszył się z miejsca.
2014/08/17 22:20 #17971

Matołek

Matołek Avatar

Był, ale mnie się akurat trochę boi, bo go kiedyś pogoniłem :)
2014/08/17 22:14 #17970

iceman150

iceman150 Avatar

A pies na wale był czy już się nim zajęli?
2014/08/17 22:02 #17967

Matołek

Matołek Avatar

NIe wiem o co chodziło Hardemu z tymi "deszczowcami", bo nie spotkał nas żaden deszcz. Za to było przebijające się słońce, dwa malownicze jeziora, przyjemny, długi relaks w szuwarach, sporo buszowania po pięknych, leśnych terenach, obiad w drodze powrotnej, no i Frąca rzecz jasna :)

Bardzo Wam serdecznie dziękuję za udział w dzisiejszej wycieczce - mam nadzieję, że reklamacji nie ma :lol:

Ósemkę z wypustką wokół Jezior Czarnych kręcili:

B) Aneta
B) Kasia
B) Andrzej
B) Mateo
B) Hnacik
B) Pieter
B) Pietrek
B) Matołek

Dziękuję również za towarzyskie odwiedziny na starcie:

:laugh: Icemanowi150
:laugh: Lopezowi

Przygotowałem też małą galerię: rowerowygrudziadz.pl/index.php/galeria-fotek-mainmenu-32/wypady-wyjazdy-rajdy/category/402-2014-08-17-osemka-z-wypustka-czyli-dookola-jezior-czarnych

Pozdrower i do następnego zrowerowania :silly: :silly:
2014/08/17 09:13 #17955

Pietrek

Pietrek Avatar

Dobra jadę najwyżej posmakuje tamtejszej trawy :-P
2014/08/17 08:57 #17954

Matołek

Matołek Avatar

Pietrek, nie pękaj :) Raczej nie wciągnę Was w taką drogę jak trafiłem wczoraj - niby zwykła polna, dobrze utwardzona droga, ale nie szło przekręcić kołem, a jak już udało się ruszyć, to rower płynął bokiem. Kiedy końcu udało mi się ruszyć, to w tylnym widelcu zebrała mi się kula błota, zatrzymując tylne koło :) Po tym niewielkim odcinku, rower przybrał ok 2 kilo :P

Ruszać się, najwyżej jak się komuś droga nie spodoba, to zawróci, albo spotkamy się w Osieku :woohoo:
2014/08/17 08:49 #17952

Kasia

Kasia Avatar

Starczy tego zastanawiania się. Co ma być to będzie :D :P
Jadę z Wami.
2014/08/17 08:45 #17951

Pietrek

Pietrek Avatar

Pojechał bym sobie ale obawiam się że moje oponki nie nadają się na mokry teren :unsure: , a sądzę tak po ostatnim "gryzieniu trawy zębami". :P
2014/08/16 23:12 #17948

Matołek

Matołek Avatar

A więc widziałbym to mniej więcej tak:

:) Zbiórka i start na parkingu przed Unia Park (chcę zobaczyć nowe stojaki) o 10.00

:) Trasa mniej więcej tak (z możliwością wprowadzania korekt po drodze): Nowe - Twarda Góra - Frąca - Leśna Jania - Słuchacz - Wycinki - Tu wbijamy na zielony szlak pieszy i penetrujemy leśne ścieżki wokół jezior Czarnych. Jesli zajdzie potrzeba, można myknąć do Osieka po zaopatrzenie przed wjazdem na szlak.
Powrót: Osiek - Przewodnik - Lipinki - Pięćmorgi - Rulewo - Grupa - Górna Grupa.

:) Jeśli chodzi o nawierzchnie, to dojazd w większości asfaltowy, a wokół jezior jak to w lesie, czyli co natura zrządzi :P.

:) Powrót: Tak ;)

Jakieś pytania?

Mam nadzieję, że pogoda nie nawali :)

Ruszać tyłki i na rowery :woohoo: Szkoda niedzieli na siedzenie w domu :woohoo:
2014/08/16 21:45 #17946

Gall

Gall Avatar

Jednak chyba przed południem nie dam rady. Ustalając szczegóły nie bierzcie więc pod uwagę mojej sugestii dotyczącej godziny startu. Planujcie tak jak będzie dla Was wygodnie. Rano zajrzę w wątek i jeśli dam radę to się zjawię.
Jeżeli nie dotrę punktualnie to nie czekajcie.
Czas generowania strony: 0.144 s.