Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 13 września- sobota - może poszalejemy trochę po Borach? Lajtowa 100?

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 13 września- sobota - może poszalejemy trochę po Borach? Lajtowa 100?

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/09/14 10:35 #18533

Hardy

Hardy Avatar

MARCINHD napisał:
jeżeli mam być precyzyjny.... pierwsza nie była z górki a w głębokim piachy hamując gwałtownie przed poprzedzającym rowerzystą którego też "ktoś" spowolnił :) :evil: :evil: :evil:[/quote]


Nieważne, jaka przyczyna... ważne, abyś środek ciężkości "tandemu mechaniczno-biologicznego" przesuwał tyłkiem do tyłu, a nie przeciwpołożnie :P
2014/09/14 10:11 #18532

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Hardy napisał:
MARCINHD napisał:
po 1-sze Hardy ja nie pytam wujka GOOGLE o porady co do Hamulcy :) a po 2-gie czy ja mam o coś do kogoś pretensje? jakoś nie przypominam sobie :) a Hamulce to podstawa roweru :) i zauważ drogi kolego że hamowanie z 2-gą wywrotką nastąpiło podczas zjazdu czyli gdzie znajdował się środek ciężkości? :) został przesunięty do przodu co przy gwałtownym naciśnięciu hamulca koła przedniego spowodowało zablokowanie koła :) i wywinięcie orła przez nie :) :woohoo: a przy okazji ja mam równą siłę hamowania w obu kołach :) obydwa się blokują :P

... i znów nie słuchałeś porad :whistle: Co było mówione po pierwszej "wyrzutce", hę? Hamujesz z górki, to tyłek do tyłu, a nie do przodu! Ręce w łokciach prostować przy hamowaniu, a nie uginać! :)

jeżeli mam być precyzyjny.... pierwsza nie była z górki a w głębokim piachy hamując gwałtownie przed poprzedzającym rowerzystą którego też "ktoś" spowolnił :) :evil: :evil: :evil:
2014/09/14 10:05 #18531

Hardy

Hardy Avatar

MARCINHD napisał:
po 1-sze Hardy ja nie pytam wujka GOOGLE o porady co do Hamulcy :) a po 2-gie czy ja mam o coś do kogoś pretensje? jakoś nie przypominam sobie :) a Hamulce to podstawa roweru :) i zauważ drogi kolego że hamowanie z 2-gą wywrotką nastąpiło podczas zjazdu czyli gdzie znajdował się środek ciężkości? :) został przesunięty do przodu co przy gwałtownym naciśnięciu hamulca koła przedniego spowodowało zablokowanie koła :) i wywinięcie orła przez nie :) :woohoo: a przy okazji ja mam równą siłę hamowania w obu kołach :) obydwa się blokują :P

... i znów nie słuchałeś porad :whistle: Co było mówione po pierwszej "wyrzutce", hę? Hamujesz z górki, to tyłek do tyłu, a nie do przodu! Ręce w łokciach prostować przy hamowaniu, a nie uginać! :)
2014/09/14 10:03 #18530

Hardy

Hardy Avatar

Bartek napisał:
Takiego cudzyslowia przy wyrazeniu LAJTOWA to jeszcze nie widzialem :) Dzieki za wycieczke - piekna pogoda,okolicznosci przyrody i ekipa harpaganow :evil: Czego mozna chciec wiecej :woohoo: Do nastepnego :silly:

Bartek, Gallowi tak spodobał się "lajcik", że pod koniec nie stanął karnie w szeregu, jak pozostali, którzy... podziwiali plener, odwróceni plecami do szosy. Wolał sam lajtować aż do Wielkiego Lubienia, czym zmusił nas do pościgu :silly:
2014/09/14 09:46 #18529

Bartek

Bartek Avatar

Takiego cudzyslowia przy wyrazeniu LAJTOWA to jeszcze nie widzialem :) Dzieki za wycieczke - piekna pogoda,okolicznosci przyrody i ekipa harpaganow :evil: Czego mozna chciec wiecej :woohoo: Do nastepnego :silly:
2014/09/14 09:02 #18525

Gall

Gall Avatar

Dzięki wszystkim za najbardziej "lajtowy" lajcik w jakim brałem udział. W sam raz na rozruch po długiej ( ok 3 tygodniowej) przerwie w rowerowaniu..
2014/09/14 09:02 #18524

MARCINHD

MARCINHD Avatar

po 1-sze Hardy ja nie pytam wujka GOOGLE o porady co do Hamulcy :) a po 2-gie czy ja mam o coś do kogoś pretensje? jakoś nie przypominam sobie :) a Hamulce to podstawa roweru :) i zauważ drogi kolego że hamowanie z 2-gą wywrotką nastąpiło podczas zjazdu czyli gdzie znajdował się środek ciężkości? :) został przesunięty do przodu co przy gwałtownym naciśnięciu hamulca koła przedniego spowodowało zablokowanie koła :) i wywinięcie orła przez nie :) :woohoo: a przy okazji ja mam równą siłę hamowania w obu kołach :) obydwa się blokują :P
2014/09/14 08:56 #18522

Hardy

Hardy Avatar

No. Miej pretensje do siebie, Marcinie. Nie słuchałeś wcześniej urodzonego, znaczy bardziej doświadczonego. Tyle razy Ci powtarzałem, że lepiej, kiedy przednie i tylne koło jest równe :) Ech, ta dzisiejsza młodzież, myśli, że wszystkie rozumy pozjadała, gdy wujka Gugla się spyta. A wieloletnie doświadczenie to pryszcz, hę?! :silly:
2014/09/14 08:41 #18518

chunk

chunk Avatar

:laugh: a w tle widać Krzysia z apteczką ;)
2014/09/14 08:00 #18510

MARCINHD

MARCINHD Avatar


zapomniałem dodać wczoraj zdjęcie z monitoringu w Nowym nad Wisłą :P :whistle:
Załączniki:
2014/09/13 22:30 #18503

Hardy

Hardy Avatar

Wspaniała sobota :) Dziękuję wszystkim... między innymi za to, że dogoniłem ekipę już w Czersku Świeckim, a nie np. dopiero w Osiu czy Tleniu :D Prawdziwie "lajtowa" przebieżka :silly:
2014/09/13 22:23 #18501

Krzyś

Krzyś Avatar

B) Gospodarstwo agroturystyczne HUZAR, które odwiedziliśmy naprawdę jest przyjazne rowerzystom B) , są ławeczki,miejsce na ognisko, altanka, sale z ławami do biesiady oraz boisko z bramkami do footbolu i do gry i zabaw /nawet mają narty - letnie do chodzenia zespołowego - naprawdę/ a także najważniejsze konie - stado koni, do bryczki, do jazdy w siodle a kto nie potrafi konno może nasycić oko widokiem, polecamy fajne miejsce na wypoczynek. B)

Załącznik nie został znaleziony




B) W oddali zabytkowa wieża ciśnień w Nowem B)












B) Chmury też nam sprzyjały, przepiękne zjawisko B)

B) Pamięć potomnych o okrutnych czasach II wojny w Nowem B)

B) Prawie w domu B) , w tle przepiękny widok niedocenianej a unikatowej w skali kraju, europy i świata Grudziądzkiej panoramy spichrzów B) począwszy od Bramy Wodnej z początku XIVw. do tych z czasów późniejszych wraz z rosnącym ponownie Klimkiem - wieżą z nawet XIIw. B)

B) Z rowerowym pozdrowieniem - dziekuję całej dzisiejszej ekipie za mile spędzone chwile, pozdrowienia dla wszystkich uczestników i uczestniczek setkowej lajtówki, oraz dla pozostałych w domach - ŻAŁUJCIE NIE WIECIE CO STRACILIŚCIE B) ;) :) :P :laugh: :woohoo: :silly: :cheer:
B) Do zo BAAAA !!! B)
2014/09/13 21:25 #18496

Krzyś

Krzyś Avatar

B) Mieliśmy w naszym gronie jednego B) ,,Kamikadze" B) - chciał koniecznie skoczyć z mostu, B) AAAle przekonaliśmy desperata i żyje !!! B)

B) Obiecaliśmy Mu papuszkę, która mówi ludzkim głosem, w końcu ktoś to musi umieć ! B)

Potem pooddychał leśnym powietrzem w ostoi rezerwatu i doszedł do siebie tj. do rozumu !



B) W Przewodniku spotkaliśmy przemiłą koleżankę B) :) :P ;) :woohoo: :lol: :silly: :cheer:

:woohoo: i znowu los się do nas uśmiechnął - mamy Damę w ekipie a nawet dwie :woohoo:

B) Po drodze zajechaliśmy do wspaniałego ,,Grabowego Dworu" tj. gotycko - neogotyckiego Pałacu w Rynkówce B)






B) Zajechaliśmy również do Nowego i tam się zaczęły popisy fontannowe ... B)


:S Tego nie polecam, nietrudno o upadek !!! :S

B) W oddali przepompownia pod Nowem w Trylu wybudowana przeszło 100 lat temu, ale obok stoi nowa, /Wisła->Mątawa/ B)

B) Odpoczynek w przemiłym miejscu, nasz kolega mówi ,,ładna miejscówka" w istocie - popatrzcie B)


2014/09/13 21:25 #18495

Juras

Juras Avatar

Cieszę się że miałem możliwość poznania tak milej i sympatycznej ekipy oraz przejazdu do Grudziądza. Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje "podlączyć" się jeszcze na jakiś wyjazd.
2014/09/13 21:13 #18494

Aleksandra

Aleksandra Avatar

Super spędzone pół soboty! Niestety mogłam porowerować tylko znikomą część trasy, ale w jakim towarzystwie :) :) :) . Dzięki wielkie wszystkim!
Czas generowania strony: 0.277 s.