Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: 13 września- sobota - może poszalejemy trochę po Borach? Lajtowa 100?

13 września- sobota - może poszalejemy trochę po Borach? Lajtowa 100? 2014/09/11 08:00 #18401

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
B) Rynkówka B) /byłem tam ale przeeeed laty, miło będzie sobie przypomnieć/ B) to brzmi smakowicie, ;) obawiam się tylko aury :) ale myślę że co jak co - :P logistykę to Masz Andrzeju opanowaną :woohoo: :woohoo: nawet w tej dziedzinie ? B)
B) Zamierzam dołączyć lecz nie daję pewności 100%. B)
Pierogi z serem :P to muszą być !!! :woohoo: jak napisał HD :)
i spokojne tempo B) bo towarzystwo = OKay !!! B)
B) Bicycle for fun B)
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa

13 września- sobota - może poszalejemy trochę po Borach? Lajtowa 100? 2014/09/11 07:54 #18400

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
Jeszcze się jakoś kulam :unsure: :unsure: :dry: :huh: :blink: :( :S :pinch: :side:

Andrzeju Twoje propozycje jakoś zawsze trafiają w moje upodobania,chętnie wezmę udział,zwłaszcza że rozpoczynam ostatni już kawałek urlopu :woohoo:
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa

13 września- sobota - może poszalejemy trochę po Borach? Lajtowa 100? 2014/09/11 06:50 #18399

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
Ja chętnie się dołączę :) jak zawsze tempo spokojne? chętnie chyba sprawdził czy w Tleniu mają dalej dobre pierogi :P
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa

13 września- sobota - może poszalejemy trochę po Borach? Lajtowa 100? 2014/09/10 23:04 #18398

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Jakoś zanikła ostatnio tradycja grupowych sobotnich wypraw eksplorujących okolicę. Proponuję ją wznowić. Zanim zaczniemy żegnać lato i witać jesień proponuję jakąś lajtową "100" w najbliższą sobotę (góra 120).
Początek proponuję spod Alfy na 9:00.
Potem tradycja: Grupa - Buśnia - Czersk Świecki - Grzybek - Osie - Tleń (z tradycyjnym posiłkiem w dowolnej postaci, tzn. kiełbaski z ogniska, rybka, placek cygański...).
Potem improwizacja.
Spróbujemy znaleźć mniej hardcorową przeprawę do Starej Rzeki niż rok temu :), odszukamy szutrówkę propagowaną ostatnio przez Chunka, dotrzemy do historycznej Rynkówki... i dalej klasycznie do Nowego i... wiadomo (Fontanna, Ogród, bułki...). W sumie 110-120 km spokojnego rowerowania.
Co Wy na to? Jak będą chętni dodam szczegóły.
Ps. Wojtino! Żyjesz? Nie ukrywam, że Twój Alladyn by się nam przydał :)
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".
Za tę wiadomość podziękował(a): Gall, chunk
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.161 s.