Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: 28 lutego (sobota) -Leniwa setka na kebab do Turka z wątkiem terorystycznym

28 lutego (sobota) -Leniwa setka na kebab do Turka z wątkiem terorystycznym 2015/02/27 07:18 #21706

  • chunk
  • chunk Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 161
  • Otrzymane podziękowania: 229
  • Oklaski: 4
Małemu odmówiłem sobotniej porannej wyścigowej 100-ki gdyż mogę być delikatnie "skodrowany" B) ponadto nie mam póki co takiej kondycji żeby dotrzymać mu tempa ale "lajtową" stówkę podejmę, tym bardziej że co ja tam przy tej drożdżowce Olce w kuchni pomogę...? Jedynie będę przeszkadzał ;)
Zatem jadę :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek, maly

28 lutego (sobota) -Leniwa setka na kebab do Turka z wątkiem terorystycznym 2015/02/27 07:06 #21705

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
hehhehehe nie tędy droga Bartku ale dzięki :) jak dam radę załatwić jej opiekę to pojadę jak się nie uda to niestety...
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

28 lutego (sobota) -Leniwa setka na kebab do Turka z wątkiem terorystycznym 2015/02/27 07:04 #21704

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
www.opiekazwierzat.pl/p/grudziadz

Na wszystko jest jakis sposób:)
Amor patriae nostra lex

28 lutego (sobota) -Leniwa setka na kebab do Turka z wątkiem terorystycznym 2015/02/27 06:51 #21703

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
no niestety ja w sobotę nie będę miał z kim zostawić psa więc na chwilę obecną raczej odpadam z wyjazdu... :S
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

28 lutego (sobota) -Leniwa setka na kebab do Turka z wątkiem terorystycznym 2015/02/26 23:31 #21702

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Na tak postawiona sprawę ciężko mi odpisać inaczej niż,ze będę:) Dwa Marciny ruszać cztery litery:)

P.s

I reszta -Wiosla o tej porze roku wymiataja :)
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa

28 lutego (sobota) -Leniwa setka na kebab do Turka z wątkiem terorystycznym 2015/02/26 22:54 #21701

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Ola, spokojnie :laugh: Uwierzymy we wszystko, co nam powiesz, pod warunkiem, że drozdżówka będzie jadalna :laugh:
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".

28 lutego (sobota) -Leniwa setka na kebab do Turka z wątkiem terorystycznym 2015/02/26 22:35 #21700

  • Aleksandra
  • Aleksandra Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 16
  • Otrzymane podziękowania: 25
  • Oklaski: 0
oj, oj, chyba muszę przejść jakiś szybki kurs pieczenia drożdżówki :unsure: . Nie wiem jak tam Estera w kuchni, ale w razie czego mogę odwiedzić zaprzyjaźnioną cukiernię?
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, sldtwa

28 lutego (sobota) -Leniwa setka na kebab do Turka z wątkiem terorystycznym 2015/02/26 21:25 #21699

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Chociaż strasznie jestem "niestabilny" i chorowity tej zimy, jednak chciałbym zaproponować małe co nie co na najbliższą sobotę.
Proponuję godzinę 9:00 jako porę wyjazdu spod FLISAKA.
Dalej: DDR - Nowa Wieś - Zakurzewo - Wielki Wełcz - Nebrowo - Kaniczki - Kwidzyn.
Tu zaokrętujemy się u Turka na smakowitego kebaba, przy którym Bartek jeszcze raz ze szczegółami opowie nam kulisy swojej wyprawy do polskiej Mekki siatkówki plażowej w środku lutego :laugh: :woohoo: :laugh:
Jak starczy czasu, rzucimy okiem na kwidzyński zamek.
Potem żwawo mostem na ulubione Wiosła i stamtąd do Nowego.
Ulubiony Ogród jest zapewne zamknięty, więc nie zostaje nam nic innego, jak steroryzowanie Estery albo Oli (albo obu) do przyrządzenia nam gorącej kawy z własnoręcznie upieczoną drożdżówką :laugh: :woohoo: :laugh:
Powrót do domu to już banał.
Wszystko zamknie się w 100 km.
Powrót planuję na 16-18. Wszystko zależy od sprawności terroryzowania dziewczyn z Nowego :laugh: :woohoo: :laugh:

Znajdą się chętni?
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".
Za tę wiadomość podziękował(a): wojtino, pieter
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.180 s.