Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: 05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :)

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/09 19:17 #25725

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
na PW dostałem info że podobno nie widać filmiku z ostatniego wypadu.... nie wiem...ale ja go widzę cały czas w postach poniżej.... i po ilości wyświetleń widzę że jest oglądany.... ale skoro ktoś nie może się go doszukać.... proszę ..udostępniam ponownie ;) :evil:


..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/09 06:48 #25718

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
kolego...lub koleżanko "gogolinska gorka" nie ukrywaj się anonimowo za swoim tymczasowym nickiem, a zaloguj się na forum i zapraszamy do wspólnego kręcenia i pisania na forum ;) a poza tym...proszę nie zaśmiecać tematu wyjazdu...i rozmowę przenieść na PW lub do działu POGADUCHY :) pozdrawiam i do zobaczenia na drodze :)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/08 21:56 #25717

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
gogolińska gorka napisał:

cytując "klasyka" zluzuj gumę w majtach

Wpis kierowałem wyłącznie do "Leopeza" z nutą sentymentu i lekkiej ironii ( i adresat mojego wpisu na pewno tak to przyjął, i na pewno się o to nie obraził ).
Zapewniam Cię również, że nie miałem również intencji wykazania wyższości "kolarstwa" nad jazdą turystyczną w gronie znajomych. Po prostu każdy robi to co lubi.

PS
Jestem tak samo anonimowy dla ciebie jak i ty dla mnie, może znamy się z widzenia. Jeżeli nie lubisz "obcych" to poproś admina o zbanowanie mojego adresy ip i po wszystkim
Akurat na tym forum to chyba ja jestem tym klasykiem gdyz jest to zwrot ktorego czesto sam uzywam w stosunku do zbyt zapalczywych userow probujacych rozwiazywac konflikty w dosc bezposredni sposob :P Dlatego tez doceniam poziom ironi ktory jest w tym niewinnym stwierdzeniu zawarty - natomiast nie uwazam zebym w tym momencie musial luzowac swoja gume :) Jest sporo za duza i jest w niej miejsce na tolerancje dla osob ktorych jeden z wpisow pasuje w tym watku jak piesc do oka.

Jak sam piszesz wpis byl adresowany do Karola i przez niego na pewno w odpowiedni sposob zostal odebrany - ale reszta uczestnikow mogla poczuc sie niekomfortowo i zostalo im zabrane nieco z naleznej chwaly za kawal dobrej roboty ktora wykonali.

Cieszy mnie fakt ,ze doceniasz to co staramy sie tutaj robic czyli jezdzic w grupie podobnych sobie zapalencow zwiedzajac ciekawe zakatki naszej malej ojczyzny jaka sa Bory Tucholskie oraz ich najblizsze okolice. Zauwaz ze nigdy nie pojawilo sie tutaj zle slowo zwiazane z kolarstwem ,kolarzami i szybka jazda - oczekujemy w druga strone przynajmniej takiego samego poziomu szacunku. Z twojego wpisu bilo lekkie lekcewazenie i stad tez moze moj nieco zbyt emocjonalny wpis :blush:

Co do anonimowosci to ciezko mi ja zarzucic gdyz wiekszosc zarejestrowanych uzytkownikow zna mnie osobiscie bo miala okazje ze mna pojezdzic lub znamy sie przynajmniej z mas krytycznych czy tez wydarzen organizowanych przez Stowarzyszenie Rowerowy Grudziadz. Nie mam zadnego zamiaru tutaj prosic nikogo o jakiekolwiek banowanie - jako staly uzytkownik ciesze sie z kazdej wizyty czy komentarza nowej osoby - zwieksza to szanse na poznanie kogos nowego i podzielenia sie radoscia z pasji jaka jest dla nas rower ;) Natomiast na forum obowiazuja pewne zasady obowiazujace nowych uzytkownikow i byloby dla wszystkich nas fajnie gdybys zechcial sie z nimi zapoznac i do nich zastosowac ;)
Tyle i az tyle z mojej strony - mam nadzieje ,ze spotkamy sie kiedys na rowerze i nie B) potraktujesz moich wpisow jako wrogich - nie taka byla ich intencja
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/08 20:35 #25716

  • gogolińska gorka
  • gogolińska gorka Avatar
Bartek napisał:
Tego typu wiadomosci sa raczej przeznaczone dla oczu i uszu samego zainteresowanego. Nie jest to miejsce na tego typu dywagacje. Szkoda ze nie masz odwagi kolego sie przedstawic zebysmy mogli omowic sobie osobiscie zasadnosc czyjegos uczestnictwa w tej czy innej wycieczce. Czy tez wyzszosc kolarstwa nad jazda turystyczna w gronie znajomych. Zabrzmialo to troche jak wyznanie niespelnionej i urazonej milosci :evil:

cytując "klasyka" zluzuj gumę w majtach

Wpis kierowałem wyłącznie do "Leopeza" z nutą sentymentu i lekkiej ironii ( i adresat mojego wpisu na pewno tak to przyjął, i na pewno się o to nie obraził ).
Zapewniam Cię również, że nie miałem również intencji wykazania wyższości "kolarstwa" nad jazdą turystyczną w gronie znajomych. Po prostu każdy robi to co lubi.

PS
Jestem tak samo anonimowy dla ciebie jak i ty dla mnie, może znamy się z widzenia. Jeżeli nie lubisz "obcych" to poproś admina o zbanowanie mojego adresy ip i po wszystkim

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/08 19:23 #25715

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
gogolińska górka napisał:
Lopez napisał:
Z Wami to ani wiatru ani deszczu człowiek nie czuje :) Nawet nie wiadomo kiedy gumę złapie :) Było suuper i już nie mogę się doczekać kolejnych takich wypraw.
pozwolę sobie zacytować bo lepiej tego nie ujmę :

"Pogoda nas nie rozpieszczała. Konkretne podmuchy wiatru, przelotne opady deszczu które na ostatnich 60km przeistoczyły się w istną ulewę :evil:
Mimo tych niekorzystnych warunków uśmiechy na mordkach mieliśmy cały czas i wspieraliśmy się wzajemnie :) Super!

Wszystkim razem i każdemu z osobna powiem : JESTEŚCIE SUPER !!!

ps. wszedłem , padłem , ległem :).......ale warto było :)
Dzięki raz jeszcze i do zobaczenia.

Szkoda, że rzuciłeś wyścigówkę w kąt, a tak dobrze się zapowiadałeś. Pamiętaj esencją rowerowania jest kolarstwo, szalone zjazdy, hektolitry potu na podjazdach, nieustanny ból nóg, ciągła walko o "trzymanie" koła, "lizanie" ran po "szlifach". Przeproś się z wyścigówką.

Tego typu wiadomosci sa raczej przeznaczone dla oczu i uszu samego zainteresowanego. Nie jest to miejsce na tego typu dywagacje. Szkoda ze nie masz odwagi kolego sie przedstawic zebysmy mogli omowic sobie osobiscie zasadnosc czyjegos uczestnictwa w tej czy innej wycieczce. Czy tez wyzszosc kolarstwa nad jazda turystyczna w gronie znajomych. Zabrzmialo to troche jak wyznanie niespelnionej i urazonej milosci :evil:
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): Lopez, MARCINHD

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/08 16:46 #25714

  • gogolińska górka
  • gogolińska górka Avatar
Lopez napisał:
Z Wami to ani wiatru ani deszczu człowiek nie czuje :) Nawet nie wiadomo kiedy gumę złapie :) Było suuper i już nie mogę się doczekać kolejnych takich wypraw.
pozwolę sobie zacytować bo lepiej tego nie ujmę :

"Pogoda nas nie rozpieszczała. Konkretne podmuchy wiatru, przelotne opady deszczu które na ostatnich 60km przeistoczyły się w istną ulewę :evil:
Mimo tych niekorzystnych warunków uśmiechy na mordkach mieliśmy cały czas i wspieraliśmy się wzajemnie :) Super!

Wszystkim razem i każdemu z osobna powiem : JESTEŚCIE SUPER !!!

ps. wszedłem , padłem , ległem :).......ale warto było :)
Dzięki raz jeszcze i do zobaczenia.

Szkoda, że rzuciłeś wyścigówkę w kąt, a tak dobrze się zapowiadałeś. Pamiętaj esencją rowerowania jest kolarstwo, szalone zjazdy, hektolitry potu na podjazdach, nieustanny ból nóg, ciągła walko o "trzymanie" koła, "lizanie" ran po "szlifach". Przeproś się z wyścigówką.

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/07 22:17 #25712

  • Lopez
  • Lopez Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 23
  • Oklaski: 2
Z Wami to ani wiatru ani deszczu człowiek nie czuje :) Nawet nie wiadomo kiedy gumę złapie :) Było suuper i już nie mogę się doczekać kolejnych takich wypraw.
pozwolę sobie zacytować bo lepiej tego nie ujmę :

"Pogoda nas nie rozpieszczała. Konkretne podmuchy wiatru, przelotne opady deszczu które na ostatnich 60km przeistoczyły się w istną ulewę :evil:
Mimo tych niekorzystnych warunków uśmiechy na mordkach mieliśmy cały czas i wspieraliśmy się wzajemnie :) Super!

Wszystkim razem i każdemu z osobna powiem : JESTEŚCIE SUPER !!!

ps. wszedłem , padłem , ległem :).......ale warto było :)
Dzięki raz jeszcze i do zobaczenia.
green for bicycles - always
Za tę wiadomość podziękował(a): Borci, Bartek, Pietrek, MARCINHD, chunk

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/07 10:25 #25703

  • Borci
  • Borci Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 49
  • Otrzymane podziękowania: 96
  • Oklaski: 0
Za tę wiadomość podziękował(a): j23, Bartek, Pietrek, ainak, MARCINHD, chunk

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/06 23:01 #25701

  • Borci
  • Borci Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 49
  • Otrzymane podziękowania: 96
  • Oklaski: 0
j23 napisał:
Ja też dziękuję, za miłe towarzystwo. Wielki szacun dla dziewczyn AA (Aneta, Ania) - na niełatwej trasie (wiatr, deszcz i egipskie ciemności) pokazały, że można dużo i na wesoło. :evil: :evil: :evil:
Dołączam się do podziękowań Prezesa Grzegorza. Było super. :ok:
Borci.
zdjęcia jutro.
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/06 21:40 #25699

  • j23
  • j23 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • turystyka i rower - dwie nierozłączne pasje.
  • Posty: 575
  • Otrzymane podziękowania: 626
  • Oklaski: 0
Ja też dziękuję, za miłe towarzystwo. Wielki szacun dla dziewczyn AA (Aneta, Ania) - na niełatwej trasie (wiatr, deszcz i egipskie ciemności) pokazały, że można dużo i na wesoło. :evil: :evil: :evil:
Zwykły rower jest pojazdem napędzanym siłą mięśni.
Rower jadący pod górę jest pojazdem napędzanym siłą woli.
Za tę wiadomość podziękował(a): Pietrek, ainak, MARCINHD

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/06 21:33 #25698

  • ainak
  • ainak Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 293
  • Otrzymane podziękowania: 565
  • Oklaski: 3
Dziękuję za uznanie ;-) W miłym towarzystwie, łatwiej się kręci ;-)

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/06 21:29 #25697

  • Pietrek
  • Pietrek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 376
  • Otrzymane podziękowania: 262
  • Oklaski: 1
Dzięki za przygotowanie organizację tego fajnego wyjazdu! Przed wyjazdem trochę obawiałem się borowych piaskownic, ale na szczęcie takowych nie było. Za to były fajne równe szutrówki, w pięknymi widokami przyrody :woohoo: , jak i przebiegającymi obok nas sarnami i stadem dzików, a także dzikiem, który chyba trochę zabłądził i przebiegł tuż przed naszymi kołami :woohoo:. Przyłączam się do gratulacji dla tych, którzy wykręcili swoje życiówki :ok: Dziekuję również całej wesołej ekipie, z której żartów dawno się już tak nie naśmiałem :laugh: Szczególne podziękowanie dla Ani dzięki której, na tej 250-ce średnia prędkość nie schodziła poniżej 20km/h. Chwilami musiałem nieźle cisnąć żeby ją dogonić. :woohoo: Jestem pełen podziwu :ok: na tak długim dystansie chwilami nawet 30 km/h na liczniku :woohoo:
Sukces jest w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują.
Za tę wiadomość podziękował(a): ainak, MARCINHD, chunk

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/06 19:43 #25696

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Serce mi sie kraje jak was czytam ;) Druga polowa wrzesnia ma byc ladna wiec zdarzy sie podobna wyprawa ktorej pomysl chodzi mi juz po glowie od lipca B)
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/06 15:31 #25684

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Wielki dzięki dla wszytskich uczestników !!! Specjalne gratulacje dla rekordzistów :)

Bardzo udany wyjazd pod każdym względem :) Naprawdę było warto. Pozytywne emocje towarzyszyły Nam cały czas. Klimat i atmosfera powodowały, że kliometry niezauważalnie umykały i trochę się ich uzbierało :) Dodatkowo nasycyliśmy się pięknem przyrody Borów Tucholsckich i po pierwszy lub kolejny odwiedziliśmy ciekawe miejsca.

No i dodatkowo rekordowy dystant "dzienny" na pewno nie pozwoli zapomnieć o tym wyjątowym wypadzie :)
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek, MARCINHD, chunk

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/06 12:45 #25676

  • ainak
  • ainak Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 293
  • Otrzymane podziękowania: 565
  • Oklaski: 3
Dziękuję za kolejny bardzo fajny wyjazd, ciekawą trasę, przemiłe towarzystwo(dlatego chłopaki lubię tak z Wami jeździć, przy Was mogę być, 100% kobietą, pomożecie przy zmianie dętki, poczekacie jak zostaję z tyłu, powiecie miłe słowa ;-), odprowadzicie do domu ;-), nawet specjalnie dla mnie "załatwicie" lodziarnię ;-)
Szkoda, że na następną dłuższą trasę będzie można wyruszyć dopiero na wiosnę ;-(
PS. Kierownik Bartek przy jednym poście napisał,że kolejna 200, będzie dla ciepłych bułek no i tak zostało, że pojechały ciepłe buły, które zrobiły ponad 240 km, a jeden ciepły rogal został w domu, oczywiście myślę o Tobie Bartku ;-)
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek, Lopez, Pietrek, MARCINHD, chunk

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/06 11:57 #25672

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
sorry za spam....ale w podziękowaniach uciekł mi jeden wyraz......
więc tak powinno być:

PS osobne podziękowania dla super wesołej i tryskającej ŚMIECHEM ekipy z Kalinki :ok:
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/06 11:42 #25671

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
wszystko opisał już Marcin :) ja dziękuję z mojej strony za wspaniale spędzony dzień w bardzo wesołym towarzystwie :) moja gleba o której pisał kierownik prędzej była tak śmieszna.... że aż szkoda nad tym się rozczulać :evil: kolano i biodro dość opuchnięte ...ale dwa trzy dni i na rower :) dzięki za motywację dla całości abym dalej jechał na kołach a nie PKP ;) cieszę się że zrobiłem z Wami kolejną 200 w tym roku ;) i do zobaczenia na kolejnych wyjazdach :)

PS osobne podziękowania dla super wesołej i tryskającej ekipy z Kalinki :ok:


a tu maleńki filmik od HD w HD :laugh: ... nie miałem coś wczoraj ochoty po glebie na kręcenie... ale spokojnie nadrobimy ;)


..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek, Lopez, chunk

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/06 09:54 #25666

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Bardzo zaluje ,ze nie moglem z wami pojechac - z opisu wynika ,ze wyprawa sie udala i pomimo wielu przeciwnosci zostala dokrecona do konca :P ;)

Ja tak wygladalem z rana jak sie okazalo ,ze nie dam rady pojechac :blink:


Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD, chunk

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/06 09:32 #25665

  • chunk
  • chunk Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 161
  • Otrzymane podziękowania: 229
  • Oklaski: 4
Jako że spadło na mnie jak grom z jasnego nieba poprowadzenie tejże wyprawy ;) wypada w kilku słowach podsumować to 200 kilometrowe "szaleństwo" :woohoo:

Zatem na miejscu zbiórki stawili się:
Ainak :ok:
Aneta :ok:
Borci :ok:
J-23 :ok:
Krzyś80 :ok:
Lopez :ok:
MarcinHD :ok:
Pietrek :ok:

w Buśni dołączyli:
Chunk :ok:
Siudek :ok:

Nie będę przynudzał długimi elaboratami. ;)
Z mojej strony była to najbardziej wesoła wycieczka na jakiej byłem, obfitująca w bardziej lub "mniej" wytworne i wysublimowane żarty. Jeszcze brzuch mnie boli od notorycznego śmiania się. :woohoo: Oj Bartku! szkoda że nie było Cię z nami. Twoje rubaszne i nieokrzesane poczucie humoru byłoby wisienką na tym dwusetkowym torcie ;) Miałem przyjemność pierwszy raz kręcić korbami z Anetą, Lopezem, Borcim, J-23 i powiem Wam że poczciwe z Was "herbatniki" ;)
Plan zrealizowaliśmy w 100%. Przekręciliśmy grubo ponad 200km po asaltowych i szutrowo-polnych drogach. Niektórzy ustanowili swoje życiówki. Gratuluję i widzę w Was potencjalnych "trzysetkowców" na GRUDZIĄDZ TOUR 2016 :)
Na wyprawie złapaliśmy tylko dwie gumy (Ainak i Lopez) ale za to jednocześnie :laugh: i mieliśmy jedną profesjonalną glebę którą zaliczył MarcinHD. Szacunek dla Ciebie Marcinie za hart ducha i silną wolę! Rozważałeś powrót pociągiem a mimo roztrzaskanego kolana i zbitego biodra zdecydowałeś się kontynuować wyprawę RESPECT :ok: Wracaj do zdrowia!
Pogoda nas nie rozpieszczała. Konkretne podmuchy wiatru, przelotne opady deszczu które na ostatnich 60km przeistoczyły się w istną ulewę :evil:
Mimo tych niekorzystnych warunków uśmiechy na mordkach mieliśmy cały czas i wspieraliśmy się wzajemnie :) Super!

Dziękuję wszystkim uczestnikom za miło wspólnie spędzony czas. :)
Do zobaczenia na trasie!
Pozdrawiam!

P.S Borci wrzuć proszę swoje dokumentujące wyprawę foteczki :)

A tu kilka ode mnie.













Za tę wiadomość podziękował(a): Hardy, Bartek, Lopez, MARCINHD

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/05 05:51 #25655

  • Pietrek
  • Pietrek Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 376
  • Otrzymane podziękowania: 262
  • Oklaski: 1
Jadę :woohoo:
Sukces jest w dużej mierze kwestią wytrwania, gdy inni rezygnują.
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD, chunk

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/05 04:49 #25654

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
spoko ;) Danka...Tomek robi coś w okolicy z jeziorkiem w tle.... może taka trasa "postawi" Cię na nogi po ciężkim tygodniu w pracy ;) dzięki za info... i do zobaczenia na następnym wypadzie :)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/05 04:45 #25653

  • Danka
  • Danka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 324
  • Otrzymane podziękowania: 236
  • Oklaski: 5
ja odpadam
moje rowerowe serce chce jechać a organizm odmawia posłuszeństwa...miałam bardzo ciężki tydzień w pracy i choć wstałam to nijak mego ciała do życia o tej porze zmusić nie mogę - idę spać dalej :kiss:
jak już się wyśpię to popedałuję sama w jakichś pobliskich rejonach i serce i ciało będzie zadowolone :laugh: udanej wyprawy życzę
ogarnęła mnie rowerowa euforia :)

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/04 23:07 #25650

  • chunk
  • chunk Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 161
  • Otrzymane podziękowania: 229
  • Oklaski: 4
Te Kierownik odpuścić taki "melanż"?? ;)
Twardym trzeba być! :evil:
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/04 23:04 #25649

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Serce rosnie-noga zdrowieje-daj boze jutro sie stawie :)
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD, chunk

05.09.15 - Obiecane dwie stówki na sobotę :) 2015/09/04 22:51 #25648

  • Lopez
  • Lopez Avatar
  • Wylogowany
  • Bywalec
  • Posty: 102
  • Otrzymane podziękowania: 23
  • Oklaski: 2
Mirka_O napisał:
B) Mirka
B) Bartek
B) Chunk
B) MARCINHD
B) Siudek
B) Ainak
B) Aneta
B) Danka - nie będę jednak jechać całej trasy, w Tucholi lub w Czersku wsiadam w pociąg
B) Borci
:evil: j23 - też będę (jesli nie zaśpię)
B) Lopez -też będę (jesli nie zaśpię) .... już , już idę spać :)
green for bicycles - always
Za tę wiadomość podziękował(a): MARCINHD, chunk
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.322 s.