Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Dlaczego nie ma relacji z wycieczki do Austrii?

Dlaczego nie ma relacji z wycieczki do Austrii? 2017/09/28 17:43 #30553

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
To przekaż tym wszystkim "wielu", których reprezentujesz, że wycieczka w Alby była prywatna i nie miała nic wspólnego ze Stowarzyszeniem. Skrzyknęła się paczka znajomych, wynajęła busa i pojechała za swoje oszczędności spędzić urlop, jak to robią inni rowerzyści w Umawialni lub poza nią. A robisz z tego aferę, jaką tylko Ty umiesz zrobić i masz w tym spore doświadczenie.

A już myślałem, że naprawdę jesteś ciekaw relacji...
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Temat został zablokowany.

Dlaczego nie ma relacji z wycieczki do Austrii? 2017/09/28 17:01 #30552

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Nagle znalazłeś czas, żeby grać w ping ponga?

Na stronie Bart GSR Company na fb znajdziesz zapowiedzi wycieczek oraz relacje ze zdjęciami. Każdy może wziąć udział w każdej wyprawie. Wszyscy jeżdżą za swoje.

Nie widzę niczego złośliwego w zadawaniu pytań, na które wiele osób chciałoby uzyskać odpowiedzi. Możesz kręcić i lawirować - nie zmienia to stanu rzeczy. Ze stowarzyszenia zrobił się jakiś prywatny folwark. Kto chce się czegoś dowiedzieć, jest złośliwy. Dobry kierunek.
Temat został zablokowany.

Dlaczego nie ma relacji z wycieczki do Austrii? 2017/09/28 16:00 #30550

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
"Dlaczego jesteś taki złośliwy?"

Czy powyższe pytanie nie zawiera informacji że jesteś złośliwy?

A w odniesieniu do zamętu, który probujesz tu wprowadzić, pozwól, że odbiję piłeczkę w Twoją stronę. Otóż wczoraj dowiedziałem się przypadkiem, że właśnie wróciłeś z jakiejś fajnej, rowerowej wycieczki. Krążą ponoć nawet jakieś fajne zdjecia po Facebooku. Moje pytanie - gdzie i kiedy była zapowiedź i informacje o wycieczce, kto ją zorganizował, jakie były kryteria wyboru uczestników i dlaczego nie mogli skorzystać z niej wszyscy.... etc, etc....

Czekam na odpowiedzi.
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Temat został zablokowany.

Dlaczego nie ma relacji z wycieczki do Austrii? 2017/09/28 15:11 #30549

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Pytanie nie może zawierać informacji, bo jest pytaniem. Może najwyżej coś insynuować. Nie ma informacji, to są domysły. Ja nie pytam o sytuację w Twoim portfelu, więc nie jest to pytanie grzeczne czy niegrzeczne. Pytam o stronę finansową przedsięwzięcia, które mogło zaistnieć w tej formie tylko dlatego, że istnieje Stowarzyszenie, są jego aktywni działacze, sympatycy i użytkownicy GSR. Ponadto istnieje forum na GSR, a nie każdy ma kablówkę (poproszę o link do zapowiedzi). Do napisania paru zdań, że organizowana jest wielodniowa wycieczka z dofinansowaniem nie potrzeba tak dużo czasu. Jeżeli "trzymacie parę w ustach", to odnosi się wrażenie, że w naszej społeczności są jacyś wyjątkowi wybrańcy, którzy resztę członków po prostu lekceważą. Jak to napisałeś - "skład mieliśmy w komplecie". Coś mi to przypomina. Uzyskam odpowiedzi na moje pytania (zgodnie z poniższymi deklaracjami), czy dalej poleci tekst o wyborowym towarzystwie i pięknych okolicznościach przyrody?
Temat został zablokowany.

Dlaczego nie ma relacji z wycieczki do Austrii? 2017/09/28 13:40 #30548

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Ale Twoje pytania i tak nie są poprawne, a nawet grzeczne, w szczególności pytania 2 i 3, które zawierają nieprawdziwe informacje.

Informacja o wycieczce była w kablówce, a wcześniejsza nie miała sensu choćby ze względu na prawdopodobieństwo złośliwych pytań od Ciekawego_jajca. Poza tym do samego końca nie mieliśmy pewności, czy wycieczka dojdzie do skutku, a skład mieliśmy w komplecie.

Napisanie relacji jest w zamierzeniu, ale w stosownym i wygodnym dla uczestników czasie. Mógłbyś się wykazać odrobiną cierpliwości - nie każdy ma tyle czasu wolnego, co Ty.

Na razie mam chęć powiedzieć tylko tyle, że wycieczka była bardzo udana, co jest zasługą naszego Superkierownika - Piowiniego, który do samego końca wszystko ogarniał, a my jak wczasowicze, przyjeżdżaliśmy na gotowe :) Tak więc jeszcze raz wielkie dzięki dla Piowiniego, naszego niezawodnego Kierownika - hiphip - hura :woohoo:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Temat został zablokowany.

Dlaczego nie ma relacji z wycieczki do Austrii? 2017/09/28 13:16 #30547

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
W takim razie ja chcę zadać kilka poprawnych pytań:

1. Kto wystąpił z projektem tej wycieczki? Inaczej: - czyj to był pomysł?

2. Skąd zostały uzyskane dotacje i w jakiej wysokości?

3. Dlaczego akurat SRG zostało wytypowane na beneficjenta?

4. Jakie były kryteria wyboru uczestników tej wycieczki?

5. Dlaczego zarząd SRG nie podał na łamach GSR żadnej informacji o planowanej wycieczce?

Podobnie, jak w przypadku wyjazdu do Strasburga, całe planowane przedsięwzięcie utrzymywane było w niezrozumiałej tajemnicy. Mam nadzieję, że drobna relacja mogłaby zmienić tę atmosferę tajemniczości. Jak na razie, to wiedzą tylko wprowadzeni, a reszta może co najwyżej zadawać poprawne pytania :woohoo:
Temat został zablokowany.

Dlaczego nie ma relacji z wycieczki do Austrii? 2017/09/27 11:46 #30543

  • piowini
  • piowini Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 620
  • Otrzymane podziękowania: 697
  • Oklaski: 8
Nie ma, gdyż jak na razie nie ma kiedy jej sporządzić. Obawiam się, że może być trochę przydługa jak na forum. Jednak to sporo dni i kilometrów.

Jeżeli chodzi o doświadczenia z niej płynące, informacje dotyczące trasy, organizacji, kosztów - mówiąc ogólnie całej logistyki- odpowiem na wszystkie pytania. Jeżeli będę mógł to pomogę ew. doradzę. Możemy też dla zainteresowanych zorganizować spotkanie.
Tak, że proszę pytać.
jazda rowerem ma być przyjemnością a nie walką
Temat został zablokowany.
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek

Dlaczego nie ma relacji z wycieczki do Austrii? 2017/09/26 18:50 #30534

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Poprawne pytanie powinno brzmieć: "Dlaczego jeszcze nie ma relacji z wycieczki do Austrii?" ;) :P :evil:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Temat został zablokowany.

Dlaczego nie ma relacji z wycieczki do Austrii? 2017/09/21 11:30 #30517

  • Ciekawe_jajco
  • Ciekawe_jajco Avatar
Podobno super klimaty - aparaty pewnie pelne zdjec. Jestesmy glosni szczegolow a tu jakies embargo informacyjne :) Pochwalcie sie kto,co,gdzie,dlaczego i za ile - inni moga przeciez skorzystac z doswiadczenia badz co badz powaznej wyprawy.
Temat został zablokowany.
  • Strona:
  • 1
  • 2
Czas generowania strony: 0.177 s.