Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 2022.07.13 - Ku przygodzie w stronę słońca :)

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 2022.07.13 - Ku przygodzie w stronę słońca :)

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2022/07/19 12:24 #33851

Qba84

Qba84 Avatar

Piękna wyrypa B)

Podziwiam i zazdroszczę, tym bardziej, że sam czuję się nieprzygotowany, tak mentalnie, jak i sprzętowo do takich wieloetapowych, buszkraftowych wycieczek :whistle: :silly:

Gratki :ok:
2022/07/19 09:47 #33849

Matołek

Matołek Avatar

W niedzielę dotarłem do stolicy, zjadłem pizzę w wypróbowanej pizzerii, wpadłem na koncert chopinowski w Łazienkach Królewskich i w nogi na nocleg poza Warszawę. Długo się trzeba przedzierać, zanim przestanie być odczuwalny ten charakterystyczny warszawski zgiełk i znów nastanie błogi spokój :) Lubię to miasto, ale tylko na chwilę :) Przejechanie przez szeroko rozumiane centrum rowerem, to istny dramat, podobnie zresztą jak autem. Ale ma Warszawka swoje smaczki :)

A wczoraj spokojny powrót do Warszawy na pociąg i ewakuacja przed nadchodzącą falą upałów. Jazda w taki skwar, jaki nadszedł dziś, przestaje sprawiać mi przyjemność. Pogodynki spisały się tym razem na medal :)

Ale jestem ujechany, ale szczęśliwy i spełniony :woohoo: Znalazłem klimat, którego szukałem :ok:
Załączniki:
2022/07/16 15:03 #33845

iceman150

iceman150 Avatar

A dokąd już dotarłeś?
2022/07/15 21:48 #33844

Matołek

Matołek Avatar

Wspaniała rzeka ta nasza Wisła. W wielu miejscach jak nie rzeka, a przyroda aż buczy. Wszystko tu gra i śpiewa. Każde pole i zakątek lasu. I musiałbym być poetą, żeby to jakoś słowami oddać.

Pisząc o czasie i zasięgu, zapomniałem o baterii, z którą ciągle krucho. Na dodatek jutro ma być cienko ze słońcem, więc i słabo z ładowaniem. Spadam więc spać a jutro się zobaczy. Póki co, jest cudnie i tego mi było właśnie trzeba.

Dobranoc z nadwiślańskiego pastwiska :)
Załączniki:
2022/07/13 09:14 #33843

Matołek

Matołek Avatar

Jakoś nie idzie mi to zbieranie. Miało być na początku lipca, ale nie dostałem urlopu. Potem opanował mnie błogi leń. Czas więc ruszyć cztery litery, osiodłać niebieskiego rumaka i w drogę.

Ruszę, jak się zbiorę xD a założenia są proste i opisałem je z grubsza kiedyś TU

Gdyby ktoś chciał się podłączyć, to ruszam spontanicznie dzisiaj :) Wcześniej nie mogłem się mentalnie zebrać, więc już nie przekładam.

Jak znajdę chwilę i zasięg, to wrzucę jakąś małą fotorelację: rowerowygrudziadz.pl/index.php/galeria-fotek-mainmenu-32/2021-02-07-23-41-36/matolek/category/800-2022-07-13-ku-przygodzie-w-strone-slonca

Tak przy okazji, gdyby ktoś miał ochotę, to może sobie stworzyć własną galeryjkę i wzbogacić przy tym stronkę rowerowymi fotkami: rowerowygrudziadz.pl/index.php/galeria-fotek-mainmenu-32/tworzenie-i-zarzadzanie-galeriami

Życzcie mi wytrwałości, bo coś mnie leń opanował xD

Pozdrówki :silly:
Czas generowania strony: 0.143 s.