Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 08.04.2018 XC1 Grudziądz - Strzemięcin

08.04.2018 XC1 Grudziądz - Strzemięcin 2018/03/20 10:59 #31010

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
iceman150 napisał:
Biorąc uwagę, że wyścig odbywa się w naszym mieście, a właściwie pod domem niektórych z nas to troszkę słabo z frekwencją :)

Tak czułem ,że się przyczepi :evil: Już dawno bo od 10 minut jestem zapisany i opłacony - a jak Bóg da to może i wystartuje :whistle:
Amor patriae nostra lex

08.04.2018 XC1 Grudziądz - Strzemięcin 2018/03/19 17:56 #31009

  • iceman150
  • iceman150 Avatar
  • Wylogowany
  • Moderator
  • ICEMAN
  • Posty: 1696
  • Otrzymane podziękowania: 1008
  • Oklaski: 12
W tym roku po raz drugi koledzy z WB organizują super zawody w lasku Strzemięcińskim. Wyścig ten jest rozgrywany w formule XC co oznacza że poruszamy się na pętli o długości 4-5km i wykonujemy ok 4,5 okrążeń, co czyni ten wyścig bardzo dynamicznym ale i przyjaznym dla kibiców dla oglądania.
W tym roku po praz pierwszy wyścig ten będzie częścią nowego cyklu Północna Liga MTB XC, która powstała dzięki współpracy pasjonatów rowerowych z Grudziądza, Kwidzyna, Torunia i Golubia-Dobrzynia.

Na wyścig na Strzemięcinie zapisy uruchomione są od dłuższego czasu, niestety z moich obserwacji wynika, że bardzo mało Grudziądzan zapisało się na ten wyścig. Biorąc uwagę, że wyścig odbywa się w naszym mieście, a właściwie pod domem niektórych z nas to troszkę słabo z frekwencją :)

Nie dajmy się lać przybyszom zza miedzy :evil: zapraszam do zapisów i zapoznania się ze szczegółami dotyczącymi wyścigu pod adresem:

Zapisy XC1 Strzemięcin
Nie, nie prędkość była O.K. Tylko zakręt był za ciasny.
Za tę wiadomość podziękował(a): Matołek, Kasia, maly
Czas generowania strony: 0.155 s.