Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: co sadzicie o serwisie z placu stycznia?

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: co sadzicie o serwisie z placu stycznia?

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2006/08/31 22:54 #1442

Jogi

Jogi Avatar

Koła najlepiej centrować samemu, serwis na placu był dobry jakieś 10 lat temu, ale panowie laktury za mało mają o nowinkach technicznych, nie są na bierząco. kolega chcial żeby mu w Weeler-rze odkręcili suport to koles powiedział że nie da rady, bo gwint zjechany i rama do wymiany. Prawda taka, że wheeler na odwrotne gwinty w suportach ;] Ja w rowerze robie wszystko sam, nie ufam żadnym serwisom. Pozdrawiam!
2006/05/27 11:46 #1081

wirus

wirus Avatar

Oddałem do nich rower do naprawy supportu,wymiany łańcucha,centrowania kół zapłaciłem coś koło 140zł.Nie miałem sumienia sprawdzać na miejscu kół bo gość wydawał się profesionalistą ale wyjechałem ze sklepu dojechałem do domku patrzę na te koła a tam 8 takie same jakie były a wyraźnie skasował mnie za centrowanie kół.No niestety nie polecam nikomu tego serwisu bo uczciwości tam nie ma.

ps.to tylko moja opinia i nie musi się z nią nikt zgadzać ale tak jest niestety.

Pozdrawiam
2006/05/25 22:22 #1067

nasedo122

nasedo122 Avatar

nie,jestes drugim nie zadowolonym......
2006/05/23 00:11 #1053

wirus

wirus Avatar

no to ja jestem pierwszym nie zadowolonym z tego serwisu jeśli chodzi o centrowanie kół.
2006/05/22 23:02 #1050

Ewuta

Ewuta Avatar

Myślę, że gość „zna się na rzeczy”, jeśli chodzi o rowery. Wiosną postanowiłam oddać rower do kapitalnego przeglądu. Wybrałam warsztat ... (no może nie będę podawać jaki, bo Pan był naprawdę miły i nie chciałabym mu robić antyreklamy:unsure: ) i to była nie najlepsza decyzja. Czekałam 5 dni, zapłaciłam 50 zł i tak naprawdę to nie wiem, za co. Przerzutki nie działały nadal (przerzucały tylko tył od 5 do 7), były problemy z odskakiwaniem hamulców i o mało co w czasie jazdy nie zaliczyłam rowu, jak odpadł mi przedni błotnik, bo odkręciła się śrubka.:angry: Jak zagadnęłam o przerzutki, Pan powiedział, że prawdopodobnie wyrobiła się manetka (chyba tak to się nazywało :huh:) i najlepiej, jakbym z rowerem poszła do jakiegoś sklepu, żeby kupić odpowiedni rodzaj, a on wówczas ją wymieni. Tak też znalazłam się w sklepie Trando. Następnego dnia odbierałam już rower z nowiutkimi przerzutkami (wymiana ich okazała się koniecznością) i wyregulowanym hamulcem. Czekałam jeszcze 20 min. na wymianę opony (Pan ze sklepu potrzebował mojej akceptacji na jej wymianę), bo okazało się, że szef opony jest mocno popękany. Za całą robociznę zapłaciłam jedynie 10 zł. Pan z Trando był bardzo zdziwiony, jak w wrasztacie mogli nie zauważyć tak zniszczonej opony. Rowerek „narazie”;) spisuje się bez zarzutu. :lol: Pozdrawienia dla serwisanta z Trando
2006/05/21 19:21 #1032

.:t IMO n:.

.:t IMO n:. Avatar

Ja nie narzekam.
2006/05/20 19:25 #1031

wirus

wirus Avatar

Witam

to mój pierwszy post :P

mam pytanie co sądzicie o serwisie rowerków z placu stycznia Tra... czy jakoś tak firma się nazywa chciałem oddać koła do centrowania im ale podobno nie są w tym najlepsi.Co wy na to?

Pozdrawiam
Czas generowania strony: 0.180 s.