Uwaga
  • Lack of access rights - File 'http:/imageshack.us/a/img233/1995/rower2a.th.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/img685.imageshack.us/img685/4395/rower8.th.jpg'
  • Lack of access rights - File 'http:/img685.imageshack.us/img685/4395/rower8.th.jpg'
Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: czym smigacie -opowiadajcie o swoich maszynach

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: czym smigacie -opowiadajcie o swoich maszynach

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/06/28 00:28 #9132

matewis

matewis Avatar


Też się pochwale B)
Rower kupiłem jako używany z racji produkcji w 2008r. Ale maszyna była nowa :)
Troche szukałem, nie mogłem nic znaleźć w dobrej cenie.. Pomógł mi kolega :evil: znalazł go w cenie wyżej od mojego maksa, ale po długich namysłach kupiłem :cheer:. Piszę dopiero teraz (ponad rok po zakupie), ponieważ dopiero go poznałem, wyczułem i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że jest dobrany do mnie, dobry i był warty swojej ceny.
jedyne na co dziś narzekam to siodło, które farbuje mi od spodenek :unsure:
Rama: HAIBIKE HAI Q CARBON
Amortyzator/widelec: FOX 32 F80 RLC LOCKOUT
Korby: SHIMANO DEORE XT M 770 HOLLOWTECH 2, SPROCKETS: 44-32-22
Przerzutka przód: SHIMANO DEORE XT M 770
Przerzutka tył: SHIMANO DEORE XT SHADOW
Hamulce: MAGURA LOUISE 180/160 MM
Dźwignie hamulców: MAGURA LOUISE HYDRAULIC
Piasta przód: SHIMANO DEORE XT CENTER - LOCK
Piasta tył: SHIMANO DEORE XT CENTER - LOCK
Obręcze: MAVIC 317 DISC
Opony: CONTINENTAL MOUNTAIN KING 2.2
Pedały: Shimano PD-M324
Siodło/rączki: XLC
Sztyca/mostek/kierownica: SYNCROS alu
Łańcuch: SHIMANO
Kaseta SHIMANO nie wiem jaka;)
Licznik: SIGMA 1609 przewód
:blush:
Załączniki:
2013/06/11 21:17 #8597

Kama

Kama Avatar

suntour napisał:
...ładny Suntourku... ;-)
...czyżby z tego wynikało,że mam taki sam ? ... hi,hi,hi... :evil:

...oto mój... :laugh: Rocznik 2013 ;)



:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:
Załączniki:
2013/06/10 22:21 #8578

Robert

Robert Avatar

Hej

A ja tu nowy jestem więc się dopiszę :)

KELLYS Scarpe rocznik jak w młodym winie 2011 srebrno-czarny :)
Miałem już kilka różnych rowerków ale ten zdecydowanie najlepiej mi leży, prosty i miły w obsłudze :)
Załączniki:
2013/06/09 12:27 #8538

suntour

suntour Avatar

2013/06/08 14:58 #8516

rzymo

rzymo Avatar

A się pochwalę, co mi tam :) Jedne z ostatnich zmian w rowerze, jeszcze tylko czekam na Race Kingi 27.5" i koniec zmian.





2013/02/05 15:58 #6772

Pafelec

Pafelec Avatar

Do tego roku jeździłem krosem hexagonem v3 ok. 3000 przebiegu przez 2 lata. Zmieniłem w nim pedały, tylną oponę :P , od razu przy kupnie byla zmieniona przednia przezutka na acera i chwyty. Prędkość jaką można na nim osiagnąć jadąc po prostej bez wiatru to ok. 55 km/h. Fajny sprzet ogólnie tylko amor z przotu twardy przez caly okres kiedy go uzytkowalem nigdy mnie nie zawiodl oprucz jednej sytuacji kiedy musialem jechac do serwisu bo calkowicie rozlegulowalem przezutki caly czas na jednym przelozeniu :P .Od tego sezonu UNIBIKE VIPER.
2012/10/20 10:33 #6166

rzymo

rzymo Avatar

Tym razem mikstura złożona ze stali i średnich kół. Reszta ingrediencji w miarę standardowa :) Wersja rozwojowa...

2012/05/28 13:01 #4196

rzymo

rzymo Avatar

Czasem szybciej, czasem wolniej, ale wrażenie cały czas takie, że jazda jest bardziej płynna, mniej szarpana. Według mnie warto.
Jednocześnie warto skupić się na kołach (głównie obręcze, dętki/płyn, opony), nawet kosztem innych podzespołów. Różnica jest bardziej wyczuwalna niż przy mniejszych kołach i przy ciężkim zestawie rower jest po prostu ociężały.
2012/05/28 12:34 #4195

wirus

wirus Avatar

rzymo napisał:
z perspektywy czasu, bo wiem, że już trochę masz 29er twoim zdaniem, czy warto się przesiadać ?
2012/05/28 12:04 #4193

rzymo

rzymo Avatar

Załączniki:
2012/02/04 11:35 #3873

Matołek

Matołek Avatar

Też wolę kupować na miejscu ale nie lubię tej całej procedury pt. \"możemy dla Pana sprowadzić\". Śmiem wątpić, że dostaniesz gdzieś w Grudziądzu. Próbowałbym w Ebarze. Mają swoją stronę i odpowiadają na maile.

Ja swoje kupiłem w sklepie firmowym Crosso przez Internet. Dwa dni od zamówienia miałem kartonik w domu. Wszystko oryginalnie zapakowane. Jestem zadowolony :-)

Pozdr
2012/02/03 21:22 #3872

bro

bro Avatar

są wodoszczelne i o to mi najbardziej chodzi bo nie chcę mi się pakować każdej rzeczy w worek.

Wiecie może czy w Gdz można kupić te sakwy?
2012/02/03 19:29 #3871

Matołek

Matołek Avatar

Pytałem, bo chciałem Cię ostrzec przed kupnem jakiegoś gówna, jakie za 200 złotych można kupić w sklepach. Sam kupiłem parę lat temu za 219 zł sakwy, w których po deszczu, mimo dokupionej nakładki przeciwdeszczowej firmowanej przez Authora, miałem większość rzeczy mokrych. Nabrałem się na wygląd, kieszonki, wielkość i takie tam bajery. A system mocowania - dno, trwałość - podarłem sakwy podnosząc za uchwyt do tego przeznaczony, po zamknięciu zostawały szpary a mocowanie dołączonej nakładki wręcz śmieszne, bo bagaż zsuwał się mimo najbardziej starannego doczepienia i trzeba było dociskać ekspandorem. Jak ktoś chce wiedzieć, o jakich sakwach piszę, niech spojrzy na zdjęcie roweru, które zamieściłem kilka postów wcześniej - sakwa markowana przez Kellysa.

Chciałem Ci właśnie polecić sakwy, które jak napisałeś kupujesz, czyli Crosso DRY, więc pozostaje mi jedynie gratulować wyboru. To naprawdę godne polecenia sakwy - bez zbędnych bajerów, prosty i dobry system mocowania i kompletnie wodoszczelne. Dwa lata gwarancji i dobry polski serwis. Polecam każdemu, kto lubi włóczyć się rowerem :)

Pozdrawiam :silly:
2012/02/03 17:30 #3870

bro

bro Avatar

2012/02/03 15:50 #3869

Matołek

Matołek Avatar

Jakiś konkretny model masz upatrzony?
Czas generowania strony: 4.542 s.