Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Nowy \'sezon\' nowy sprzęt :D

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Nowy \'sezon\' nowy sprzęt :D

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2007/01/04 21:23 #1721

iceman150

iceman150 Avatar

Jak to kiedys powiedzial pewien mądry człowiek \"biednemu zawsze wiatr w oczy\" a nasze panstwo jest tak porypane ze tylko nas dobijaja i zdzieraja ostatni grosz
2007/01/04 18:22 #1720

.:t IMO n:.

.:t IMO n:. Avatar

Niestety nowego bika nie będzie... :/
Nasze kochane państwo zdziera z nas takie podatki, że... że szkoda gadać, bo nawet nie ma o czym pisać. Dosłownie nie ma, bo nie widać tych pieniędzy w postaci lepszych dróg, czy czegokolwiek nawet :( Oni zabierają, a ja nie mam na nowy rower. Smutne.
2007/01/04 16:46 #1719

iceman150

iceman150 Avatar

W Nowym Roku wszystko powinno ukladac sie lepiej życze ci powodzenia w startach i oczywiscie nowego bike :)
2007/01/04 11:52 #1718

.:t IMO n:.

.:t IMO n:. Avatar

Patrzę na ten mój biedny rower i głupio mi się robi...
Urwana osłona od lewej manetki po którejś tam glebie, styrane linki i pancerze, minimalne bicia na obu kołach... Do tego napęd w nienajlepszej kondycji i pedały spd, które też wymagają przeglądu, bo coś z nimi jest nie tak :/

W koszyku internetowego sklepu rowerowego jest już sporo nowego sprzętu, teraz tylko muszę poczekać do wypłaty... Ehh... Studia... Niech mi tylko ktoś zaoferuje pracę za 800zł to śmiechem go zabiję!

Ale tak swoją drogą to po przekroczeniu progu nowego roku mam nadzieję, że ten sezon też będzie udany. Mam zamiar zaliczyć dwa maratony cyklu IntelPowerade i może uda mi się jakiś lokalny maraton przejechać. Ten, zdaje się w Golubiu Dobrzynie, brzmi ciekawie.
Może trochę szosy...? W sumie to ta czasówka w Świeciu była fajna. ‘Mocni w wierze na rowerze’ hehe nazwa bomba, ale impreza super, heh no i pierwsze pudło zdobyte na biku :D

No i znowu te studia...
To w sumie nie jest tak, że ja nie chcę studiować, ale szlag mnie trafia kiedy terminy się na siebie nakładają i wykluczają tym samym :(
Ale to tak już jest, trzeba się wykształcić i dopiero potem myśleć o ‘wymarzonym biku’ i tych wszystkich wyprawach... Byle tylko obowiązki nie zwyciężyły marzeń...
Czas generowania strony: 0.123 s.