Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Podaruj dzieciom dwa kółka

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Podaruj dzieciom dwa kółka

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2015/05/14 19:16 #23789

Kasia

Kasia Avatar

Akcja pod patronatem Gazety Pomorskiej i Moje Miasto Grudziądz zakończyła się. Jednak dzieciaków i młodzieży jest więcej niż rowerów, które posiadają. Dodatkowo najmłodsze dzieciaki mają po 7-8 lat i wyrastają już z tych najmniejszych rowerów i chętnie przyjmą kolejne sprawne rowery.

Jeżeli są osoby, które chciałyby przekazać rower dla dzieciaków z Bąkowa, można zrobić to osobiście lub za pośrednictwem Stowarzyszenia.
W razie pytań służę pomocą.
2015/05/14 18:34 #23786

Uthark

Uthark Avatar

czy ta akcja jest w dalszym ciągu aktualna?
2013/05/05 23:15 #7605

Matołek

Matołek Avatar

www.mmgrudziadz.pl/artykul/zrobimy-rowerowy-prezent-dzieciom

Robert jak zwykle skromny, ale i tak wiadomo, że miał zawał roboty z tymi rowerami - tym większe uznanie :laugh:
2013/04/24 20:08 #7460

wojtino

wojtino Avatar

Ale tylko od święta ;)
2013/04/24 06:59 #7454

Matołek

Matołek Avatar

Dzięki Wojtku, dobry z ciebie człowiek....

....czasami :P

Pozdrawiam :whistle:
2013/04/23 14:14 #7446

wojtino

wojtino Avatar

No i przekazałem rowerek do Straży Miejskiej gdzie po przeglądzie trafi do dzieci z Domu Dziecka w Bąkowie i będzie służył ku radości powszechnej :laugh:
2013/04/21 21:31 #7425

wojtino

wojtino Avatar

Świetny pomysł,moje szczere uznanie.Tak się składa że mam taki rower jest to Jubilat 2, składak w bardzo dobrym stanie trzeba tylko wymienić dętki albo tylko zaworki bo ucieka powietrze i chętnie go przekażę.

Zajmę się tym dopiero we wtorek bo jutro cały dzień pracuję.
2013/04/21 18:27 #7423

Matołek

Matołek Avatar

Akcja: Podaruj dzieciom dwa kółka

Masz w piwnicy, garażu, na strychu sprawny rower, który zapomniał już o swoim właścicielu?

Jesteś człowiekiem o dobrym sercu, któremu nieobojętny jest uśmiech na twarzy dziecka?

Pamiętasz z dzieciństwa, ile radości dawał Ci rower?

Jeśli odpowiedziałeś trzy razy ?tak?, to koniecznie weź udział w akcji, której celem jest sprawienie radości dzieciom z domu dziecka w Bąkowie.

Jak pisze Łukasz na grudziądzkiej MM-ce, jest tam tylko jeden stary rower, który pochodzi z darów otrzymanych 20 lat temu ? umiecie to sobie wyobrazić?

Dzieciństwo bez roweru jakoś nie mieści mi się w głowie. Z własnych doświadczeń i wspomnień wiem, że rower dla dziecka czy nastolatka to klucz do wolności, radości i aktywności. Nie wyobrażam sobie dziś dzieciństwa bez roweru, ale pamiętam, jak trudno go było za moich czasów dostać i chyba żaden prezent nie zrobił i nie zrobi już nigdy na mnie takiego wrażenia, jak właśnie rower.

Ponieważ domu dziecka na zakup choćby używanych rowerów nie stać, kierujemy prośbę do Grudziądzan o udział w akcji, która polega na oddawaniu na potrzeby dzieci swoich sprawnych jednośladów, których już nie potrzebujemy. Używane rowery, oczywiście w dobrym stanie, można oddawać w siedzibie Straży Miejskiej, w godzinach 6-22. Potrzebne są rowery każdego rozmiaru, od małych cztero i trzykołowców do dużych dla młodzieży.

Pomysłodawcą akcji jest Wiceprezydent Marek Sikora. Akcji patronuje Gazeta Pomorska i portal Moje Miasto Grudziądz. Do akcji włączył się także Sklep rowerowy "Trando", który sprawdzi stan techniczny rowerów i dokona koniecznych regulacji i napraw. Włączają się także aktywni rowerzyści rozgłaszając akcję w Internecie i wśród znajomych.

Za udział w akcji serdecznie dziękujemy a w nagrodę zapewniamy uśmiech dzieci radośnie pedałujących po pięknych okolicach Bąkowa.

 odsyłam również do artykułu Łukasza na MMgrudziadz.pl

z rowerowym pozdrowieniem
matołek Smile

Czytaj więcej...
Czas generowania strony: 0.169 s.