Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: w nosie mam normy, wskaźniki i standardy

w nosie mam normy, wskaźniki i standardy 2006/09/02 02:00 #8103

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Dziennik Prezydenta
 
        Poniżej ostatni komentarz Prezydenta Grudziądza w temacie budowy ścieżek rowerowych w naszym mieście. Komentarz pojawił się w dniu dzisiejszym na stronie internetowej Pana Andrzeja Wiśniewskiego, tuż po wczorajszym opublikowaniu przez Gazetę Pomorską, niezbyt pochlebnego artykułu na temat tego, co popularnie nasze władze nazywają "budowaniem ścieżek rowerowych":
 
2 września 2006 roku
 
Rajd. Lubię te rajdy. Lubię, bo lubię rower. I moja córka lubi i to dla niej maluję te niespełniające unijnych norm ścieżki, bo chcę, żeby mogła przejechać bezpiecznie do każdego miejsca w tym mieście. Dla niej i dla wszystkich dzieciaków, którzy chcą jeździć rowerami. I wiecie, co? Właściwie w nosie mam normy, wskaźniki i standardy. Owszem, również buduję ścieżki i nie ma dziś w Grudziądzu nowej czy remontowanej drogi bez ścieżki rowerowej. Powstały kilometry nowych ścieżek i pieszo- rowerowych traktów. Ale tam gdzie to tylko możliwe ścieżki maluję, bo tak robią na całym świecie. Stróże norm, najczęściej niczego w swoim życiu nie osiągnęli. Mądrzyli się i na tym się kończyło. Nie normy się liczą Panowie, a życie. Dlatego cieszę się na dzisiejszy rajd. A życie jest piękne...
 
Właściwie w nosie mam normy, wskaźniki i standardy - czyli "mam w nosie polskie prawo". Brawo - słowa godne prezydenta. Realizację tej myśli trudno w Grudziądzu przeoczyć - wystarczy udać się na przejażdżkę grudziądzkimi ścieżkami rowerowymi...
 
Czytaj więcej...
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Czas generowania strony: 0.146 s.