Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Pola jak malowane

Pola jak malowane 2013/08/24 20:03 #10312

  • lida1
  • lida1 Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 24
  • Otrzymane podziękowania: 2
  • Oklaski: 0
Dziś przejechałam trasę. Pięknie !!!!!!!! Pola jak w tytule nic dodać nic ująć. Bedę tu wracać :)

Pola jak malowane 2013/06/13 07:23 #8701

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4971
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56

Pola jak malowane

            Pogoda dopisuje, więc ostatnio siedzę albo w pracy, albo na rowerze. Na opisy znajduję jedynie chwile. Korzystając z jednej z nich, chciałbym do naszej bazy trasowych propozycji dorzucić jedną z moich ulubionych. Co jest celem? - pola rolnicze, ale nie jakieś zwykłe, lecz układające się w ciekawe pagórkowate krajobrazy, które aż po horyzont można chłonąć z dość wysokiego wzniesienia. Jeśli ktoś lubi takie widoki i zapach późnowiosennych zbóż, koniecznie musi się tam czym prędzej wybrać.

 Opis celu:

Turznice - tu zaczyna się dość stromym podjazdem Wysoczyzna Chełmińska, zwana również Pojezierzem Chełmińskim. To, co zobaczymy przed sobą po dotarciu na szczyt wzniesienia jest efektem działalności ostatniego zlodowacenia, zwanego bałtyckim. Ujrzymy więc falistą wysoczyznę morenową, którą rolnicy obsiewają różnymi gatunkami zbóż, czyniąc krajobraz niczym na pogórzu. Po drodze na szczyt znajduje się również punkt widokowy, z którego podziwiać można szerokie widoki niemal na wszystkie strony, w tym również na Grudziądz.

Miłośnicy terenowej jazdy również powinni znaleźć całkiem miły smaczek, bo w niektórych miejscach grawitacja trudna jest do poskromienia, a droga daje rowerom niezły wyciskSurprised

No to rowerujemy

Czytaj więcej...
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:
Czas generowania strony: 0.160 s.