Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Krawężniki do likwidacji

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Krawężniki do likwidacji

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/06/30 12:12 #9207

Hardy

Hardy Avatar

Kurde, ale świetna ścieżka rowerowa w lesie :laugh: Jednak można? Można! Trzeba tylko chcieć - ze strony urzędników oczywiście :)
2013/06/30 09:52 #9192

Matołek

Matołek Avatar

Okolice Wejherowa są super na rower a taka ścieżka i w takich okolicznościach to marzenie rowerzysty :) Jak widać można :)

Pozdrawiam :woohoo:
2013/06/29 16:17 #9171

Łukasz

Łukasz Avatar



Tak dla informacji naszej braci.....
a jednak można... Wejherowo.
Chyba najładniejsza ścieżka rowerowa jaką widziałem, wije się pięknie w górę. Zjazdy muszą być cudowne.
Załączniki:
2013/04/12 12:07 #7280

Matołek

Matołek Avatar

Dzięki za odzew. Postulat oczywiście arcysłuszny :)

Spojrzałem kilka postów niżej, gdzie wklejałem jakiś czas temu listę wysłaną do Ratusza i zobaczyłem, że po modernizacji strony trochę rozwaliło link. Poprawiłem i możesz zobaczyć punkt 30 :)

Pozdrawiam i witam na forum :silly:
2013/04/12 11:55 #7279

roczyn

roczyn Avatar

Witam!!
Ja w kontekście Krawężników. Nie wiem może nie doczytałem na forum ale chciałem zgłosić swój postulat o likwidacje krawężników.
Jadąc całkiem nie dawno ulicą Łyskowskiego zaobserwowałem według mnie bez sensowne zakończenia ścieżek przy ulicach prostopadłych łączących się z ul. Łyskowskiego. Nie ułatwia to jazdy tym bardziej jadąc rowerem szosowym. A na tej ulicy jest zakaz poruszania się jezdnią.
2013/03/12 21:56 #6945

piowini

piowini Avatar

W pozytywnym. Podał jako przykład, że jest łączność ze społeczeństwem, bieżąca konsultacja ze środowiskiem, ja to zrozumiałem ,że była to odpowiedź na pytanie, w którym zarzucano opieszałość UM w otworzeniu strony linku czy też portalu gdzie można takie sprawy zgłaszać. Ja żadnej złośliwości czy też niechęci lub innego drugiego dna w tym nie dostrzegłem. Mało tego uważam, że wszystkie nasze działania są odbierane pozytywnie. Może odzew nie będzie taki jakiego sobie byśmy życzyli, pewnie różowo nie będzie, ale podobno nie od razu Kraków zbudowano.
Mało tego - w wypowiedziach Prezydenta R. Malinowskiego były wyraźne echa naszego spotkania, prawie że z przytoczeniem naszych niektórych propozycji - wg. mnie również w pozytywnym kontekście.
2013/03/12 21:32 #6944

Matołek

Matołek Avatar

Mam nadzieję, że w jakimś pozytywnym kontekście :P
2013/03/12 21:26 #6943

slimak

slimak Avatar

Co ciekawe, dzisiaj M. Sikora pokazał tą listę na spotkaniu z mieszkańcami w odpowiedzi na któreś pytanie.
2013/03/12 21:25 #6942

Matołek

Matołek Avatar

A czy jest z tym jakiś problem, żeby do tej listy, dołączyć następną?

Oczywiście nadal proszę o propozycje, co ułatwi tworzenie następnej listy :)

I jeszcze jedno - lista została wysłana w uzgodnionym terminie, teraz kolej na ruch władz. Znając rzeczywistość spodziewam się, że jeśli coś w tym temacie ruszy, to będzie to szło małymi kroczkami.

Pozdrawiam :silly:
2013/03/12 20:43 #6941

Piotruss

Piotruss Avatar

\"Rozumiem, że lista nie przypadła Ci do gustu,.....\" a co ja mam do tej listy... na pewno jak by była pogoda <taka słoneczna jaka była tydzień temu> to na pewno dołączył się ze swoimi krawężnikami do poprawki.
2013/03/12 20:40 #6940

Piotruss

Piotruss Avatar

późno społeczeństwo rowerowe dostało informacje że zbierane są podpowiedzi krawężników do poprawki :P śniegu nie było...na pewno każdy by wsiadł na rower przy słonecznej pogodzie jaka ostatnio dopisywała i sprawdzili gdzie są krawężnik do obniżenia :P pozdrawiam
2013/03/12 17:17 #6939

Matołek

Matołek Avatar

Piotruss napisał:
ja o tych krawężnikach słyszałem ponad 2 tygodnie temu... śniegi mamy od niedzieli...
... a ja miesiąc...

Rozumiem, że lista nie przypadła Ci do gustu, więc proszę o uszczegółowienie, czego zabrakło na mojej liście: pozycji, precyzji opisu czy jeszcze czegoś innego :unsure:
2013/03/12 11:57 #6938

iceman150

iceman150 Avatar

Ale wyłapanie wszystkich nieprawidłowości zajmuje nieco czasu. A po za tym nie każdy o tym wie od 2 tygodni :P, także zapis jak najbardziej się przyda.
2013/03/12 09:51 #6937

Piotruss

Piotruss Avatar

cytat\"Powyższa lista nie jest kompletna i zostanie uzupełniona, kiedy ustąpią śniegi.\"

ja o tych krawężnikach słyszałem ponad 2 tygodnie temu... śniegi mamy od niedzieli...
2013/03/11 23:16 #6936

iceman150

iceman150 Avatar

Ten wyjazd przy ZDM to będzie od strony ul. Solidarności a nie Hallera.
Czas generowania strony: 0.316 s.