Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Wiślana Trasa Rowerowa

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Wiślana Trasa Rowerowa

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2014/08/12 10:37 #17875

Matołek

Matołek Avatar

MARCINHD napisał:
a mnie nortuje cały czas temat zabezpieczenia zbocza skarpy wiślanej.....czy zmieszczą się w tym miejscu wskazanym na zdjęciu barierki? :)

Z zachowaniem wymaganej i zalecanej skrajni oczywiście :)
2014/08/12 10:24 #17874

MARCINHD

MARCINHD Avatar

a mnie nortuje cały czas temat zabezpieczenia zbocza skarpy wiślanej.....czy zmieszczą się w tym miejscu wskazanym na zdjęciu barierki? :)
2014/08/12 09:53 #17873

Red

Red Avatar

Zakończono asfaltowanie WTR.
grudziadz.pl/pl/news/content/6580
2014/08/01 13:32 #17611

j23

j23 Avatar

Krzyś napisał:
Z tym drutem kolczastym na płocie z siatki /fotka trzecia z góry/ to kilka przepisów zostało złamanych!!!
Jadący wysoki rowerzysta to zostawi skalp na tych drutach, a jak stanie na pedały to szkoda mówić !!!
Może chcą nas zmusić do jeżdżenia w hełmach wojskowych zamiast kasków rowerowych.
:evil:

Załączniki:
2014/08/01 13:20 #17609

slimak

slimak Avatar

Problem w tym, że chyba tylko część tego ogrodzenia należy do wojska, a pozostały teren został sprywatyzowany. Jednakże nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zapytać miasto o te chaszcze, a wojsko (np. dowódca garnizonu i Rejonowy Zarząd Infrastruktury w Bydgoszczy) o płot.
2014/08/01 08:07 #17600

Krzyś

Krzyś Avatar

Z tym drutem kolczastym na płocie z siatki /fotka trzecia z góry/ to kilka przepisów zostało złamanych!!!
Nie wolno w żadnym wypadku wystawiać pochylonych drutów kolczastych /nawet bez nich/ i jakichkolwiek elementów na zewnątrz posesji = działki !!!
Jadący wysoki rowerzysta to zostawi skalp na tych drutach, a jak stanie na pedały to szkoda mówić !!!
2014/08/01 07:51 #17598

slimak

slimak Avatar

Jeszcze nieskończona, ale już zapowiada się kilka mankamentów.

Z jednej strony drogi wyczyszczona ziemia i wysypana kora, a z drugiej przy płocie haszcze wchodzące na drogę i drut kolczasty zawieszony dużo poniżej przepisowych 2 metrów.




WTF? Co to ma być?


Wjeżdżając na ten odcinek prawie mnie rozjechał jeden kierowca, który pędził po DDR aż do początku asfaltu. Przydałoby się kilka słupków.


Czas generowania strony: 0.472 s.