Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Kto odpowiada za sprzątanie DDR?

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Kto odpowiada za sprzątanie DDR?

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2019/03/26 05:43 #31912

MARCINHD

MARCINHD Avatar

skenay .....w temacie załatwienia sprawy.... z ZDM po 8 dniach od zgłoszenia, zostałem poinformowany listownie o przekazaniu sprawy do firmy sprzątającej..... czekamy dalej ;)
2019/03/13 08:41 #31823

Matołek

Matołek Avatar

MARCINHD napisał:
tel do kontaktu w ZDM: 56 66 30 816

Powiadomiłem o szkłach na WTR i przy okazji na plantach, bo codziennie tam przejeżdżam przez szkła. Zobaczymy skuteczność.

Przy okazji dowiedziałem się, że do końca marca 2019 utrzymaniem czystości dróg zajmuje się firma Freeway Service - www.freewayservice.pl a po tym terminie ZDM będzie sprzątać we własnym zakresie, czyli wysyłać grupę zatrudnioną przez Urząd Pracy.

Jakby co, to możecie zgłaszać szkła sami, albo pisać do nas. Umówiłem się z panią na kontakt mailowy.

Pozdrower :)
2019/03/12 02:11 #31819

skenay

skenay Avatar

Ja lubię jeździć DDR przy błoniach do cytadeli i latem często można spotkać tam sporo rozbitego szkła. Myślałem, że warto byłoby wozić ze sobą zmiotkę i szufelkę ale doszedłem do wniosku, że kilka zerwanych gałązek równie dobrze i szybko pozwala pozbyć się szkła z nawierzchni.

powodzenia w odzyskaniu pieniędzy ;d informuj na bieżąco jak sprawa sie toczy B)
2019/03/11 20:53 #31818

MARCINHD

MARCINHD Avatar

wypełniasz dokumenty na miejscu i czekasz na orzecznika.... co dalej nie wiem... ja byłem dzisiaj po 7 rano ... procedura rozpoczęta..... a co do tłuczki szklanej
Tomek to składaj ;) Można zobaczyć czy Pani mówiła prawdę ;) ale myślę że tak :)
2019/03/11 13:01 #31814

skenay

skenay Avatar

i tam wszystko na miejscu jest do załatwienia

oddają hajs za oponę? równowartość nowej? wymagają paragon jakiś starej opony czy cos?
2019/03/11 09:48 #31811

Matołek

Matołek Avatar

No to może sprawdźmy skuteczność tego kontaktu :woohoo: To jak? Zgłaszasz Marcinie, czy ja mam zgłosić? :)
Wojciech Paluch napisał:
Na nadwiślańskiej ścieżce pieszo-rowerowej na serpentynie w okolicach ul. Wędkarskiej w wielu miejscach leży cała masa szkła, uważajcie. Prawdopodobnie ostatnia wichura ujawniła zawartość zboczy wzdłuż ścieżki


Załączniki:
2019/03/11 08:51 #31810

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Dobra sprawa załatwiona.... już nie będę dociekał co za osoba w ZDM stwierdziła że nie wie kto to załatwia :)

A teraz do Celu:
jeżeli potnie ktoś opony w rowerku na DDR na terenie Grudziądza, wystarczy udać się do ZDM na ul, Waryńskiego 3-cie piętro, pokój 305 do Pani Litwinienko i tam wszystko na miejscu jest do załatwienia. Także tam można zgłaszać DDR do sprzątnięcia, pani natychmiast wysyła ekipę- tak przynajmniej powiedziała.

tel do kontaktu w ZDM: 56 66 30 816


pozdrower
2019/03/10 10:00 #31807

MARCINHD

MARCINHD Avatar

i tu rozczaruję Ciebie ICE ;) nie udzieliła mi Pani informacji telefonicznie kto odpowiada za DDR w Grudziądzu....dzwoniłem w piątek
:)
przed chwilą otrzymałem info że PUM..... dzięki.... już naskrobałem e-maila z zapytaniem do nich ;)
2019/03/10 09:24 #31806

iceman150

iceman150 Avatar

W dzisiejszych czasach chyba nie trudno zgłosić sprawę do ZDM jeśli okażą się nieodpowiednia instytucja skierują sprawę dalej.
Troszkę samodzielności :-)
2019/03/10 08:55 #31805

MARCINHD

MARCINHD Avatar

AAAAAAAAAAAA to dzięki Tomaszu ;) będę czekał na info....
2019/03/10 08:47 #31804

Matołek

Matołek Avatar

Cisza oznacza, że od ręki Ci tego nie sprawdzę. Niebawem będę w ZDM-ie, to się dowiem :)
2019/03/10 08:45 #31803

MARCINHD

MARCINHD Avatar

czyli sądząc po ciszy na forum mam rozumieć że nikt nie odpowiada za utrzymanie DDR w Grudziądzu?
hmmmmm a to ciekawe ;)
2019/03/08 15:13 #31791

MARCINHD

MARCINHD Avatar

Witam
jak w temacie..... może wiecie do kogo się udać z rozciętą oponą po najechaniu na szkło znajdujące się na DDR? byłem z oponą w wulkanizacji..... ale mówią że nie skleją nawet na gorąco rozcięcia czołowo-bocznego na długości ponad 5 cm.... dlatego pytam.... czy ktoś zgłaszał taką sprawę?, a jeżeli tak do do kogo???
Czas generowania strony: 0.178 s.