Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 14 .01. 2018 - Rowerowa kwesta dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 14 .01. 2018 - Rowerowa kwesta dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2018/01/16 15:39 #30803

Horda

Horda Avatar

Dzięki za wspaniałą atmosferę, że mogłem pomóc i za pierwsze kilometry w tym roku (...i w ogóle pierwsze od bardzo długiego czasu). Pomimo mrozu świetnie się bawiłem. A zebrana kwota... na mnie robi wrażenie.

Do zobaczenia na dwóch kółkach.
Siema
2018/01/15 16:36 #30801

krzys80

krzys80 Avatar

Satysfakcja jest :) i to duża. Dziękujemy wszystkim darczyńcom w imieniu potrzebujących!!! Miło było jeszcze i w taki sposób się przyłączyć :)

A tak na marginesie znów udało Nam się więcej zebrać niż sąsiadom z Rowerowego Torunia u nich "70 rowerzystek i rowerzystów. Zebraliśmy dla WOŚP i WOŚP Sztab Toruń 1649,32 złote + 5 euro!"

Sie ma!!!
2018/01/14 22:27 #30798

Monika

Monika Avatar

Stowarzyszenie Rowerowy Grudziądz oraz grudziądzcy rowerzyści po raz trzeci włączyli się w akcję Wielkiej Orkiestry. Kwesta na rowerach z muzyczną Balbiną przyciągała uwagę mieszkańców naszego miasta.

Wszystko się udało dzięki Wam, drodzy rowerzyści. Pomimo odczuwalnego zimna, dzielna ekipa rowerowa przemieszczała się z niewielką prędkością, ale z uśmiechami na twarzach i radością w sercach.

Wielkie, ogromne podziękowania dla Was za to, że chciało Wam się wyjść z domu i wsiąść na rower, aby wspomóc swoją obecnością oraz datkami tak szczytny cel, wspomóc maluchy, które będą potrzebować orkiestrowego sprzętu ratującego ich życie.

Oczywiście ogromne podziękowania dla wszystkich Grudziądzan o wielkich sercach, którzy hojnie dorzucali się do naszej puszki, a także wspierali nas dobrym słowem i uśmiechem.

Uwaga! Uwaga! Dzięki rowerowym wolontariuszom oraz mieszkańcom Grudziądza udało się pobić rekord w porównaniu do poprzednich zbiórek :whistle:

Zebraliśmy aż ... 1692,67 zł :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Możemy być z siebie naprawdę dumni. Mam nadzieję, że odczuwacie dużą satysfakcję, tak jak ja, bo było warto :ok:

Dzisiejsi rowerowi wolontariusze WOŚP:

:) Dominika
:) Meg
:) Kasia
:) Andrzej (adi321)
:) Horda
:) Krzysztof W
:) Krzyś80
:) Matołek
:) i ja

Dodatkowe podziękowania dla Davisa za przybycie na zbiórkę, pamiątkowe fotki i wsparcie finansowe orkiestry :ok:

Również wyrazy uznania dla Dominiki i Andrzeja, którzy przybyli z Szynycha, aby grać razem z nami. Dziękujemy :)

Dziękuję w imieniu własnym, Stowarzyszenia Rowerowy Grudziądz oraz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

z serdecznymi pozdrowieniami :kiss:

Monika
2018/01/14 17:56 #30796

Davis

Davis Avatar

Nasza niezastąpiona ekipa WOŚP :ok:



Załączniki:
2018/01/14 10:03 #30794

Monika

Monika Avatar

Od 11.00 gramy z Wielką Orkiestrą !!! :woohoo:

Zapraszamy wszystkich niezdecydowanych. Ubierzcie się ciepło :)

Do zobaczenia przy ławeczkach koło Mariny :)
2018/01/11 09:35 #30792

Horda

Horda Avatar

Rowerowa ekipa WOŚP:

1) Monika
2) Matołek
3) Krzys80
4) Kasia
5) Horda
2018/01/11 07:53 #30791

Kasia

Kasia Avatar

Rowerowa ekipa WOŚP:

1) Monika
2) Matołek
3) Krzys80
4) Kasia
2018/01/10 18:40 #30789

krzys80

krzys80 Avatar

Rowerowa ekipa WOŚP:

1) Monika
2) Matołek
3) Krzys80
4)
2018/01/09 21:42 #30786

Monika

Monika Avatar

Od wczoraj jestem już w posiadaniu identyfikatora wolontariusza i puszki oraz dużej ilości serduszek :woohoo:
Zapraszamy na wspólne kwestowanie na rowerach i przy muzyce :) Zbieramy ekipę :ok:


Rowerowa ekipa WOŚP:

1) Monika
2) Matołek
3)
2018/01/06 19:34 #30780

Monika

Monika Avatar

Już po raz trzeci chcemy dołożyć małą cegiełkę od grudziądzkich rowerzystów, aby wesprzeć działania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

26 Finał Orkiestry już w następną niedzielę. Tegoroczna zbiórka przeznaczona będzie dla wyrównania szans w leczeniu noworodków.

Zapraszamy wszystkich chętnych rowerzystów do udziału w akcji.

Możecie pomóc poprzez:
:) udział we wspólnym przejeździe po mieście i zbiórce datek do naszej puszki,
:) dorzucenie się do wspólnej puszki,
:) wsparcie swoim towarzystwem chociaż na miejscu zbiórki.

Ruszamy o godzinie 11.00 z Mariny (ławeczki). Liczymy na Waszą pomoc :woohoo:


Załączniki:
Czas generowania strony: 0.156 s.