Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: 6 lipca 2019 Iglotex III MTB Dzikim Śladem - Skórcz

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: 6 lipca 2019 Iglotex III MTB Dzikim Śladem - Skórcz

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2019/07/13 20:27 #32467

Marcinelli

Marcinelli Avatar

Brawo walka do końca ogromne brawa
2019/07/13 13:34 #32464

iceman150

iceman150 Avatar

Małe podsumowanie startu:

Na miejscu spotkałem kilku znajomych z Grudziądza i Nowego. Po złożeniu roweru ruszyłem na mały rozruch. Czułem się bardzo ociężały i wręcz brakło sił, no ale jakoś trzeba wystartować. Ku mojemu zaskoczeniu po sygnale startu sił jakby przybyło. Jechało się całkiem przyjemnie i zyskiwałem kolejne pozycje. Byłem myślę już w połowie stawki (startowałem z tyłów), kiedy na 9km stało się.... strzelił łańcuch, zjechałem na bok myśląc początkowo, że tylko strzelił. Niestety szybka diagnoza (rozgięte ogniwo) więc niemożliwe do naprawienia tym bardziej, że nie mialem przy sobie narzędzi. Postanowiłem się nie poddawać i pozostałe 18km pokonałem biegnąc z rowerem, odpychając się jak na hulajnodze czy też zjeżdżając z górek.
Najlepsze jest to, że bardzo długo broniłem się przed wyprzedzeniem przez wszystkich zawodników. Ostatnia zawodniczka wyprzedziła mnie dopiero na niespełna 5km do mety.
Kawałek skorzystałem z pomocy quada, który podholował mnie bliżej mety. Ostatecznie wpadłem na stadion przy sporym wiwacie wraz z zawodniczką, która mnie wyprzedziła jako ostatnia i wspólnie przecięliśmy linię mety.

Przyznam szczerze, że będą ostatnim odebrałem większe gratulacje niż kiedykolwiek bardzo sympatyczne podejście organizatorów i innych zawodników. Impreza jak zwykle na plus.

Pierwszy raz dojechałem jako ostatni na metę, także spokojnie mogę kończyć karierę. ;)












No i dowód, że MTB to nie pączki z masłem nawet na tych łatwych trasach czychają niespodzianki:

Załączniki:
2019/07/04 12:44 #32429

iceman150

iceman150 Avatar

Szybkiego powrotu do zdrowia.
2019/07/03 23:11 #32428

Marcinelli

Marcinelli Avatar

Niestety nie będę mimo zapisu i opłaty, mała kontuzja pleców. Muszę odpuścić

POWODZENIA!!!!
2019/07/02 21:03 #32426

iceman150

iceman150 Avatar

W najbliższą sobotę w Skórczu odbywa się bardzo fajny maraton. Trasa raczej szybka i łatwa (taka była podczas pierwszej edycji).
Impreza godna polecenia, tego samego dnia odbywa się tam także bieg oraz nordic walking także cały czas coś się dzieje. Pierwsza edycja była naprawdę genialnie przygotowana, doskonałe miasteczko zawodów, kamera live na trasie.

Co prawda zapisy internetowe są zakończone, ale można zapisać się na miejscu.

Ktoś jeszcze się wybiera? Ja jadę dla czystej przyjemności i chęci spędzenia fajnie czasu.
Czas generowania strony: 0.199 s.