Rowerowa moc po raz drugi

Rowerowa moc po raz drugi

 
            Kolejna Grudziądzka Masa Krytyczna zakończyła się sukcesem i to dzięki Wam Szanowni Rowerzyści. Jestem szczęśliwy i dumny, że mogłem z Wami kolejny raz przejechać przez nasze miasto, demonstrując naszą siłę. Myślę, że nasz cel został znowu osiągnięty -  pokazaliśmy się władzom, urzędnikom i mieszkańcom, zademonstrowaliśmy też swoje potrzeby. Teraz trzeba kontynuować rozmowy, planować działania i dopominać się o realizację tego, co nam się słusznie należy. Trzeba też uczestniczyć w kolejnych przejazdach, a najbliższy już 27 lipca. Tak więc do zobaczenia zwyczajowo o 18.00 pod Ratuszem
 
W tym miejscu pragnę po raz kolejny podziękować wszystkim uczestnikom, za podjęcie wyzwania i stworzenie miłej atmosfery przejazdu, wszystkim przedstawicielom Grudziądzkich Mediów za pomoc w rozpowszechnieniu naszej akcji i nagłośnieniu poruszanych problemów, oraz Grudziądzkiej Policji, która zadbała o nasz sprawny i bezpieczny przejazd.
Mam też nadzieję, że wybaczycie nam wszystkie niedociągnięcia mając na uwadze, że działamy spontanicznie, a publiczne wystąpienia nie przychodzą nam łatwo.
 
Zaglądajcie na naszą stronę, piszcie, komentujcie, proponujcie. Będziemy Was informować o wszystkim, co uda nam się wywalczyć. Może już niedługo wspólnie zmienimy Rowerowy Grudziądz na lepsze.

 
z rowerowym pozdrowieniem
matołek