Czas na Radzyń, czyli miejski rajd rowerowy do radzyńskiego zamku ((o:

Czas na Radzyń 
czyli miejski rajd rowerowy do radzyńskiego zamku ((o:

         Kolejną okazję do spotkania się w większym gronie rowerzystek i rowerzystów zafunduje nam nasz MORiW już jutroWink W programie jak zawsze przyjemna przejażdżka w solidnej obstawie, buszowanie po zamku, ciepły poczęstunek i jak zawsze sporo frajdy i optymizmu

Od Organizatorów:

Serdecznie zapraszamy na drugi w tym sezonie rajd rowerowy. 19 kwietnia (niedziela) odwiedzimy zamek krzyżacki w Radzyniu Chełmińskim, oglądając po drodze takie perełki, jak dwory w Maruszy i Dębieńcu. Trasa liczy 36 km, w tym zarówno drogami dla rowerów, asfaltami i doskonałej jak i fatalnej nawierzchni oraz w znacznej części drogami o słabej nawierzchni asfaltowej oraz szutrowymi i gruntowymi.

Trasa: Rondo Skalskiego - Warszawska - Kobylanka - Marusza - Skarszewy - Plemięta - Wiktorowo - Kneblowo - Radzyń Chełmiński - Kneblowo - Zielnowo - Dębieniec - Turznice - Piaski - Linarczyk - rondo Skalskiego na os. Lotnisko.

Zbiórka uczestników i zapisy na rajd w niedzielę, 19 kwietnia od godz. 9:30 przy rondzie Skalskiego na os. Lotnisko. Wyjazd w trasę o godz. 10:00. Ciepły posiłek około godz. 12:30 na zamku w Radzyniu Chełmińskim. Zakończenie imprezy o 16:00 przy rondzie Skalskiego na os. Lotnisko. Wpisowe: 6 złotych.

Źródło: www.it.gdz.pl

 

z rowerowym pozdrowieniem
matołek

Zaloguj się aby skomentować
Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 336 ).