Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: Szwecja na rowerze???Nie taka niemozliwa jak wam sie wydaje:)

Szwecja na rowerze???Nie taka niemozliwa jak wam sie wydaje:) 2013/05/30 22:28 #8072

  • aja
  • aja Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 222
  • Otrzymane podziękowania: 135
  • Oklaski: 0
Mnie, po pobycie na Bornholmie, ciągnie do wysp na Bałtyku. Skoro mowa o Szwecji - taka na przykład Gotlandia wygląda zachęcająco. Tak sobie tylko marzę ...

podroze.gazeta.pl/podroze/56,114158,9980254,Gotlandia,,4.html

Szwecja na rowerze???Nie taka niemozliwa jak wam sie wydaje:) 2013/05/30 08:34 #8052

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Jakbyś Bartku jechał kiedyś na więcej niż weekend, to daj cynk, chętnie się przyłączę, jeśli będę czasem dysponował :)
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

Szwecja na rowerze???Nie taka niemozliwa jak wam sie wydaje:) 2013/05/11 11:51 #7689

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Doskonale Cie rozumiem - sam chetnie bym wypadl z namiotem na jakis tydzien.Ale nie kazdy ma tyle czasu:/Dlatego jak beda chetni to wroce do tematu. Mnie interesuje koncowka lipca - poczatek sierpnia - stosowne ogloszenie dam tydzien przed i zobaczymy - moze ktos sie podlaczy:) Sama podroz promem jest juz frajda a na pokladzie tez idzie sie niezle zabawic.Samego rowerowania za duzo nie bedzie - a napewno nie tyle ile bym chcial - ale mysle ,ze bedzie warto:)
Amor patriae nostra lex

Szwecja na rowerze???Nie taka niemozliwa jak wam sie wydaje:) 2013/05/11 00:16 #7678

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Powiem szczerze, że nie opłaca mi się na sam weekend w takim rozumieniu, jak napisał Maku i zapewniam, że wcale nie chodzi o finanse. Piszę o kalkulacji czas podróży/czas pobytu plus wszystkie dolegliwości związane z bujaniem na promie :P Trzeba dojechać na prom, potem podróż promem, która trwa ponad 12 godzin w jedną stronę.

A więc:
- piątek zaraz po robocie trzeba grzać do Gdyni na wieczorny prom, by w sobotę rano zlądować w Szwecji.
- w niedzielę rano trzeba wsiąść na prom, by późnym wieczorem dotrzeć do Gdyni.
- na rowerowanie zostaje jedynie sobota i można myśleć jedynie o jakimś kółeczku, bo trzeba w sobotę wieczorem zlądować blisko portu.

Nieopłacalne, więc jeśli miałbym się pokusić, to muszę mieć co najmniej tydzień wolnego.

A na weekend, to chętnie nad nasze, polskie morze :laugh:

Pozdr :)
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

Szwecja na rowerze???Nie taka niemozliwa jak wam sie wydaje:) 2013/05/10 15:00 #7671

  • wróbel
  • wróbel Avatar
  • Wylogowany
  • Zaglądacz
  • Posty: 57
  • Oklaski: 0
We wtorek właśnie wróciłem z rowerowego potopu organizowanego przez AZS Gdańsk i Stene. Gorąco polecam taki wyjazd bo poza pięknymi widokami można doświadczyć prawdziwego traktowania rowerzysty :)

Szwecja na rowerze???Nie taka niemozliwa jak wam sie wydaje:) 2013/05/10 12:53 #7669

  • maku
  • maku Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 241
  • Otrzymane podziękowania: 63
  • Oklaski: 3
Ciekawa propozycja. Pisząc weekend macie na myśli od piątku rana do niedzieli czy sobotę i niedzielę ? Również się poważnie zastanawiam.
This is a war, and we are soldiers ! Death can come for us at any time... In any place

Szwecja na rowerze???Nie taka niemozliwa jak wam sie wydaje:) 2013/05/10 11:23 #7668

  • Davis
  • Davis Avatar
  • Wylogowany
  • Admin
  • Salsa - adventure by bike
  • Posty: 627
  • Otrzymane podziękowania: 1218
  • Oklaski: 11
Zauważcie, że jest napisane:
obowiązuje różna cena
osoby od pierwszej do czwartej, cena od 299zł na osobę,
osoby od piątej do dwunastej, cena od 149zł na osobę;
czyli w miarę tanio wychodzi przy pełnym składzie 12 osób, wówczas na osobę 199zł, każda osoba mniej zwiększa koszty...
Jeśli na weekend i bez tobołów to możesz na mnie liczyć.
"Dopóki nie skorzys­tałem z In­terne­tu, nie wie­działem, że na świecie jest ty­lu idiotów" - S.Lem

Szwecja na rowerze???Nie taka niemozliwa jak wam sie wydaje:) 2013/05/10 10:02 #7666

  • krzys80
  • krzys80 Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 800
  • Otrzymane podziękowania: 567
  • Oklaski: 9
Szwecja to taki mój następny cel, takie małe marzenie :) Gdyby znaleźli się chętni i dogadamy się czasowo, z wielką ochotą się wybiorę!!!
Najpewniej, najszybciej i najprzyjemniej. TYLKO ROWEREM

Szwecja na rowerze???Nie taka niemozliwa jak wam sie wydaje:) 2013/05/10 09:15 #7665

  • Matołek
  • Matołek Avatar
  • Wylogowany
  • Arcyklista
  • rowerzysta - turysta ((o:
  • Posty: 4975
  • Otrzymane podziękowania: 3794
  • Oklaski: 56
Oj kusisz Panie, kusisz... :whistle:
Mój rower napędza piękna przyroda :silly:

Szwecja na rowerze???Nie taka niemozliwa jak wam sie wydaje:) 2013/05/09 21:49 #7663

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Siemano

Wpadlo mi w rece cos takiego ostatnio

www.stenaline.pl/promy/rejsy/szwecja-na-rowerze/

i jestem nawet gotow sie wybrac - Szwecje odwiedzalem samochodem i musze przyznac ,ze maja gdzie pojezdzic rowerem. Cena tez nie taka wygorowana. Przejrzyjcie linka i byc moze beda chetni na jakis weekend:)

Fajna alternatywa na weekend:)
Amor patriae nostra lex
Czas generowania strony: 0.183 s.