Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 31 marca 2015 roku - Nieźle wieje, ruszamy na szukanie dobrych wiatrów

31 marca 2015 roku - Nieźle wieje, ruszamy na szukanie dobrych wiatrów 2015/04/01 10:37 #22515

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Byłem z wami sercem :) Za kazdym razem jak wychodzilem wczoraj na dwor nie moglem wyjsc z podziwu co to za czuby sie wybrali na rower w taka pogode :evil:
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, sldtwa

31 marca 2015 roku - Nieźle wieje, ruszamy na szukanie dobrych wiatrów 2015/03/31 20:27 #22509

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
No... tylko na chwile spuścić Was z oka i ...od razu Zepsuliście pogodę :woohoo: A tak naprawdę zabrakło odrobiny rozsądku ale co tam poszaleć też trzeba. Gdybym się wyrobił z moimi porannymi sprawami,poszalałbym z Wami.

Szacuuuuuun za desperację i wytrwałość :)

P.S.
Jak patrzę na swój grafik zadań i obowiązków to do świąt trudno będzie się wyrwać na dłużej jak dwie trzy godziny :( Moja ślubna mi nie odpuści
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, sldtwa

31 marca 2015 roku - Nieźle wieje, ruszamy na szukanie dobrych wiatrów 2015/03/31 20:25 #22508

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Wiosennie nastawieni obawialiśmy się może trochę zbyt porywistych podmuchów, ale żeby śniegiem chlastało po twarzach - tego się nie spodziewaliśmy. Najpierw delikatnie przemoczyła nas mżawka, potem po prostu zaczęło padać, a na koniec gwałtowny spadek temperatury i śnieżyca odebrały nam chęć zrealizowania dzisiejszych planów. Dawno nie jechałem z kompresem nie napiszę na czym, a ponieważ zagrożenie maceracją stawało się coraz bardziej realne, ciepła arriva musiała podsumować nasz dzisiejszy wypadzik. Ale to nic nie znaczy - może nie w środę (kierownik coś nadzwyczaj szybko się regeneruje :woohoo:) , ale w czwartek, zgłaszam kolejną gotowość do popełnienia jakiejś ciekawej waryjacji.
Za tę wiadomość podziękował(a): wojtino, sldtwa, MARCINHD

31 marca 2015 roku - Nieźle wieje, ruszamy na szukanie dobrych wiatrów 2015/03/31 19:59 #22507

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
jesteście prawdziwymi Harpaganami :) śledziłem Was po śladzie Pieterkowego endo :) ale kiedy zobaczyłem zdjęcie w opisie Kierownika trasy ..... mina Pieterka mówi wszystko o pogodzie :D szacun wielki dla Was :D
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): wojtino, pieter, sldtwa

31 marca 2015 roku - Nieźle wieje, ruszamy na szukanie dobrych wiatrów 2015/03/31 17:34 #22506

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
No!!! Cali i zdrowi dotarlismy do domu po pogodowym horrorze, jaki zafundowały nam dziś Bory.
Początek był nawet obiecujący, choć na Marinie stawiło się tylko dwóch uczestników:

Pieter i
sldtwa


Zimno (ok. 5-6 st.), ale bez deszczu i z wiatrem zdecydowanie mniej nachalnym niż wczoraj. Sprawnie i szybko do Buśni, Pięćmorgów i Lipinek.
Pierwsze złego początki właśnie tam się zaczęły, pod spółdzielnią w Lipinkach.
Najpierw męcząca mżawka, potem deszczyk.
Jeszcze na nowym porządnym parkingu przy skrzyżowaniu było nieźle, choć temperatura spadła gwałtownie do 1 st.
Horror zaczął się natychmiast, kiedy ruszyliśmy w kierunku Osia.
Gęsty, zacinający lodowaty deszcz, porywy wiatru, a przed samym Osiem śnieg skutecznie zaklejający okulary. "Dychę" do Osia przelecieliśmy w 23 minuty. Przemoczeni do tzw. "gaci".
Wszystkiemu winien oczywiście brak Wojtina i jego magicznych nieprzemakalnych spodni.
Kiedy to sobie uświadomiliśmy stało się jasne, że żywi o własnych siłach dodomu nie wrócimy :D Tym bardziej,że Kierownik twardo trwał w wielkotygodniowym postanowieniu niejedzenia "bułek", co nasze szanse przeżycia sprowadzały do zera :woohoo:
Z pomocą przyszła kolej, która w przystępnej cenie, szybko i sprawnie dostarczyła nas do Grudziądza.
Wysuszony, rozgrzany, leżąc w goracej kapieli zastanawiam się właśnie, gdzie się wybrać w primaaprilisową środę i nadchodzący czwartek. Macie jakieś pomysły?

Pieterku, dzięki za dziś i do następnego! :laugh: :laugh: :laugh:
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".
Za tę wiadomość podziękował(a): wojtino, pieter, MARCINHD

31 marca 2015 roku - Nieźle wieje, ruszamy na szukanie dobrych wiatrów 2015/03/31 14:22 #22505

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
No niestety ja z przyczyn niezależnych wyłamałem się z drużyny. :(

31 marca 2015 roku - Nieźle wieje, ruszamy na szukanie dobrych wiatrów 2015/03/31 08:01 #22504

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Pieter
Wojtino
sldtwa


Ruszamy o 10:00 zgodnie z planem :D :woohoo: :laugh:
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".

31 marca 2015 roku - Nieźle wieje, ruszamy na szukanie dobrych wiatrów 2015/03/30 22:12 #22503

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Ehhh ... jestem wylaczony jutro :angry: Ale zycze kolegom wiatru w plecki :evil:
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa

31 marca 2015 roku - Nieźle wieje, ruszamy na szukanie dobrych wiatrów 2015/03/30 22:00 #22501

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
Wolałbym pierwszy odcinek pod wiatr ale dostosuję się albo pojadę tyłem. :woohoo:

31 marca 2015 roku - Nieźle wieje, ruszamy na szukanie dobrych wiatrów 2015/03/30 21:25 #22500

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Piszę się :) z nadzieją na miły i zwiewny powrót :laugh:
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa

31 marca 2015 roku - Nieźle wieje, ruszamy na szukanie dobrych wiatrów 2015/03/30 21:16 #22499

  • Krzyś
  • Krzyś Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • !Caramba!
  • Posty: 732
  • Otrzymane podziękowania: 580
  • Oklaski: 3
B) Takiemu to dobrze, oj dobrze, że w sam raz ... B)
B) Zazdraszczać Waści wypada, B)
B) a ja muszę do pracyyyy B)
B) i szczujesz Waść pięknym wypadem B)

Miłej wypadówki Andrzeju

Pozdro i do zoba !
!Caramba!
B) Bicycle for fun B)
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa

31 marca 2015 roku - Nieźle wieje, ruszamy na szukanie dobrych wiatrów 2015/03/30 21:11 #22498

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Spodobało mi się dzisiejsze jeżdżenie wiec proponuję jutro mały wypadzik w poszukiwaniu dobrych wiatrów.

Zbiórka w Marinie o 10.00.

Kierunek wybieramy na miejscu, raczej Bory, jedziemy tylko na fordewindzie albo baksztagu.
Wiać będzie jak dziś SW, więc chyba lekko na Nowe się udamy.
No i tak musimy kręcić, żeby jednak wrócić do domu :D
W sumie 70-100 km nie więcej.

Znajdą się chętni?
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".
Za tę wiadomość podziękował(a): wojtino, pieter
Czas generowania strony: 0.218 s.