Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3

TEMAT: 6.06.2015 - sentymentalna wyprawa do Kruchowa (pow. gnieźnieński )

6.06.2015 - sentymentalna wyprawa do Kruchowa (pow. gnieźnieński ) 2015/06/01 12:39 #24011

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
widzę że termin jest już weekendowy więc jak najbardziej jadę i ja :) ale nie ukrywam że korci mnie mimo Bartka propozycji powrotu PKP .....powrót na kołach ...no ale zobaczymy. Trasa wydaje się Bartku bardzo interesująca i z mojej strony jest wielka ochota odwiedzenia opisanych miejsc :) ..... do zobaczenia w sobotę o 6.00 :D
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): Bartek, Danka

6.06.2015 - sentymentalna wyprawa do Kruchowa (pow. gnieźnieński ) 2015/06/01 12:27 #24010

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): Danka, MARCINHD

6.06.2015 - sentymentalna wyprawa do Kruchowa (pow. gnieźnieński ) 2015/06/01 11:49 #24009

  • wojtino
  • wojtino Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 489
  • Otrzymane podziękowania: 353
  • Oklaski: 3
Danka napisał:
wkradł się mały chochlik w mój wpis, chodziło mi o 6 czerwca

To zmienia postać rzeczy, w takim układzie to nie wykluczone że odprowadzę Ciebie do samego Kruchowa. Zaraz zabieram się za szukanie w pobliżu agroturystyki. W niedzielę bym wracał do CG. :)
Za tę wiadomość podziękował(a): Danka

6.06.2015 - sentymentalna wyprawa do Kruchowa (pow. gnieźnieński ) 2015/06/01 10:37 #24006

  • Danka
  • Danka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 324
  • Otrzymane podziękowania: 236
  • Oklaski: 5
Dnia 6 czerwca planuję swoją życiówkę - ok. 150 km do mojej rodzinnej miejscowości - Kruchowo (gm. Trzemeszno, pow. gnieźnieński). Plan był taki by jechać sama z uwagi na własne tempo - do 22 km i dużą ilość km.
Marcin HD jednak wyraził bardzo dużą chęć odprowadzenia mnie na części trasy. Jeśli ktoś jeszcze ma ochotę to zapraszam, ale uprzedzam, że nie będzie to wyjazd dla miłośników prędkości.

Wyjazd - 6.00 lub 7.00 , wolałabym jak najszybciej by w razie co móc robić przerwy na regenerację. Mogę się jednak dostosować.
Trasa - Grudziądz - Chełmno - Bydgoszcz - wyjazd z Bydgoszczy w kierunku Brzozy Bydgoskiej - Barcin- Kruchowo. Dłuższy postój w mojej kochanej Bydgoszczy, możliwa modyfikacja trasy za Bydgoszczą, Marcin HD ma jakieś pomysły jeśli chodzi o okolice Janikowa.
tempo -18-20 km
rodzaj nawierzchni zdecydowanie asfalty, drogi lokalne
całość trasy dla mnie 150-160 km w zależności od ewentualnej modyfikacji trasy.

Jeśli o czymś zapomniałam to przepraszam, nigdy jeszcze nie wrzucałam tematu na forum.
ogarnęła mnie rowerowa euforia :)
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, Estera
  • Strona:
  • 1
  • 2
  • 3
Czas generowania strony: 0.175 s.