Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

TEMAT: 27 czerwca 2015 (sobota) - Wakacje!!! Lajtowe buszowanie po Borach.

27 czerwca 2015 (sobota) - Wakacje!!! Lajtowe buszowanie po Borach. 2015/06/28 13:21 #24350

  • Danka
  • Danka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 324
  • Otrzymane podziękowania: 236
  • Oklaski: 5
Dziękuję serdecznie za wczorajsze całodniowe rowerowanie. Dzięki Wam przy lekkich zmianach w moim rowerze będzie mi lżej jeździć i będę mogła czerpać jeszcze więcej radości z rowerowania.
Wczoraj tak bardzo miałam ochotę jeździć, że nie przeszkadzały mi aż tak bardzo dolegliwości zdrowotne - reperkusje żołądkowe popierogowe oraz ból karku, który towarzyszył mi od wjazdu go Grudziądza. Dzięki za pomoc techniczną przy ocenie mojego roweru oraz troskę w drodze powrotnej gdy mój brzuch przypominał mi o swoim istnieniu.
Andrzejowi dziękuję za wiarę w moje możliwości rowerowe.
ogarnęła mnie rowerowa euforia :)
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, MARCINHD

27 czerwca 2015 (sobota) - Wakacje!!! Lajtowe buszowanie po Borach. 2015/06/28 12:07 #24348

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
i ja bardzo dziękuję za wspaniałe, wesołe rowerowanie całej grupie :) Dzięki Kierowniku za miło spędzony dzień :) Danka faktycznie jak podniesiesz kierownicę... będzie zdecydowanie lepiej się Tobie śmigało... Lopez wielkie dzięki że wyjechałeś spotkać się z nami i pokręcić razem :) Do następnego wspólnego kręcenia..... mam nadzieję że będzie to przyszła..... sobota..... z tematem o którym rozmawialiśmy :) do zobaczenia :))
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter

27 czerwca 2015 (sobota) - Wakacje!!! Lajtowe buszowanie po Borach. 2015/06/28 11:53 #24347

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Kilka słów na temat pięknej lajtowej włóczęgi po Borach. Przede wszystkim wielkie uznanie dla naszej "jedynaczki" Danki, która dzielnie kręciła z nami swoją kolejną życiówkę. Danka, masz potencjał na co najmniej 250 jeśli tylko uwolnoisz swoją przeponę zgodnie z zaleceniami specjalistów - Pietera i Marcina :laugh: :laugh: :laugh:
Zgodnie z zapowiedziami wczorajszy wypad miał charakter włóczęgi, z częstymi zmianami kierunku jazdy i koncepcji gdzie chcemy dojechać. Ofiarą tych zmian padł goniący nas Lopez, którego przegoniliśmy żwawo do Śliwic, tylko po to, żeby mu powiedzieć: a kuku! a my jesteśmy w Tleniu! :woohoo: nie miał nam jednak tego za złe (wprost przeciwnie) i dalej już razem kręciliśmy do domu. Uzbierała się tego solidna 140-150-siątka, czyli w sam raz na radosne, sobotnie rowerowanie.
Pogoda - marzenie. Pogroziła nam raz i drugi ciemną chmurką, ale droga wiodła nas akurat w kierunku słońca.
Dziękuję wszystkim za mile spędzony dzień:

Dance :laugh:
MarcinowiHD :laugh:
Pieterowi :laugh:
Lopezowi :laugh:


Podpisano: :laugh: sldtwa
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, Danka, MARCINHD

27 czerwca 2015 (sobota) - Wakacje!!! Lajtowe buszowanie po Borach. 2015/06/27 06:40 #24319

  • Danka
  • Danka Avatar
  • Wylogowany
  • Stały Bywalec
  • Posty: 324
  • Otrzymane podziękowania: 236
  • Oklaski: 5
Wczoraj mnie Pieter namawiał więc też będę, wolałabym chyba krótszy dystans z opcją pierogarską :)
ogarnęła mnie rowerowa euforia :)
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, MARCINHD

27 czerwca 2015 (sobota) - Wakacje!!! Lajtowe buszowanie po Borach. 2015/06/27 05:12 #24318

  • MARCINHD
  • MARCINHD Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • FATBIKE,wypady extremalne :)
  • Posty: 1904
  • Otrzymane podziękowania: 1519
  • Oklaski: 9
oczywiście jadę B) ale czy na pełen dystans.... to wyjdzie w praniu :) do zobaczenia w Marinie :)
..albo na GRUBO ..... albo wcale ;)
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter

27 czerwca 2015 (sobota) - Wakacje!!! Lajtowe buszowanie po Borach. 2015/06/26 22:59 #24315

  • pieter
  • pieter Avatar
  • Wylogowany
  • Użytkownik jest zablokowany
  • Posty: 954
  • Otrzymane podziękowania: 622
  • Oklaski: -1
Będę jutro o 8.00 w marinie.

27 czerwca 2015 (sobota) - Wakacje!!! Lajtowe buszowanie po Borach. 2015/06/26 22:40 #24314

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
:( Rodzina, rodzina, rodzina, ach rodzina.
Rodzina nie cieszy, nie cieszy, gdy jest,
Lecz kiedy jej nima
Samotnyś jak pies.

Rozumiemy, rozumiemy :laugh:
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".

27 czerwca 2015 (sobota) - Wakacje!!! Lajtowe buszowanie po Borach. 2015/06/26 22:35 #24313

  • Bartek
  • Bartek Avatar
  • Wylogowany
  • Roweromaniak
  • Amor patriae nostra lex
  • Posty: 1251
  • Otrzymane podziękowania: 1722
  • Oklaski: 28
Tym razem to ja mam "taka sytuacje w rodzinie" :huh: ,ze nie moge jechac :blink:
Amor patriae nostra lex
Za tę wiadomość podziękował(a): sldtwa

27 czerwca 2015 (sobota) - Wakacje!!! Lajtowe buszowanie po Borach. 2015/06/26 22:21 #24312

  • sldtwa
  • sldtwa Avatar
  • Wylogowany
  • Rowerowy Zapaleniec
  • Posty: 771
  • Otrzymane podziękowania: 769
  • Oklaski: 22
Zaczęły się wakacje. Proponuję uczcić to ważne wydarzenie lajtowym włóczeniem się po Borach. Żeby nie wyrywać Was zbyt gwałtownie ze szkolnych prezyzwyczajeń nie proponuję wyjazdu o 3... o 4... nawet nie o 7... :laugh: Proponuję tradycyjną szkolną "ósemkę". START: 8.00 z Mariny.
GRUPA - BUŚNIA - PIĘĆMORGI - LIPINKI - PRZEWODNIK - ŚLIWICE. Tu decyzja: CZERSK - TUCHOLA... czyli w sumie 170 km, czy wariant lajtowy, czyli odwrót przez Tleń (z obowiązkowymi pierogami) czyli wariant 130 km.
Na trasie pełna demokracja: jedziemy tam, gdzie chce większość.
Dla spieszących się jest też kilka wariantów odwrotu koleją (Śliwice, Czersk, Tuchola,Tleń).
Nawierzchnie? W przewadze asfalty i trochę szutrów. Treki dadzą radę :D
Zapraszam.
"W życiu na przekór wszystkiemu, trzeba robić głupstwa i mieć kaprysy".
Za tę wiadomość podziękował(a): pieter, MARCINHD
Czas generowania strony: 0.196 s.