Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia tworzą przyjazny rowerzystom parking

Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia
tworzą przyjazny rowerzystom parking

            Z wielką przyjemnością i satysfakcją informujemy, że Miejskie Wodociągi i Oczyszczalnia w Grudziądzu, przy współpracy ze Stowarzyszeniem Rowerowy Grudziądz, zamontowały na swoim terenie 4 porządne stojaki rowerowe, tworząc przyjazny rowerzystom parking. Parking ten ma służyć zarówno pracownikom, jak i interesantom MWiO. Dzięki temu godnemu naśladowania gestowi, wszelkie sprawy w tej instytucji można załatwiać za pomocą roweru 

 4 stojaki w kształcie odwróconej litery "U" ze stali nierdzewnej, wbetonowane solidnie w podłoże, o które można wygodnie rower oprzeć i przypiąć zgodnie z zaleceniami za ramę i koło. Ponadto stojaki znajdują się w zasięgu dwóch kamer, co dodatkowo chroni przed złodziejami.

 Bardzo serdecznie dziękujemy:

 Firmie MWiO za stworzenie przyjaznego rowerzystom parkingu na swoim terenie.
 Panu Grzegorzowi Czyrkiewiczowi za sympatyczny kontakt i koordynowanie przedsięwzięcia.
 Michałowi Czepkowi za nawiązanie kontaktu MWiO z naszym Stowarzyszeniem.
 Pietrkowi, za systematyczne monitorowanie sprawy.

Mamy wielką nadzieję, że postawione stojaki będą stanowiły inspirację dla innych instytucji, z którymi próbujemy nawiązać owocny kontakt. Liczymy, że postawione stojaczki zyskają zasłużoną popularność i skłonią firmę do stawiania następnych. Świetnie by też było, gdyby chociaż ze dwa stojaki stanęły na nowo utworzonym przez MWiO sympatycznym skwerku z fontanną od strony ul. Sienkiewicza (odezwiemy się w tej sprawie do firmy).

 Więcej fotek w komentarzach do artykułu

z rowerowym pozdrowieniem
matołek 

Zaloguj się aby skomentować
Dodaj komentarz na Forum ( już dodano 6 ).