Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Jednodniowy wypad na Hel 24.08.2013

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Jednodniowy wypad na Hel 24.08.2013

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/09/01 20:22 #10561

Matołek

Matołek Avatar

Może nie wszystkim wiadomo, że kilka dni temu Papuzia podrzuciła trochę fotek do powspominania wypadu.

Klik ((o:

Miłego oglądania :)

Pozdrowerki :lol:
2013/08/28 11:08 #10428

Bartek

Bartek Avatar

Taka wyprawa to po pierwsze bardziej na weekend - ludzie pracuja przeciez - a po drugie z kilkudniowym wyprzedzeniem. Do tego nie ten dzial jak slusznie zauwazyl Hardy. Nastepna wyprawe zapodaj jako odzielny watek w Umawialni i kilka dni wczesniej - zobaczysz ,ze ktos sie zglosi:) Powodzenia
2013/08/28 09:07 #10423

Hardy

Hardy Avatar

Anonim napisał:
Witam jestem kompletnym amatorem i od czasu do czasu jeżdżę sobie w różne miejsca rowerem jutro ruszam w trasę Grudziądz-Toruń-Grudziądz wyjazd o 7 rano koło Biedronki na Strzemyku jakby ktoś chciał się zabrać to zapraszam jak coś mój numer 798602713

Cześć Anonimie (może zarejestruj się i przyjmij jakiś nick?) Propozycje wpisuj zakładając nowy wątek w dziale Menu - Umawialnia. Wtedy łatwiej to chętnym znaleźć.
2013/08/27 22:15 #10415

Anonim

 Avatar

Witam jestem kompletnym amatorem i od czasu do czasu jeżdżę sobie w różne miejsca rowerem jutro ruszam w trasę Grudziądz-Toruń-Grudziądz wyjazd o 7 rano koło Biedronki na Strzemyku jakby ktoś chciał się zabrać to zapraszam jak coś mój numer 798602713
2013/08/27 20:56 #10414

maly

maly Avatar

:woohoo: Bartek wybaczy Tobie Daj mu tylko troche czasu :laugh:
2013/08/27 14:36 #10394

Hardy

Hardy Avatar

Nasze rowery, które miały jechać w niedzielę, powiedziały stanowczo (właściwie w naszym imieniu) - żadnych powrotów pociągiem ze stacji Sopot! Żadnych, dopóki nie skończą remontu dworca :whistle:

Bartek, w ten weekend nie będę mógł powtórzyć wyjazdu. Może jednak będą inni chętni.
2013/08/27 09:38 #10382

Bartek

Bartek Avatar

Moj rower do teraz ze mna nie gada za ta podroz w kolejowym wc:) Musialem wczoraj sie z nim przepraszac biorac go na krotka przejazdzke:) Trauma zostanie mu do konca zycia - teraz jak widzi przejazd kolejowy to sie opony kula z 28 na 26 cali i sinieje ze strachu ,ze zaserwuje mu jeszcze raz taka watpliwa przyjemnosc:) A powaznie to powtorzylbym znowy wypad do 3 miasta:) Tyle jeszcze nie zdazylismy zwiedzic:/ Co myslicie o powtorce w sobote?:)
2013/08/27 07:44 #10379

krzys80

krzys80 Avatar

Co tu dużo mówić, wycieczka wyjątkowo udana. Widoki niespotykane, wrażenia niezapomniane. Wiele już odbyłem wyjazdów, lecz myślę, że ten zapamiętam naprawdę na długo. Jestem pełen podziwu dla Papuzi za organizację i mobilizację uczestników. Wszystkim dziękuję za wyjątkową przygodę, która z takimi "atrakcjami" pewnie długo się nie powtórzy:). Mam nadzieję, że kolejny tego typu wyjazd wcześniej, niż dopiero za rok.

Jeszcze raz wszystkim pozytywnie rowerowo zakręconym wielkie dzięki za udział, wsparcie i gratulacje za pokonywanie spraw pozornie niemożliwych!!!
2013/08/26 23:37 #10378

Matołek

Matołek Avatar

Wiecie co? Cholernie miło poczytać Wasze radosne ochy na temat wycieczki. Bardzo Wam zazdroszczę i żałuję, że mnie tam nie było, choć my też nieźle się bawiliśmy.

Gratulacje i podziękowania należą się Papuzi, za zdecydowane działania, które doprowadziły wycieczkę do skutku i zaangażowały ekipę.

Pozdrowerki :lol:
2013/08/26 22:45 #10375

maly

maly Avatar


A ja napisze tak BRAK MI SŁOW tak było za.. :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: ..cie przepiekna wyprawa towarzystwo w deche widoki super a i wspomne o przygodach choćby takich jak powrót

jeszcze raz DZIĘKI za wspólnie spędzony czas
DO zobaczenia na scieszkach i na masie Maly :woohoo:

A jeszcze jedno w 24godz 155km
ps. Bartek jeszcze raz dzięki za bluze
Załączniki:
2013/08/26 22:04 #10371

Hardy

Hardy Avatar

Ha :) Wycieczka super, mimo różnych przygód, zwłaszcza związanych z powrotami pociągiem :) Aż żal, że nie mieliśmy czasu zatrzymać się dłużej na Helu - akurat przygotowywano desant wojsk amerykańskich i obronę Niemców (widać na jednej fotce). Podobno co roku coraz większy pokaz... Rozumiem jednak, nie każdego to interesuje, tak jak mnie :silly:
Na pewno zdobyliśmy doświadczenia - wycieczka jednodniowa to za krótki czas. Dwa dni, to minimum na wycieczkę na Półwysep Helski, trasę Nadmorskim Parkiem Krajobrazowym i najpiękniejsze miejsca w Gdyni i przynajmniej Sopocie...plus oczywiście kąpiel w morzu :)

Summa summarum - wycieczka piękna :) Słowa uznania dla Papuzi za pomysł tej wycieczki :)
2013/08/26 20:55 #10369

kaytekrx4

kaytekrx4 Avatar

Wyprawa była pierwszorzędna :) Pogoda ładna, widoki jeszcze ładniejsze, a towarzystwo - klasa sama w sobie ;) Droga powrotna faktycznie była wyczerpująca, ale dzięki temu niezapomniana i świadcząca o wytrwałości uczestników. Ostatecznie na moim rowerowym "budziku" pojawiło się 157 km oraz prawie 10 godzin, a to dla mnie rekordowe wartości. Dziękuję wszystkim i - mam nadzieję - do zobaczenia podczas kolejnej wyprawy :D
2013/08/26 18:54 #10365

Piotr

Piotr Avatar

zazdroszczę wam, ja musiałem być w pracy.. pozdrawiam
2013/08/26 17:55 #10364

Papuzia

Papuzia Avatar

Jednodniowy wypad na Hel 24.08.2013 odbył się w składzie :
:P Hardy
:) Bartek
:) Aja
:evil: Bożena
:laugh: Papuzia
;) Mateusz
:) kaytekrx4
:laugh: Maly
:) Krzysztof
:laugh: Krzysztof
Dziękuje Wszystkim uczestnikom wyprawy za wspólne pedałowanie Wybrzeżem :).
Ta wyprawa przyniosła nam wiele wrażeń,pięknych widoków i super kąpieli przy 3-4m falach CUDO :P
Dziękuję za Super atmosferę ,która panowała :). Bezustanny uśmiech,który malował się na naszych twarzach mimo różnych sytuacji :P. Za superowy czas jaki spędziliśmy razem i mogliśmy się lepiej poznać.Za pomoc i serdeczność dla drugiego uczestnika.Dziękuje że byliście !!!!!
Do następnej wyprawy POZDRAWIAM !!!!!!!!!
2013/08/26 17:52 #10363

Papuzia

Papuzia Avatar

Parę fotek reszta później :)
Czas generowania strony: 0.213 s.