Witamy, Gość
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie

Odpowiedz w temacie: Logo Masy Krytycznej

Nazwa
Tytuł
Boardcode
B) ;) :) :P :laugh: :ohmy: :sick: :angry: :blink: :( :unsure: :kiss: :woohoo: :lol: :silly: :pinch: :side: :whistle: :evil: :S :blush: :cheer: :huh: :dry: :ok: :serce: :unlike: xD
Wiadomość
Powiększ /  Pomniejsz
Załączniki

Kod antyspamowy: Wpisz słownie liczbę 12 *

Historia tematu:: Logo Masy Krytycznej

Maks. pokazywanych 15 ostatnich postów - (zaczynając od ostatniego)
2013/10/19 22:13 #11688

Kama

Kama Avatar

sldtwa napisał:
Jest prawie idealnie, ale myślę, że napis nie powinien aż tak dominować elementów grafiki. Proponuję nieco go "wyciszyć". Może odchudzić, jakoś wycieniować... Żeby aż tak bardzo nie "walił po oczach". Poza tym ok... :)

Uważam,że nie ,,wali po oczach'' :dry:
2013/10/19 22:04 #11687

Pes

Pes Avatar

Może i się zdziwicie ale jak dla mnie napis czy jest taki czy taki to nie robi az takiej różnicy. A dlaczego to dość banalne. Napis będzie tylko widoczny w przypadku dużego formatu np koszulka z logiem. W przypadku np opaski odblaskowej gwarantuje wam że go nawet nie zobaczycie :) Dlatego ja zawsze jestem za logiem bez napisowym :) Lepsza wersja pod duży format jak najbardziej :)
2013/10/19 21:47 #11686

sldtwa

sldtwa Avatar

Jest prawie idealnie, ale myślę, że napis nie powinien aż tak dominować elementów grafiki. Proponuję nieco go "wyciszyć". Może odchudzić, jakoś wycieniować... Żeby aż tak bardzo nie "walił po oczach". Poza tym ok... :)
2013/10/19 21:45 #11685

Pes

Pes Avatar

Ja nie kwestionuje czegoś jeśli wygląda lepiej :) po to prosilem o poprawki żeby zrobić najbardziej optymalne :) wspólne dobro jest ważniejsze :) ja mam jeszcze inny projekt w planach nie związany z logo :)
2013/10/19 21:29 #11684

Kama

Kama Avatar

iceman150 napisał:
Tak jak pisałem jest to wersja robocza gdzie wszystko robiłem z ręki i na oko :) Jestem świadom tego, iż rozmieszczenie napisów trzeba nieco poprawić.

...nie u Ciebie Icek...poprzednio... ;)
2013/10/19 21:16 #11682

iceman150

iceman150 Avatar

Tak jak pisałem jest to wersja robocza gdzie wszystko robiłem z ręki i na oko :) Jestem świadom tego, iż rozmieszczenie napisów trzeba nieco poprawić.
2013/10/19 20:05 #11678

Kama

Kama Avatar

Ładnie Icek ;) chyba tak lepiej...co myślisz Pes? :)
...heh...wyłapałam różnicę w odległości...zboczenie zawodowe ;) :evil:
2013/10/19 12:50 #11672

iceman150

iceman150 Avatar

Moja propozycja (wymaga jeszcze kosmetyki ale chodziło mi o ogólny zamysł).
W stosunku do wersji PES'a zmieniłem czcionkę i inaczej ją umiejscowiłem tzn kaskadowo. Nieco inaczej narysowałem spichrza ale to kosmetyka, pomniejszyłem nieco ludzika i rower bo wydaje mi się że fajne jakby logo było takie zwarte i ten ludzik tak mocno nie wystawał spoza tych smug.
Ale ogólnie brawa dla PES'a za robotę.
Ja to mam w ogóle pomysł aby przez zimę zorganizować konkurs na logo Masy :)
Załączniki:
2013/10/19 08:34 #11666

iceman150

iceman150 Avatar

ja poprosiłbym na maila Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. plik w corelu, w wolnej chwili sprobowalbym cos pomodziic. :)
2013/10/18 22:54 #11661

Pes

Pes Avatar

Kama napisał:
Uważam,że teraz jest SUPER !!! :woohoo:

...zrobiłabym tylko równiutkie odstępy pomiędzy wyrazami... ;)

Poprawione w projekcie faktycznie delikatna różnica pomiędzy "Masa" a "Krytyczna" była. Kerning jest też na podobnym poziomie. W razie potrzeby wykorzystania mogę podesłać właściwie każdy format obrazu czy też projekt w Corelu :) No chyba, że ktoś ma jeszcze jakieś propozycje to śmiało :) A może ktoś by chciał jakieś swój projekt nam pokazać ?

@Maku - Składać Puzzle każdy umie :)

@Lolek - ja grafikiem nie jestem :D
2013/10/18 22:52 #11660

Elvis

Elvis Avatar

Pes teraz to prawie idealne logo ;)
2013/10/18 21:16 #11657

maku

maku Avatar

Mnie się podoba. Gratuluję pomysłu i talentu.
2013/10/18 20:45 #11656

Kama

Kama Avatar

Uważam,że teraz jest SUPER !!! :woohoo:

...zrobiłabym tylko równiutkie odstępy pomiędzy wyrazami... ;)
2013/10/18 19:36 #11653

Lolek

Lolek Avatar

Dokładnie miałem to na myśli. Nie wiem, jakby prezentowało się logo z jakąś czcionką sans serif. Niestety nie pomogę za wiele, bo grafikiem nie jestem :P. Ta się ładnie prezentuje. Jeszcze raz gratuluje. Ciekawe tylko czy Piotruss i Matołek zaaprobują :whistle: .
2013/10/18 18:38 #11652

Pes

Pes Avatar

Jeśli chodzi o numer to troszkę się zmienia, gdyż nie piszemy "Grudziądzka Masa Krytyczna Nr XIII" tylko jednak "XIII Grudziądzka Masa Krytyczna" troszkę układ napisu by się zakłócił, niemniej nic nie stoi na przeszkodzie żeby zrobić w wolnym miejscu wielki numer i datę ale to by trzeba było ustalić :)

@Lolek - Tak czy inną czcionką?


Załączniki:
Czas generowania strony: 0.188 s.